Djibril Lamego
France · Defender

Djibril Lamego

YAŞ22
LİGJupiler Pro League
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili114.88 / 90
Rating6.51
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2026 · 69 defanslar
Müdahale — %47 (1.77) Pas arası — %82 (2.22) Blok — %0 (0.00) İkili mücadele — %99 (%79) Pas isabeti — %9 (%76) Faul (az iyi) — %93 (0.00) 55 ORT. % 47 82 0 99 9 93
  • Müdahale 1.77 %47
  • Pas arası 2.22 %82
  • Blok 0.00 %0
  • İkili mücadele %79 %99
  • Pas isabeti %76 %9
  • Faul (az iyi) 0.00 %93
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 203 dakika oynadı.
2026/27 4 203 0 0 6.51
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueRAAL La Louvière 4 203 0 0 6.51
İkili kazanılan11%79
Müdahale4
İlk 1122 yedek
2025/26 35 2.540 0 0 6.66
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueRAAL La Louvière 35 2.540 0 0 6.66
Şut3
Kilit pas3
Drible6%40 başarı
İkili kazanılan83%57
Müdahale31
Faul718 kazanılan
İlk 11296 yedek
Kart2
TOPLAM GOL0
İLK 11309 yedek girdi
KART3
FORMA25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-1-2 — 14 5-3-2 — 9 3-1-4-2 — 6 3-5-2 — 4 3-4-3 — 2 35 maç
  • 3-4-1-214%40
  • 5-3-29%26
  • 3-1-4-26%17
  • 3-5-24%11
  • 3-4-32%6
MAÇ GEÇMİŞİ39 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.08.2026 KV MechelenH 2-2 88 0 6.0
21.08.2026 Standard LiegeA 2-0 85 6.5
16.08.2026 GentH 1-2 15 6.9
09.08.2026 AnderlechtA 2-1 15 6.7
09.05.2026 Cercle BruggeH 4-1 81 6.7
03.05.2026 DenderA 2-1
26.04.2026 Zulte WaregemA 4-0 86 5.9
19.04.2026 Zulte WaregemH 0-2 97 6.5
11.04.2026 Cercle BruggeA 3-0 45 5.9
06.04.2026 DenderH 0-1 86 6.5
22.03.2026 GenkH 5-5
15.03.2026 Cercle BruggeA 1-3 35 6.3
06.03.2026 AntwerpH 0-0
27.02.2026 Standard LiegeA 1-1
22.02.2026 KV MechelenH 0-2
08.02.2026 Union St. GilloiseA 2-1 45 6.5
30.01.2026 GentH 1-1 93 6.7
24.01.2026 St. TruidenH 1-2 92 6.2
16.01.2026 Club Brugge KVA 2-3 95 6.6
27.12.2025 OH LeuvenH 0-0 90 7.3
20.12.2025 KVC WesterloA 2-1 96 6.2
13.12.2025 Zulte WaregemA 2-2 90 1 6.9
05.12.2025 DenderH 1-2 90 6.7
29.11.2025 CharleroiA 0-0 90 6.6
23.11.2025 AnderlechtH 0-1 90 6.6
08.11.2025 AntwerpA 3-1 90 6.0
02.11.2025 Cercle BruggeH 2-1 90 6.6
26.10.2025 GenkA 1-1 98 7.3
18.10.2025 KVC WesterloH 0-0 90 7.2
04.10.2025 Zulte WaregemH 0-0 94 6.6
28.09.2025 DenderA 0-0 90 6.9
20.09.2025 OH LeuvenA 1-2 90 6.2
13.09.2025 Club Brugge KVH 1-0 99 1 7.2
30.08.2025 KV MechelenA 3-2 90 6.5
24.08.2025 Union St. GilloiseH 0-0 48 7.2
17.08.2025 St. TruidenA 2-1 90 6.9
10.08.2025 CharleroiH 1-0 90 1 7.2
02.08.2025 GentA 1-0 90 6.9
26.07.2025 Standard LiegeH 0-2 90 6.9
ŞUT5
GOL0
xG0.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
35' · xG 0.033 88' · xG 0.022 14' · xG 0.014 38' · xG 0.02 87' · xG 0.02
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 3 (%60) Asist sonrası — 2 (%40) 5 şut
  • Korner3%60
  • Asist sonrası2%40
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 2 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 31-45'
  • 1-15' 1 %20
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 2 %40
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %40
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 39 maç
RAAL La Louvière 39maç 2025–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01 US Chantilly La Louvière free transfer
2022-07-01 Amiens SC B US Chantilly free transfer
2021-07-01 Amiens SC U19 Amiens SC B -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2540 dk

İzlemede: Agresif savunma profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU70.9Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS60.52540 dk
KARARİzlemeye değer69/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde. Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek 79.5
Klasik stoper 79.0
Agresif stoper 78.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 195 oyuncu
Scout skoru %80
Performans %52
Dakika %84
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %91
Performans %65
Dakika %93
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Performans skoru 60.5 74 82
İkili mücadele kazanma 56.85 58 98
Pas hacmi / 90 31.96 42 76
Pas arası / 90 1.56 1.9 82
Müdahale / 90 1.1 3 37
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam