LİGSuperliga
BU SEZON0G · 0A
Şut10.90 / 90
Kilit pas32.70 / 90
Başarılı dripling10.90 / 90
Kazanılan ikili65.40 / 90
Rating6.80
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
0.901.33
Kilit pas
2.701.49
Başarılı dripling
0.901.06
Kazanılan ikili
5.403.88
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Schweizer Pokal2023/2024 · Switzerland
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
3
100
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas3
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan6%46
Müdahale3
Faul12 kazanılan
İlk 1112 yedek
2025/26
31
1.692
3
1
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%44 isabet
Kilit pas28
Drible20%43 başarı
İkili kazanılan73%38
Müdahale34
Faul1816 kazanılan
Ofsayt11
İlk 112011 yedek
G+A / 900.21
Kart3
2023/24
2
0
0
0
–
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
TOPLAM GOL6
İLK 113234 yedek girdi
KART5
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 1 %17
- 16-30' 1 %17
- 31-45' 1 %17
- 46-60' 1 %17
- 61-75' 1 %17
- 76-90+' 1 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-129%49
- 4-3-318%31
- 4-1-4-15%8
- 4-4-23%5
- 3-4-1-22%3
- 3-4-32%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ36 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.08.2026 | ViborgH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.08.2026 | OdenseA | 1-0 | 69 | 1 | 6.7 | ||
| 26.07.2026 | FC MidtjyllandH | 2-3 | 31↑ | – | 6.9 | ||
| 17.05.2026 | FC NordsjaellandH | 1-4 | 45↑ | 2 | 7.0 | ||
| 08.05.2026 | ViborgA | 0-1 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 03.05.2026 | AarhusA | 2-1 | 22↑ | 1 | 7.0 | ||
| 26.04.2026 | BrondbyH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2026 | FC MidtjyllandH | 1-2 | 68 | 1 | 6.7 | ||
| 12.04.2026 | ViborgH | 0-2 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 04.04.2026 | FC MidtjyllandA | 2-2 | 45 | 1 | 6.2 | ||
| 22.03.2026 | FC NordsjaellandA | 2-0 | 65 | – | 6.5 | ||
| 15.03.2026 | AarhusH | 1-1 | 33↑ | – | 6.6 | ||
| 01.03.2026 | OdenseH | 1-0 | 77 | – | 7.3 | ||
| 23.02.2026 | BrondbyA | 0-0 | 17↑ | – | 7.2 | ||
| 16.02.2026 | SilkeborgH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2026 | FC NordsjaellandA | 2-1 | 66 | 2 | 6.9 | ||
| 07.12.2025 | FC CopenhagenA | 0-2 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 28.11.2025 | ViborgH | 2-2 | 71 | – | 6.2 | ||
| 23.11.2025 | FC MidtjyllandH | 2-1 | 64 | 1 | – | 6.3 | |
| 09.11.2025 | AarhusA | 2-3 | 84 | – | 6.3 | ||
| 02.11.2025 | VejleH | 2-1 | 66 | 1 | 6.7 | ||
| 26.10.2025 | Randers FCA | 0-0 | 69 | – | 7.0 | ||
| 20.10.2025 | FC FredericiaH | 3-0 | 89 | 1 | 2 | 9.2 | |
| 03.10.2025 | OdenseA | 1-1 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 27.09.2025 | FC CopenhagenH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | VejleA | 2-2 | 22↑ | 2 | 6.3 | ||
| 12.09.2025 | Randers FCH | 0-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 31.08.2025 | SilkeborgA | 0-2 | 82 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 24.08.2025 | BrondbyH | 2-0 | 70 | 2 | 6.5 | ||
| 15.08.2025 | FC FredericiaA | 3-2 | 40 | 2 | 6.7 | ||
| 08.08.2025 | ViborgA | 1-0 | 83 | 1 | 6.5 | ||
| 03.08.2025 | FC NordsjaellandH | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 28.07.2025 | FC MidtjyllandA | 6-2 | 81 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 20.07.2025 | AarhusH | 1-1 | 89 | 1 | 7.0 | ||
| 15.02.2024 | LudogoretsH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.07.2023 | GenkH | 1-1 | –↑ | – | – |
ŞUT42
GOL3
xG5.7
xG FARKI-2.7under performing
DÖNÜŞÜM%7.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası24%57
- Açık oyun5%12
- Kontra atak5%12
- Taç sonrası3%7
- Duran top3%7
- Korner2%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak29%69
- Sol ayak13%31
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR42 şut
- 1-15' 9 %21
- 16-30' 10 %24
- 31-45' 7 %17
- 46-60' 4 %10
- 61-75' 4 %10
- 76-90+' 8 %19
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 36 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01
Servette FC
→
Sönderjyske
loan transfer
Servette FC
→
Sönderjyske
loan transfer
2023-07-01
FC Helsingør
→
Servette FC
€350k
FC Helsingør
→
Servette FC
€350k
2021-07-21
FCH Youth
→
FC Helsingør
-
FCH Youth
→
FC Helsingør
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2023
SakatlıkKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1692 dk
Takip listesi: Dengeli orta saha profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.8Superliga 2025
PERFORMANS48.11692 dk
KARARİzlemeye değer67/100
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
75.9
Box-to-box orta saha
75.0
Numara 10
68.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 166 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%60
Dakika
%84
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%73
Dakika
%87
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Kilit pas / 90
1.49
1.8
83
Müdahale / 90
1.81
1.8
100
Performans skoru
48.1
76
63
Ortalama rating
6.79
7.2
94
Gol / 90
0.16
0.22
73
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Juho TalvitieNAC Breda · 20
%95
2gol
2asist
70scout
Eredivisie
Rodrigo RiquelmeReal Betis · 25
%92
1gol
1asist
59scout
€6.00M
La Liga
Simon SeidlFC BW Linz
%76
8gol
4asist
67scout
€1.00M
Bundesliga
Evangelos PatoulidisSandefjord · 24
%67
5gol
5asist
68scout
Eliteserien
Brenden AaronsonLeeds · 25
%64
4gol
5asist
66scout
Premier League
Fabian RiederFC Augsburg · 23
%63
5gol
3asist
66scout
€12.00M
Bundesliga
Arbnor MujaSt. Truiden · 27
%61
6gol
2asist
62scout
€3.50M
Jupiler Pro League
Antonio VergaraNapoli · 22
%60
1gol
2asist
61scout
€15.00M
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
