Asist00.00 / 90
Şut20.10 / 90
Kilit pas20.10 / 90
Başarılı dripling70.35 / 90
Kazanılan ikili1115.49 / 90
Rating6.87
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2024 · 84 defanslar
- Müdahale 1.53 %31
- Pas arası 1.29 %58
- Blok 0.59 %51
- İkili mücadele %68 %99
- Pas isabeti %80 %23
- Faul (az iyi) 0.59 %90
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1821 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
J-League CupNone · Japan
🏆
J-League Cup2021 · Japan
2024/25
24
1.821
0
0
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
Drible7%70 başarı
İkili kazanılan111%68
Müdahale31
Faul1219 kazanılan
İlk 11204 yedek
2023/24
12
959
0
0
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%75 isabet
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan55%65
Müdahale16
Faul98 kazanılan
İlk 11111 yedek
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 11204 yedek girdi
FORMA24
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-27%30
- 4-4-26%26
- 3-4-35%22
- 3-4-1-22%9
- 5-4-12%9
- 3-4-2-11%4
MAÇ GEÇMİŞİ36 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2025 | St. TruidenH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.05.2025 | Cercle BruggeA | 0-2 | 90 | – | 7.9 | ||
| 25.04.2025 | Beerschot WilrijkA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2025 | Beerschot WilrijkH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | St. TruidenA | 0-3 | 45 | – | 7.2 | ||
| 30.03.2025 | Cercle BruggeH | 2-2 | 52↑ | – | 5.9 | ||
| 26.12.2024 | CharleroiH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.12.2024 | Beerschot WilrijkA | 2-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 14.12.2024 | DenderH | 0-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 07.12.2024 | GenkA | 3-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 29.11.2024 | KV MechelenH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.11.2024 | KVC WesterloA | 4-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 09.11.2024 | AntwerpH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 03.11.2024 | AnderlechtA | 4-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 25.10.2024 | Beerschot WilrijkH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.10.2024 | KV MechelenA | 3-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 05.10.2024 | GenkH | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 29.09.2024 | Union St. GilloiseA | 3-0 | 34↑ | – | 6.2 | ||
| 01.09.2024 | St. TruidenH | 1-1 | 90 | 2 | 7.6 | ||
| 25.08.2024 | CharleroiA | 1-0 | 70 | – | 6.6 | ||
| 18.08.2024 | Standard LiegeH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 10.08.2024 | DenderA | 4-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 04.08.2024 | Cercle BruggeA | 1-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 28.07.2024 | GentH | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 26.05.2024 | Lommel UnitedH | 4-2 | 42 | – | 6.5 | ||
| 19.05.2024 | Lommel UnitedA | 0-1 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 11.05.2024 | CharleroiA | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 05.05.2024 | AS EupenH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.04.2024 | RWDMA | 0-1 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 21.04.2024 | RWDMH | 2-4 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 14.04.2024 | CharleroiH | 1-2 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 09.02.2024 | St. TruidenA | 1-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 03.02.2024 | CharleroiH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 30.01.2024 | Club Brugge KVA | 3-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 27.01.2024 | OH LeuvenH | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 20.01.2024 | Standard LiegeA | 0-1 | 90 | – | 7.2 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2024 · 36 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
