Matteo Rover
Italy · Attacker

Matteo Rover

YAŞ26
BOY186
KİLO78
KULÜPReggiana
DOĞUM YERİMotta di Livenza
LİGFriendlies Clubs
BU SEZON1G · 2A
Gol10.05 / 90
Asist20.09 / 90
Şut180.84 / 90
Kilit pas90.42 / 90
Başarılı dripling100.46 / 90
Kazanılan ikili803.72 / 90
Rating6.62
OYUNCU PROFİLİSerie B 2025 · 109 orta sahalar
Kilit pas — %0 (0.42) Asist — %54 (0.09) Drible — %31 (0.46) Pas isabeti — %7 (%72) Top kapma — %40 (2.18) İkili mücadele — %16 (%44) 25 ORT. % 0 54 31 7 40 16
  • Kilit pas 0.42 %0
  • Asist 0.09 %54
  • Drible 0.46 %31
  • Pas isabeti %72 %7
  • Top kapma 2.18 %40
  • İkili mücadele %44 %16
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1938 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Youth Viareggio CupNone · World
🏆 Campionato Primavera 1None · Italy
🏆 Super Cup PrimaveraNone · Italy
🏆 Super Cup Primavera2018 · Italy
🏆 Youth Viareggio Cup2018 · World
🏆 Campionato Primavera 12017/2018 · Italy
🥈 Coppa Italia Serie CNone · Italy · 2nd Place
🥈 Coppa Italia Serie C2021/2022 · Italy · 2nd Place
2025/26 38 2.035 1 2 6.64
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie BReggiana 37 1.938 1 2 6.62
Coppa ItaliaReggiana 1 97 0 0 6.90
Şut19%21 isabet
Kilit pas10
Drible10%45 başarı
İkili kazanılan85%45
Müdahale30
Faul3818 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112414 yedek
G+A / 900.13
Kart5
TOPLAM GOL0
İLK 1111 yedek girdi
FORMA7
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 1 5-4-1 — 1 2 maç
  • 3-5-21%50
  • 5-4-11%50
MAÇ GEÇMİŞİ38 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
08.05.2026 SampdoriaH 1-0 45 1 6.5
25.04.2026 PalermoH 1-1 13 6.5
19.04.2026 PadovaA 1-0 45 6.5
12.04.2026 CarrareseH 2-0 26 6.3
06.04.2026 PescaraH 1-3 45 6.3
22.03.2026 Virtus EntellaA 3-0 78 6.9
17.03.2026 MonzaH 0-0 82 1 7.2
14.03.2026 BariA 4-1 90 1 6.3
07.03.2026 VeneziaA 2-0 90 1 6.7
03.03.2026 SudtirolH 0-4 90 1 6.5
28.02.2026 SpeziaA 0-1 89 1 7.0
22.02.2026 AvellinoH 1-1 78 3 6.3
15.02.2026 EmpoliA 1-1
10.02.2026 MantovaH 1-0
07.02.2026 CatanzaroA 2-0 34 6.3
01.02.2026 Juve StabiaH 1-1 90 1 6.9
24.01.2026 FrosinoneA 1-0 90 6.9
17.01.2026 CesenaH 1-2 79 1 7.0
10.01.2026 VeneziaH 1-3 85 1 6.7
27.12.2025 SampdoriaA 2-1 57 1 7.0
20.12.2025 PescaraA 2-1 77 1 2 7.0
13.12.2025 PadovaH 1-2 16 6.3
08.12.2025 MantovaA 0-1
29.11.2025 FrosinoneH 0-1 8 6.9
22.11.2025 CarrareseA 0-0 67 1 6.9
08.11.2025 Virtus EntellaH 0-0 18 6.5
01.11.2025 AvellinoA 4-3 8 1 6.9
28.10.2025 ModenaH 1-0
25.10.2025 MonzaA 3-1 57 1 5.2
18.10.2025 BariH 3-1 8 6.3
04.10.2025 CesenaA 1-2
30.09.2025 SpeziaH 1-1 45 6.5
27.09.2025 SudtirolA 3-1 81 6.2
20.09.2025 CatanzaroH 2-2 90 6.5
13.09.2025 Juve StabiaA 0-0 79 1 7.0
29.08.2025 EmpoliH 3-1 90 1 7.2
23.08.2025 PalermoA 2-1 88 6.7
15.08.2025 EmpoliA 1-1 97 1 6.9
ŞUT31
GOL1
xG1.7
xG FARKI-0.7under performing
DÖNÜŞÜM%3.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
12' · xG 0.199 90' · xG 0.049 61' · xG 0.057 29' · xG 0.017 63' · xG 0.027 19' · xG 0.057 83' · xG 0.042 37' · xG 0.014 27' · xG 0.091 16' · xG 0.029 5' · xG 0.123 19' · xG 0.063 80' · xG 0.154 7' · xG 0.022 55' · xG 0.045 44' · xG 0.034 53' · xG 0.039 39' · xG 0.146 15' · xG 0.04 · GOL 88' · xG 0.016 38' · xG 0.048 10' · xG 0.156 79' · xG 0.03 49' · xG 0.032 15' · xG 0.016 85' · xG 0.024 78' · xG 0.018 49' · xG 0.024 48' · xG 0.045 47' · xG 0.032 60' · xG 0.042
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 16 (%52) Açık oyun — 4 (%13) Kontra atak — 4 (%13) Korner — 4 (%13) Taç sonrası — 2 (%6) Duran top — 1 (%3) 31 şut
  • Asist sonrası16%52
  • Açık oyun4%13
  • Kontra atak4%13
  • Korner4%13
  • Taç sonrası2%6
  • Duran top1%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 21 (%68) Sol ayak — 9 (%29) Kafa — 1 (%3) 31 şut
  • Sağ ayak21%68
  • Sol ayak9%29
  • Kafa1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR31 şut
1-15' — 6 16-30' — 5 31-45' — 4 46-60' — 7 61-75' — 2 76-90+' — 7 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 46-60'
  • 1-15' 6 %19
  • 16-30' 5 %16
  • 31-45' 4 %13
  • 46-60' 7 %23
  • 61-75' 2 %6
  • 76-90+' 7 %23
PİYASA DEĞERİ€750K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 38 maç
Reggiana 38maç 2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-18 Südtirol Reggiana ?
2020-09-01 Inter Südtirol €100k
2020-08-31 Inter Sudtirol € 100K
2020-08-31 Südtirol Inter End of loan
2019-07-15 Inter Sudtirol
2019-06-30 Pordenone Inter End of loan
2019-01-11 Inter Pordenone loan transfer
2019-01-10 LR Vicenza Inter End of loan
2018-08-21 Inter U19 LR Vicenza loan transfer
2018-08-21 Inter Vicenza Virtus
2016-07-01 Inter U17 Inter U19 -
2015-07-23 Liventina Yth. Inter U17 ?
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1938 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.2Serie B 2025
PERFORMANS32.41938 dk
KARARVeri yetersiz52/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 69.4
Derinden oyun kurucu 64.6
Box-to-box orta saha 62.1
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 351 oyuncu
Scout skoru %63
Performans %44
Dakika %82
Değer / getiri %27
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %79
Performans %44
Dakika %89
Değer / getiri %13
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Ortalama rating 6.62 7.1 93
İkili mücadele kazanma 44.44 58 77
Performans skoru 32.4 75 43
Müdahale / 90 1.35 3.2 42
Pas arası / 90 0.84 2.3 36
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam