Younes Namli
Germany · Attacker

Younes Namli

YAŞ32
BOY168
KİLO67
DOĞUM YERİDüsseldorf
LİGDFB Pokal
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas93.63 / 90
Kazanılan ikili83.23 / 90
Rating6.68
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.60
Kilit pas 3.632.69
Kazanılan ikili 3.236.28
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Coppa Italia2019/2020 · Italy
🏆 FIFA Confederations Cup2017 Russia · World
🏆 Eerste Divisie2017/2018 · Holland
🥈 Serie A2018/2019 · Italy · 2nd Place
🥈 Eredivisie2017/2018 · Holland · 2nd Place
🥈 Eredivisie2016/2017 · Holland · 2nd Place
🥈 Eerste Divisie2016/2017 · Holland · 2nd Place
🥈 UEFA Europa League2016/2017 · Europe · 2nd Place
🥈 Eredivisie2015/2016 · Holland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 6 G+A
2020 6 2021 0 2022 2 2025 0
GolAsist
2025/26 11 223 0 0 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
2. BundesligaFC Schalke 04 11 223 0 0 6.68
Kilit pas9
İkili kazanılan8%33
Müdahale3
Faul34 kazanılan
İlk 1138 yedek
Kart1
2022/23 15 301 0 2 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieUtrecht 15 301 0 2 6.79
Şut2
Kilit pas9
Drible8%50 başarı
İkili kazanılan21%50
Müdahale9
Faul54 kazanılan
İlk 11312 yedek
G+A / 900.6
2021/22 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaEintracht Frankfurt 1 0 0 0
2020/21 26 1.404 3 3 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaEintracht Frankfurt 26 1.404 3 3 6.94
Şut22%59 isabet
Kilit pas24
Drible51%63 başarı
İkili kazanılan103%42
Müdahale25
Faul3826 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111610 yedek
G+A / 900.38
Kart5
TOPLAM GOL3
İLK 1167 yedek girdi
KART5
FORMA32
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %33
  • 16-30' 1 %33
  • 31-45' 1 %33
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 6 3-4-1-2 — 5 3-5-1-1 — 1 3-5-2 — 1 13 maç
  • 3-4-2-16%46
  • 3-4-1-25%38
  • 3-5-1-11%8
  • 3-5-21%8
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
2 D. SowD. Sow 1 D. KamadaD. Kamada Namli 3
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
2 F. KostićF. Kostić 1 André SilvaAndré Silva Namli 3
MAÇ GEÇMİŞİ53 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
07.02.2026 Dynamo DresdenH 2-2
31.01.2026 VfL BochumA 2-0 20 6.7
25.01.2026 1. FC KaiserslauternH 2-2 67 7.0
17.01.2026 Hertha BSCA 0-0 62 6.5
21.12.2025 Eintracht BraunschweigA 2-1 29 6.9
14.12.2025 1. FC NürnbergH 1-0
01.11.2025 Karlsruher SCA 2-1 45 6.3
24.10.2025 SV Darmstadt 98H 1-0
17.10.2025 Hannover 96A 0-3
05.10.2025 Arminia BielefeldA 1-2
26.09.2025 SpVgg Greuther FürthH 1-0
04.02.2023 HeerenveenH 1-0
28.01.2023 AZ AlkmaarA 5-5
25.01.2023 ExcelsiorH 1-0 29 6.6
22.01.2023 TwenteA 2-0 70 6.3
15.01.2023 GO Ahead EaglesA 2-2 67 7.3
08.01.2023 FeyenoordH 1-1 9 6.3
12.11.2022 FC VolendamA 0-4 26 1 7.0
06.11.2022 GroningenH 2-1 33 1 1 7.2
29.10.2022 HeerenveenA 1-2
23.10.2022 Sparta RotterdamH 3-1
16.10.2022 PSV EindhovenA 6-1
09.10.2022 AZ AlkmaarH 1-2
02.10.2022 ExcelsiorA 0-1 58 7.0
16.09.2022 NEC NijmegenH 0-0
02.09.2022 Fortuna SittardA 3-4 9 1 6.6
14.08.2021 Borussia DortmundA 5-2
15.05.2021 FC Schalke 04A 4-3 67 1 1 7.3
09.05.2021 FSV Mainz 05H 1-1 25 1 7.0
24.04.2021 Bayer LeverkusenA 3-1 14 6.2
20.04.2021 FC AugsburgH 2-0 11 6.7
17.04.2021 Borussia MonchengladbachA 4-0 25 3 7.0
10.04.2021 VfL WolfsburgH 4-3 13 6.5
03.04.2021 Borussia DortmundA 1-2 45 7.2
14.03.2021 RB LeipzigA 1-1 72 1 6.3
06.03.2021 VfB StuttgartH 1-1 87 1 7.3
26.02.2021 Werder BremenA 2-1 90 1 6.6
20.02.2021 Bayern MunichH 2-1 74 1 2 7.9
14.02.2021 1.FC KölnH 2-0 71 6.3
07.02.2021 1899 HoffenheimA 1-3 73 1 7.2
30.01.2021 Hertha BerlinH 3-1 61 1 7.2
23.01.2021 Arminia BielefeldA 1-5 66 1 1 6.9
20.01.2021 SC FreiburgA 2-2 85 1 1 7.5
17.01.2021 FC Schalke 04H 3-1 79 1 7.0
09.01.2021 FSV Mainz 05A 0-2 80 6.9
02.01.2021 Bayer LeverkusenH 2-1 76 1 3 7.7
19.12.2020 FC AugsburgA 0-2 77 3 7.3
15.12.2020 Borussia MonchengladbachH 3-3 71 1 6.6
11.12.2020 VfL WolfsburgA 2-1 1
07.11.2020 VfB StuttgartA 2-2 45 6.6
31.10.2020 Werder BremenH 1-1 30 1 7.3
24.10.2020 Bayern MunichA 5-0 45 6.3
18.10.2020 1.FC KölnA 1-1 21 6.7
ŞUT1
GOL0
xG0.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
75' · xG 0.031
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 61-75'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %100
  • 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2025 · 53 maç
FC Schalke 04 11maç 2025
Al-Ettifaq 2021–2023
Utrecht 15maç 2022
Eintracht Frankfurt 27maç 2020–2021
Germany 2017–2021
Napoli 2018–2019
Ajax 2015–2017
Germany U21 2015–2017
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01 Utrecht Al-Ettifaq
2022-08-31 Al-Ettifaq Utrecht
2022-01-23 Napoli Al-Ettifaq
2022-01-19 Eintracht Frankfurt Napoli
2020-10-03 Napoli Eintracht Frankfurt
2018-07-01 Ajax Napoli
2015-07-16 Borussia Mönchengladbach Ajax
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
06.2023 SakatlıkŞüpheli 5 maç
05.2023 SakatlıkKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 223 dk

Veri yetersiz: Dengeli hücum profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU14.12. Bundesliga 2025
PERFORMANS0223 dk
KARARVeri yetersiz28/100
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet 29.1
Çizgi kanadı 27.7
Baskıcı forvet 24.2
Role fit sinyali var ama confidence 67/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 147 oyuncu
Scout skoru %0
Performans %0
Dakika %26
Değer / getiri %55
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %0
Performans %0
Dakika %50
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.68 7.2 93
Kilit pas / 90 3.63 1.6 100
Pas hacmi / 90 29.06 34 86
Asist / 90 0 0.32 0
Gol / 90 0 0.38 0
Başarılı drible / 90 0 1.1 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam