LİGEredivisie
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.21 / 90
Şut10.21 / 90
Kilit pas30.62 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili102.07 / 90
Rating6.43
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2026 · 72 defanslar
- Müdahale 0.62 %11
- Pas arası 1.24 %59
- Blok 0.21 %23
- İkili mücadele %42 %11
- Pas isabeti %88 %59
- Faul (az iyi) 1.03 %39
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 435 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Eerste DivisieNone · Netherlands · 2nd Place
🥈
UEFA U17 ChampionshipNone · Europe · 2nd Place
🥈
Eerste Divisie2023/2024 · Netherlands · 2nd Place
🥈
UEFA U17 Championship2022 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
5
435
0
1
6.43
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas3
İkili kazanılan10%42
Müdahale3
Faul5
İlk 115
G+A / 900.21
Kaptan4maçta
2025/26
35
3.150
1
1
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas10
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan135%51
Müdahale44
Faul2513 kazanılan
İlk 1135
G+A / 900.06
Kart2
2024/25
32
2.245
1
0
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%100 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan75%56
Müdahale33
Faul117 kazanılan
İlk 11257 yedek
G+A / 900.04
Kart11
2022/23
10
773
0
1
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan21%49
Müdahale8
Faul11 kazanılan
İlk 1191 yedek
G+A / 900.12
TOPLAM GOL3
İLK 11657 yedek girdi
KART4
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %67
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-144%61
- 4-4-226%36
- 4-2-2-22%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | TwenteH | 2-2 | 82 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 28.08.2026 | Fortuna SittardHC | 2-3 | 97 | 1 | 6.5 | ||
| 23.08.2026 | PSV EindhovenAC | 5-1 | 76 | – | 5.2 | ||
| 16.08.2026 | ADO Den HaagAC | 1-4 | 91 | – | 6.3 | ||
| 09.08.2026 | UtrechtHC | 2-1 | 89 | – | 7.3 | ||
| 21.05.2026 | AjaxA | 2-0 | 86 | – | 6.3 | ||
| 17.05.2026 | HeraclesA | 1-2 | 88 | – | 6.9 | ||
| 10.05.2026 | NEC NijmegenH | 2-1 | 92 | – | 7.6 | ||
| 02.05.2026 | ExcelsiorH | 2-3 | 94 | 1 | 7.0 | ||
| 25.04.2026 | FeyenoordA | 3-1 | 86 | – | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | GO Ahead EaglesH | 0-0 | 92 | – | 6.9 | ||
| 04.04.2026 | TelstarA | 0-2 | 91 | – | 6.9 | ||
| 22.03.2026 | AZ AlkmaarH | 3-0 | 84 | – | 7.7 | ||
| 13.03.2026 | PEC ZwolleA | 1-1 | 92 | – | 7.0 | ||
| 07.03.2026 | AjaxH | 3-1 | 94 | 1 | – | 7.7 | |
| 01.03.2026 | FC VolendamA | 3-2 | 77 | 1 | 6.2 | ||
| 22.02.2026 | TwenteA | 2-1 | 89 | – | 6.5 | ||
| 14.02.2026 | UtrechtH | 1-2 | 91 | – | 6.9 | ||
| 08.02.2026 | PSV EindhovenH | 1-2 | 89 | – | 7.2 | ||
| 31.01.2026 | Sparta RotterdamA | 2-0 | 87 | – | 6.6 | ||
| 25.01.2026 | Fortuna SittardH | 1-2 | 96 | – | 6.3 | ||
| 18.01.2026 | HeerenveenA | 0-2 | 95 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 10.01.2026 | NAC BredaH | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 21.12.2025 | GO Ahead EaglesA | 1-1 | 93 | – | 6.6 | ||
| 13.12.2025 | FC VolendamH | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 05.12.2025 | ExcelsiorA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.12.2025 | AjaxA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.11.2025 | PEC ZwolleH | 2-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 09.11.2025 | NEC NijmegenA | 2-0 | 90 | – | 5.3 | ||
| 02.11.2025 | TwenteH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.10.2025 | Fortuna SittardA | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.10.2025 | Sparta RotterdamH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.10.2025 | NAC BredaA | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 28.09.2025 | FeyenoordH | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 20.09.2025 | TelstarH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | UtrechtA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 29.08.2025 | HeraclesH | 4-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 23.08.2025 | PSV EindhovenA | 4-2 | 94 | – | 7.2 | ||
| 16.08.2025 | HeerenveenH | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 10.08.2025 | AZ AlkmaarA | 4-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 18.05.2025 | PEC ZwolleA | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 14.05.2025 | AjaxH | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 11.05.2025 | AZ AlkmaarA | 3-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 03.05.2025 | WaalwijkH | 6-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 23.04.2025 | HeraclesH | 4-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.04.2025 | UtrechtA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.04.2025 | FeyenoordA | 4-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 29.03.2025 | NAC BredaA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 16.03.2025 | Fortuna SittardH | 1-0 | 94 | – | 7.0 | ||
| 01.03.2025 | TwenteH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.02.2025 | Willem IIA | 1-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 08.02.2025 | NEC NijmegenH | 2-1 | 58 | – | 6.2 | ||
| 02.02.2025 | Sparta RotterdamA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.01.2025 | HeraclesA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.01.2025 | HeerenveenH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 18.01.2025 | GO Ahead EaglesA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 12.01.2025 | Almere City FCH | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 15.12.2024 | TwenteA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 08.12.2024 | PEC ZwolleH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 30.11.2024 | Willem IIH | 2-0 | 90 | – | 7.2 |
ŞUT13
GOL2
xG0.9
xG FARKI+1.1over performing
DÖNÜŞÜM%15.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner5%38
- Asist sonrası5%38
- Açık oyun3%23
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak10%77
- Kafa3%23
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
- 1-15' 1 %8
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 5 %38
- 46-60' 3 %23
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 4 %31
PİYASA DEĞERİ€3.50M+75.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ4
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 86 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-01
Groningen U18
→
Groningen U21
-
Groningen U18
→
Groningen U21
-
2020-07-01
Groningen Youth
→
Groningen U18
-
Groningen Youth
→
Groningen U18
-
2016-07-01
Quick 1887 Yth.
→
Groningen Youth
free transfer
Quick 1887 Yth.
→
Groningen Youth
free transfer
2015-07-01
Velocitas Yth.
→
Quick 1887 Yth.
free transfer
Velocitas Yth.
→
Quick 1887 Yth.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2023
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
1 maç
04.2023
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3150 dk
Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU73.8Eredivisie 2025
PERFORMANS59.23150 dk
KARARİzlemeye değer73/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
82.8
Klasik stoper
80.3
Defansif bek
79.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 233 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%52
Dakika
%100
Değer / getiri
%87
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%95
Performans
%60
Dakika
%99
Değer / getiri
%89
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
56.17
62
91
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
59.2
76
78
İkili mücadele kazanma
51.33
64
80
Ortalama rating
6.92
7.2
96
Müdahale / 90
1.26
2.2
57
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jorge MorenoCadiz · 24
%95
1gol
1asist
75scout
€500K
Segunda División
Davide AdorniModena · 33
%78
1gol
1asist
63scout
€375K
Serie B
Anthony RouaultRennes · 24
%76
1gol
0asist
69scout
Ligue 1
Jorge CabelloMirandes · 21
%71
0gol
0asist
72scout
Segunda División
Tobias Müller1. FC Magdeburg · 31
%69
0gol
0asist
63scout
€600K
2. Bundesliga
Bafodé DiakitéBournemouth · 24
%68
0gol
0asist
65scout
Premier League
Pablo InsuaZaragoza · 32
%61
0gol
0asist
65scout
€400K
Segunda División
Jérôme OngueneEyüpspor · 27
%60
0gol
1asist
54scout
Süper Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum