Brice Wembangomo
Senegal · Defender

Brice Wembangomo

YAŞ25
BOY181 cm
KİLO75 kg
KULÜPGent
DOĞUM YERİDakar
LİGJupiler Pro League
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.21 / 90
Kilit pas51.03 / 90
Başarılı dripling30.62 / 90
Kazanılan ikili224.52 / 90
Rating7.19
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2026 · 71 defanslar
Müdahale — %69 (2.26) Pas arası — %74 (1.85) Blok — %63 (0.62) İkili mücadele — %31 (%52) Pas isabeti — %36 (%82) Faul (az iyi) — %0 (2.67) 46 ORT. % 69 74 63 31 36 0
  • Müdahale 2.26 %69
  • Pas arası 1.85 %74
  • Blok 0.62 %63
  • İkili mücadele %52 %31
  • Pas isabeti %82 %36
  • Faul (az iyi) 2.67 %0
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 438 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Super Cup2024 · Latvia
🏆 Cup2023 · Latvia
🥈 Super Cup2025 · Latvia · 2nd Place
🥈 Virsliga2024 · Latvia · 2nd Place
🥈 Virsliga2023 · Latvia · 2nd Place
🥈 Virsliga2022 · Latvia · 2nd Place
🥈 Ligue 12020/2021 · Senegal · 2nd Place
2026/27 6 521 0 0 7.11
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueGent 5 438 0 0 7.19
UEFA Europa Conference LeagueGent 1 83 0 0 6.70
Şut1
Kilit pas5
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan25%53
Müdahale13
Faul133 kazanılan
İlk 116
2023/24 4 275 1 0 7.37
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueRiga 4 275 1 0 7.37
Şut2%50 isabet
Drible4%100 başarı
İkili kazanılan20%67
Müdahale6
Faul53 kazanılan
İlk 1122 yedek
G+A / 900.33
TOPLAM GOL1
İLK 11190 yedek girdi
KART1
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 9 4-1-4-1 — 4 3-4-2-1 — 3 4-2-3-1 — 1 5-3-2 — 1 18 maç
  • 4-3-39%50
  • 4-1-4-14%22
  • 3-4-2-13%17
  • 4-2-3-11%6
  • 5-3-21%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ10 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
06.09.2026 Cercle BruggeA 0-3 90 0 7.3
03.09.2026 OH LeuvenH 1-0 90 1 7.4
30.08.2026 Club Brugge KVH 2-1 85 7.2
27.08.2026 HibernianA 2-3 83 6.7
16.08.2026 RAAL La LouvièreA 1-2 87 7.0
09.08.2026 KV MechelenH 2-0 86 7.0
17.08.2023 TwenteH 0-3 90 6.9
10.08.2023 TwenteA 2-0 90 7.5
03.08.2023 Kecskeméti TEH 3-1 95 1 2 7.7
27.07.2023 Kecskeméti TEA 2-1
ŞUT2
GOL0
xG0.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
8' · xG 0.08 15' · xG 0.016
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 1 (%50) Korner — 1 (%50) 2 şut
  • Asist sonrası1%50
  • Korner1%50
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 1 (%50) Sağ ayak — 1 (%50) 2 şut
  • Sol ayak1%50
  • Sağ ayak1%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR2 şut
1-15' — 2 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 1-15'
  • 1-15' 2 %100
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 10 maç
Gent 6maç 2026
Riga 4maç 2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-12 Grasshoppers Gent
2026-07-11 Grasshoppers Gent
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam