Netherlands · Defender
Benjamin Stambouli
LİGEredivisie
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling10.26 / 90
Kazanılan ikili143.64 / 90
Rating6.43
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2026 · 73 defanslar
- Müdahale 0.78 %19
- Pas arası 1.30 %64
- Blok 0.52 %58
- İkili mücadele %58 %58
- Pas isabeti %83 %31
- Faul (az iyi) 0.26 %89
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 346 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
4
346
0
0
6.43
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan14%58
Müdahale3
Faul11 kazanılan
İlk 114
2024/25
32
831
0
1
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas2
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan55%59
Müdahale20
Faul109 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11923 yedek
G+A / 900.11
Kart3
2023/24
2
34
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan1%20
Faul3
TOPLAM GOL0
İLK 111323 yedek girdi
KART3
FORMA22
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-117%47
- 4-4-216%44
- 4-2-2-22%6
- 4-3-31%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ38 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | ExcelsiorH | 0-3 | 84 | 0 | 6.5 | ||
| 30.08.2026 | HeerenveenH | 2-2 | 83 | – | 6.7 | ||
| 15.08.2026 | NEC NijmegenH | 1-4 | 86 | – | 5.6 | ||
| 08.08.2026 | GO Ahead EaglesA | 4-1 | 93 | – | 6.9 | ||
| 18.05.2025 | PEC ZwolleA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.05.2025 | AjaxH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2025 | AZ AlkmaarA | 3-0 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 03.05.2025 | WaalwijkH | 6-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2025 | HeraclesH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2025 | UtrechtA | 3-1 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 05.04.2025 | PSV EindhovenH | 1-3 | 33↑ | – | 6.3 | ||
| 02.04.2025 | FeyenoordA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2025 | NAC BredaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2025 | Fortuna SittardH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2025 | TwenteH | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 15.02.2025 | Willem IIA | 1-3 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 08.02.2025 | NEC NijmegenH | 2-1 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 02.02.2025 | Sparta RotterdamA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.01.2025 | HeraclesA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 25.01.2025 | HeerenveenH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2025 | GO Ahead EaglesA | 2-1 | 14↑ | – | 6.2 | ||
| 12.01.2025 | Almere City FCH | 0-0 | 23↑ | 1 | 6.6 | ||
| 15.12.2024 | TwenteA | 2-0 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 08.12.2024 | PEC ZwolleH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2024 | Sparta RotterdamH | 1-0 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 03.11.2024 | NEC NijmegenA | 6-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2024 | Fortuna SittardA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.10.2024 | UtrechtH | 0-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 06.10.2024 | AjaxA | 3-1 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 29.09.2024 | GO Ahead EaglesH | 0-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 22.09.2024 | HeerenveenA | 2-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 14.09.2024 | FeyenoordH | 2-2 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 31.08.2024 | Almere City FCA | 1-1 | 65 | – | 7.2 | ||
| 25.08.2024 | AZ AlkmaarH | 0-0 | 77 | – | 7.2 | ||
| 17.08.2024 | WaalwijkA | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 09.08.2024 | NAC BredaH | 4-1 | 82 | 1 | 7.3 | ||
| 28.04.2024 | NEC NijmegenA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2024 | Sparta RotterdamA | 1-1 | 34↑ | – | 6.5 |
ŞUT5
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%20.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası2%40
- Korner1%20
- Taç sonrası1%20
- Açık oyun1%20
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak4%80
- Kafa1%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
- 1-15' 1 %20
- 16-30' 2 %40
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %40
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 38 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026
SakatlıkŞüpheli
1 maç
11.2024
SakatlıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

