LİGEredivisie
BU SEZON0G · 0A
Şut10.40 / 90
Kilit pas20.80 / 90
Başarılı dripling41.60 / 90
Kazanılan ikili114.40 / 90
Rating6.77
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2026 · 31 forvetler
- Gol 0.00 %0
- Şut 0.4 %3
- Asist 0.00 %0
- Kilit pas 0.80 %20
- Drible 1.60 %83
- İkili mücadele %46 %50
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 225 dakika oynadı.
2026/27
4
225
0
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas2
Drible4%40 başarı
İkili kazanılan11%46
Müdahale5
İlk 1131 yedek
2025/26
29
1.244
3
1
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%64 isabet
Kilit pas7
Drible16%29 başarı
İkili kazanılan48%39
Müdahale22
Faul67 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111415 yedek
G+A / 900.29
Kart1
TOPLAM GOL4
İLK 1151 yedek girdi
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-34%67
- 3-4-31%17
- 4-2-3-11%17
MAÇ GEÇMİŞİ33 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | TwenteH | 1-4 | 2↑ | – | – | ||
| 23.08.2026 | FeyenoordH | 2-5 | 45 | – | 6.3 | ||
| 15.08.2026 | Fortuna SittardA | 3-1 | 88 | 1 | 7.0 | ||
| 07.08.2026 | ExcelsiorH | 0-4 | 90 | – | 7.0 | ||
| 02.05.2026 | RED Star FC 93H | 1-3 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 24.04.2026 | MontpellierH | 0-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 17.04.2026 | RodezA | 3-2 | 68 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 10.04.2026 | PAUH | 0-1 | 57 | – | 6.3 | ||
| 03.04.2026 | BastiaA | 1-1 | 74 | 1 | 6.3 | ||
| 20.03.2026 | Le MansH | 3-4 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 06.03.2026 | BoulogneA | 4-2 | 24↑ | 2 | 6.3 | ||
| 02.03.2026 | Estac TroyesH | 0-2 | 23↑ | 1 | 6.3 | ||
| 21.02.2026 | ReimsA | 0-0 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 13.02.2026 | DunkerqueH | 1-4 | 26↑ | 1 | 6.7 | ||
| 09.02.2026 | Clermont FootH | 4-3 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 30.01.2026 | GrenobleA | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 23.01.2026 | LavalH | 0-0 | 70 | 1 | 6.7 | ||
| 16.01.2026 | AnnecyA | 2-0 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 03.01.2026 | NancyH | 1-2 | 66 | – | 6.5 | ||
| 12.12.2025 | PAUA | 1-2 | 81 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 05.12.2025 | Le MansA | 1-0 | 75 | – | 6.0 | ||
| 22.11.2025 | GuingampH | 1-2 | 28↑ | – | 6.7 | ||
| 07.11.2025 | Clermont FootA | 2-1 | 23↑ | – | 6.7 | ||
| 01.11.2025 | GrenobleH | 2-3 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 28.10.2025 | Estac TroyesA | 3-1 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 25.10.2025 | RodezH | 2-1 | 79 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 20.10.2025 | NancyA | 0-1 | 76 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 03.10.2025 | BoulogneH | 0-1 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 27.09.2025 | DunkerqueA | 6-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 23.09.2025 | Saint EtienneH | 0-1 | 76 | – | 6.6 | ||
| 19.09.2025 | LavalA | 0-3 | 21↑ | – | 6.5 | ||
| 12.09.2025 | BastiaH | 0-0 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 01.08.2025 | Hertha BSCH | 2-1 | –↑ | – | – |
ŞUT23
GOL4
xG0.3
xG FARKI+3.7over performing
DÖNÜŞÜM%17.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası12%52
- Açık oyun4%17
- Kontra atak4%17
- Korner3%13
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak21%91
- Sol ayak2%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR23 şut
- 1-15' 3 %13
- 16-30' 6 %26
- 31-45' 1 %4
- 46-60' 2 %9
- 61-75' 6 %26
- 76-90+' 5 %22
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 33 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1244 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.9Ligue 2 2025
PERFORMANS40.31244 dk
KARARVeri yetersiz61/100
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha
68.5
İleri sekiz
67.5
Top kapan ön libero
66.3
Top kapan ön libero
0
Derinden oyun kurucu
0
Box-to-box orta saha
0
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 330 oyuncu
Scout skoru
%76
Performans
%62
Dakika
%70
Değer / getiri
%36
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%58
Dakika
%81
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Başarılı drible / 90
1.16
1.2
97
Gol / 90
0.22
0.18
100
Performans skoru
40.3
76
53
Müdahale / 90
1.59
2.5
64
İkili mücadele kazanma
39.02
55
71
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Yann MassomboSCR Altach
%95
3gol
5asist
63scout
€800K
Bundesliga
Rezan CorluKristiansund BK · 28
%89
4gol
1asist
52scout
Eliteserien
PeixotoJuventude · 28
%85
1gol
0asist
42scout
Serie A
Gaspar DuarteRosario Central · 22
%74
2gol
0asist
55scout
Liga Profesional Argentina
Baran SarkaHatayspor · 24
%63
1gol
0asist
48scout
1. Lig
Luka SučićReal Sociedad · 23
%63
3gol
1asist
59scout
€10.00M
La Liga
Tyrone OwusuTelstar · 26
%62
2gol
1asist
57scout
Eredivisie
Johan GomezEintracht Braunschweig
%60
1gol
4asist
63scout
€800K
2. Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

