LİGSerie A
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut40.19 / 90
Başarılı dripling20.10 / 90
Kazanılan ikili914.42 / 90
Rating6.50
OYUNCU PROFİLİSerie A 2024 · 114 defanslar
- Müdahale 2.19 %81
- Pas arası 0.97 %51
- Blok 0.29 %20
- İkili mücadele %55 %41
- Pas isabeti %83 %32
- Faul (az iyi) 1.75 %6
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1852 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 2 G+A
GolAsist
2024/25
27
1.852
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan91%55
Müdahale45
Faul3611 kazanılan
İlk 11243 yedek
Kart71
Kaptan11maçta
2023/24
30
2.151
0
0
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%12 isabet
Kilit pas2
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan133%62
Müdahale53
Faul339 kazanılan
İlk 11255 yedek
Kart5
Kaptan7maçta
2022/23
30
1.699
1
1
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%30 isabet
Kilit pas5
Drible1%20 başarı
İkili kazanılan109%57
Müdahale50
Faul3913 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11219 yedek
G+A / 900.11
Kart71
Kaptan1maçta
2021/22
17
1.207
0
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4
Kilit pas6
Drible5%100 başarı
İkili kazanılan71%54
Müdahale30
Faul2614 kazanılan
İlk 11134 yedek
Kart3
2020/21
32
1.868
0
0
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%31 isabet
Kilit pas5
Drible7%78 başarı
İkili kazanılan99%49
Müdahale42
Faul398 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112210 yedek
Kart9
TOPLAM GOL2
İLK 119731 yedek girdi
KART35
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %50
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-152%44
- 3-4-1-219%16
- 4-2-3-119%16
- 3-5-218%15
- 3-4-35%4
- 4-4-24%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.05.2025 | EmpoliAC | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 18.05.2025 | ComoHC | 1-1 | 77 | – | 6.5 | ||
| 19.04.2025 | AS RomaAC | 1-0 | 57 | – | 6.3 | ||
| 13.04.2025 | GenoaHC | 0-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 06.04.2025 | TorinoAC | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 31.03.2025 | ParmaHC | 0-0 | 69 | – | 6.6 | ||
| 15.03.2025 | UdineseAC | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.03.2025 | BolognaHC | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 03.03.2025 | JuventusA | 2-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 23.02.2025 | FiorentinaH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 15.02.2025 | AC MilanAC | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.02.2025 | AtalantaH | 0-5 | 28↑ | 1 | 6.7 | ||
| 01.02.2025 | MonzaA | 0-1 | 12↑ | – | 6.2 | ||
| 19.01.2025 | LazioHC | 0-3 | 45 | – | 6.3 | ||
| 12.01.2025 | NapoliA | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 04.01.2025 | UdineseHC | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 30.12.2024 | BolognaA | 2-3 | 59 | – | 6.2 | ||
| 20.12.2024 | AC MilanH | 0-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 15.12.2024 | ParmaA | 2-3 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 08.12.2024 | EmpoliH | 1-4 | 90 | 1 | 6.0 | ||
| 29.11.2024 | CagliariA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2024 | InterH | 0-5 | 45 | – | 5.9 | ||
| 20.09.2024 | TorinoH | 2-3 | 20 | – | 3.0 | ||
| 16.09.2024 | LazioA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.09.2024 | GenoaA | 0-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 26.08.2024 | JuventusH | 0-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 18.08.2024 | NapoliH | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.05.2024 | InterH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.05.2024 | SalernitanaA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.05.2024 | TorinoH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.05.2024 | FiorentinaH | 2-1 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 27.04.2024 | LazioA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.04.2024 | AtalantaA | 2-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 07.04.2024 | GenoaH | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 01.04.2024 | CagliariAC | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 17.03.2024 | AC MilanH | 1-3 | 57 | – | 6.2 | ||
| 03.03.2024 | SassuoloH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 23.02.2024 | BolognaAC | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.02.2024 | JuventusH | 2-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 11.02.2024 | MonzaA | 0-0 | 79 | 2 | 7.2 | ||
| 04.02.2024 | NapoliA | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 28.01.2024 | FrosinoneH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 20.01.2024 | AS RomaAC | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 13.01.2024 | EmpoliH | 2-1 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 30.12.2023 | SalernitanaHC | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 23.12.2023 | CagliariHC | 2-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 17.12.2023 | FiorentinaA | 1-0 | 27↑ | 1 | 6.3 | ||
| 05.11.2023 | MonzaH | 1-3 | 30 | – | 6.7 | ||
| 28.10.2023 | JuventusA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.10.2023 | NapoliH | 1-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 02.10.2023 | TorinoA | 0-0 | 45 | – | 7.2 | ||
| 27.09.2023 | AtalantaH | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 23.09.2023 | AC MilanA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 18.09.2023 | BolognaH | 0-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 01.09.2023 | SassuoloA | 3-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 26.08.2023 | AS RomaHC | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 19.08.2023 | EmpoliAC | 0-1 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 11.06.2023 | SpeziaA | 1-3 | 59 | 2 | 6.9 | ||
| 04.06.2023 | AC MilanA | 3-1 | 11↑ | – | 6.0 | ||
| 14.05.2023 | TorinoH | 0-1 | 45 | – | 6.6 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 136 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
3 maç
01.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
3 maç
11.2024
SakatlıkKadroda yok
4 maç
10.2024
SakatlıkŞüpheli
7 maç
10.2024
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
12.2023
Uyluk sakatlığıŞüpheli
4 maç
04.2022
Diz sakatlığıKadroda yok
19 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Serie A2024 · Verona
1kırmızı · 26 maç
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



