Daizen Maeda
Japan · Attacker

Daizen Maeda

YAŞ28
BOY173
KİLO67
KULÜPIpswich
DOĞUM YERİTaishi
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.44 / 90
Kilit pas20.87 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili73.06 / 90
Rating6.64
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.00
Asist 0.000.00
Şut 0.441.34
Kilit pas 0.870.00
Başarılı dripling 0.000.00
Kazanılan ikili 3.063.56
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
33. UEFA Europa League2025 · Celtic · 9 maç 3asist33.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 J2 LeagueNone · Japan
🏆 Scottish CupNone · Scotland
🏆 League CupNone · Scotland
🏆 PremiershipNone · Scotland
🏆 Premiership2024/2025 · Scotland
🏆 League Cup2024 · Scotland
🏆 Scottish Cup2023/2024 · Scotland
🏆 Premiership2023/2024 · Scotland
🏆 League Cup2022/2023 · Scotland
🏆 Premiership2022/2023 · Scotland
🏆 Scottish Cup2022/2023 · Scotland
🏆 Premiership2021/2022 · Scotland
🏆 J2 League2018 · Japan
🥈 Kirin CupNone · World · 2nd Place
🥈 J1 LeagueNone · Japan · 2nd Place
🥈 Scottish CupNone · Scotland · 2nd Place
🥈 Asian GamesNone · Asia · 2nd Place
🥈 Scottish Cup2024/2025 · Scotland · 2nd Place
🥈 Kirin Cup2022 · World · 2nd Place
🥈 J1 League2021 · Japan · 2nd Place
🥈 Asian Games2018 · Asia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 4 G+A
2021 1 2022 1 2023 1 2024 4 2025 3 2026 0
GolAsist
2026/27 7 408 0 0 6.42
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupJapan 4 206 0 0 6.64
Premier LeagueIpswich 3 202 0 0 6.19
Şut4%50 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan15%35
Müdahale11
Faul41 kazanılan
İlk 1161 yedek
2025/26 11 817 0 3 6.43
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueCeltic 9 607 0 3 6.30
UEFA Champions LeagueCeltic 2 210 0 0 6.80
Şut6%33 isabet
Kilit pas6
Drible6%38 başarı
İkili kazanılan36%38
Müdahale12
Faul138 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11101 yedek
G+A / 900.33
Kart2
2024/25 9 761 4 0 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueCeltic 9 761 4 0 6.86
Şut15%47 isabet
Kilit pas7
Drible7%41 başarı
İkili kazanılan25%38
Müdahale13
Faul94 kazanılan
Ofsayt4
İlk 119
G+A / 900.47
Kart11
2023/24 9 389 0 1 6.27
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueCeltic 4 285 0 1 6.15
Asian CupJapan 5 104 0 0 6.60
Şut5%20 isabet
Kilit pas4
Drible8%42 başarı
İkili kazanılan27%43
Müdahale5
Faul65 kazanılan
Ofsayt6
İlk 1154 yedek
G+A / 900.23
Kart1
2022/23 9 459 1 0 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueCeltic 6 333 0 0 6.48
World CupJapan 3 126 1 0 6.90
Şut6%33 isabet
Kilit pas4
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan21%44
Müdahale9
Faul85 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1154 yedek
G+A / 900.2
Kart1
2021/22 2 180 1 0 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueCeltic 2 180 1 0 7.00
Şut4%50 isabet
Kilit pas3
İkili kazanılan5%36
Müdahale2
Faul31 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112
G+A / 900.5
TOPLAM GOL5
İLK 11252 yedek girdi
KART5
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 2 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 46-60'
  • 1-15' 1 %20
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 2 %40
  • 61-75' 1 %20
  • 76-90+' 1 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 16 4-2-3-1 — 6 3-4-2-1 — 3 3-4-3 — 2 27 maç
  • 4-3-316%59
  • 4-2-3-16%22
  • 3-4-2-13%11
  • 3-4-32%7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ47 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
04.09.2026 LiverpoolH 0-2 66 1 6.1
30.08.2026 Manchester UnitedA 5-2 73 1 6.3
22.08.2026 SunderlandH 2-1 63 1 6.2
29.06.2026 BrazilA 2-1 95 6.9
25.06.2026 SwedenH 1-1 45 1 6.8
21.06.2026 TunisiaA 0-4
14.06.2026 NetherlandsA 2-2 66 6.2
26.02.2026 VfB StuttgartA 0-1 90 5.6
19.02.2026 VfB StuttgartH 1-4 62 6.2
29.01.2026 UtrechtH 4-2 68 1 6.2
22.01.2026 BolognaA 2-2 85 1 2 7.0
11.12.2025 AS RomaH 0-3 45 6.5
27.11.2025 FeyenoordA 1-3 90 2 1 6.2
06.11.2025 FC MidtjyllandA 3-1 45 6.6
02.10.2025 SC BragaH 0-2 77 6.2
24.09.2025 FK Crvena ZvezdaA 1-1 45 6.2
26.08.2025 Kairat AlmatyA 0-0 120 1 6.9
20.08.2025 Kairat AlmatyH 0-0 90 1 6.7
18.02.2025 Bayern MünchenA 1-1 90 2 7.3
12.02.2025 Bayern MünchenH 1-2 90 1 2 6.9
22.01.2025 BSC Young BoysH 1-0 89 3 6.5
10.12.2024 Dinamo ZagrebA 0-0 72 6.6
27.11.2024 Club Brugge KVH 1-1 76 1 1 7.3
05.11.2024 RB LeipzigH 3-1 90 1 6.9
23.10.2024 AtalantaA 0-0 74 6.5
01.10.2024 Borussia DortmundA 7-1 90 1 2 6.7
18.09.2024 Slovan BratislavaH 5-1 90 1 4 7.0
03.02.2024 IranA 2-1 67 6.9
31.01.2024 BahrainA 1-3
24.01.2024 IndonesiaH 3-1 21 6.7
19.01.2024 IraqA 2-1 16 1 6.2
14.01.2024 VietnamH 4-2
07.11.2023 Atletico MadridA 6-0 23 3.9
25.10.2023 Atletico MadridH 2-2 90 1 6.9
04.10.2023 LazioH 1-2 90 2 6.9
19.09.2023 FeyenoordA 2-0 82 2 6.9
05.12.2022 CroatiaH 1-1 64 1 1 7.2
01.12.2022 SpainH 2-1 62 6.6
27.11.2022 Costa RicaH 0-1
02.11.2022 Real MadridA 5-1 63 6.6
25.10.2022 Shakhtar DonetskH 1-1 25 6.7
11.10.2022 RB LeipzigH 0-2 80 2 6.3
05.10.2022 RB LeipzigA 3-1 75 6.5
14.09.2022 Shakhtar DonetskA 1-1 45 1 6.5
06.09.2022 Real MadridH 0-3 45 2 6.3
24.02.2022 Bodo/GlimtA 2-0 90 1 6.3
17.02.2022 Bodo/GlimtH 1-3 90 1 3 7.7
ŞUT3
GOL0
xG0.7
xG FARKI-0.7under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
50' · xG 0.609 23' · xG 0.065 35' · xG 0.042
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 2 (%67) Kafa — 1 (%33) 3 şut
  • Sol ayak2%67
  • Kafa1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %33
  • 31-45' 1 %33
  • 46-60' 1 %33
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 47 maç
Japan 12maç 2022–2026
Ipswich 3maç 2026
Celtic 32maç 2021–2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-24 Celtic Ipswich
2022-07-01 Yokohama F. Marinos Celtic € 1.5M
2022-01-01 Yokohama F. Marinos Celtic
2019-07-21 Matsumoto Yamaga Maritimo
2018-01-31 Mito Hollyhock Matsumoto Yamaga
2017-01-07 Matsumoto Yamaga Mito Hollyhock
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2025 Ayak sakatlığıKadroda yok 1 maç
01.2025 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 2 maç
12.2023 Diz sakatlığıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Ipswich Town %50 2026-07-22
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 UEFA Champions League2024 · Celtic 1kırmızı · 9 maç
🟥 UEFA Champions League2023 · Celtic 1kırmızı · 4 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 607 dk

Veri yetersiz: Dengeli hücum profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Teknik verimde soru işaretiDrible, ikili mücadele ve isabet verimi daha yakından bakılmayı gerektiriyor.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU35.2UEFA Europa League 2025
PERFORMANS30.3607 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 280 oyuncu
Scout skoru %36
Performans %47
Dakika %88
Değer / getiri %23
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %37
Performans %44
Dakika %68
Değer / getiri %19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam