LİGLa Liga
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling10.27 / 90
Kazanılan ikili30.82 / 90
Rating7.27
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2026 · 20 kaleciler
- Kurtarış 3.53 %74
- Yenen gol (az iyi) 1.09 %47
- Pas isabeti %72 %53
- Pas hacmi 33.7 %79
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 331 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Coppa Italia2021/2022 · Italy
🏆
Super Cup2021/2022 · Italy
🏆
Serie A2020/2021 · Italy
🥈
Super Cup2024/2025 · Italy · 2nd Place
🥈
Serie A2021/2022 · Italy · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
4
331
0
0
7.27
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan3%100
İlk 114
2025/26
51
4.541
0
0
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan18%86
İlk 11501 yedek
Kart4
2024/25
18
1.620
0
0
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan5%100
İlk 1118
Kart1
2023/24
13
180
0
0
6.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İlk 11211 yedek
2022/23
26
2.340
0
0
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas3
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan8%89
Faul11 kazanılan
İlk 1126
2021/22
46
90
0
0
5.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İlk 11145 yedek
2020/21
38
135
0
0
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%100
İlk 11137 yedek
TOPLAM GOL0
İLK 1110165 yedek girdi
KART5
FORMA97
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-264%41
- 3-4-341%26
- 3-4-2-121%13
- 4-2-3-117%11
- 4-3-37%4
- 3-4-1-26%4
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | Real SociedadA | 0-0 | 90 | 0 | 8.0 | ||
| 30.08.2026 | Athletic ClubH | 0-2 | 86 | – | 8.3 | ||
| 27.08.2026 | OsasunaH | 1-2 | 89 | – | 5.9 | ||
| 22.08.2026 | ValenciaA | 0-0 | 66 | – | 6.9 | ||
| 23.05.2026 | SevillaH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 17.05.2026 | Athletic ClubA | 1-1 | 91 | – | 7.5 | ||
| 12.05.2026 | LevanteH | 2-3 | 91 | – | 5.5 | ||
| 09.05.2026 | Atletico MadridA | 0-1 | 82 | – | 7.3 | ||
| 03.05.2026 | ElcheH | 3-1 | 91 | – | 6.9 | ||
| 26.04.2026 | VillarrealA | 2-1 | 83 | – | 6.2 | ||
| 22.04.2026 | BarcelonaA | 1-0 | 92 | – | 6.7 | ||
| 16.04.2026 | SC FreiburgH | 1-3 | 81 | – | 6.0 | ||
| 12.04.2026 | OviedoH | 0-3 | 87 | – | 7.2 | ||
| 09.04.2026 | SC FreiburgA | 3-0 | 82 | – | 6.3 | ||
| 05.04.2026 | ValenciaA | 2-3 | 90 | – | 6.0 | ||
| 26.03.2026 | TürkiyeA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.03.2026 | AlavesH | 3-4 | 96 | – | 5.9 | ||
| 19.03.2026 | LyonA | 0-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 15.03.2026 | Real BetisA | 1-1 | 92 | – | 7.3 | ||
| 12.03.2026 | LyonH | 1-1 | 93 | – | 7.0 | ||
| 06.03.2026 | Real MadridH | 1-2 | 94 | – | 5.9 | ||
| 01.03.2026 | GironaA | 1-2 | 89 | – | 8.2 | ||
| 26.02.2026 | PAOKH | 1-0 | 87 | – | 6.9 | ||
| 22.02.2026 | MallorcaH | 2-0 | 92 | – | 6.3 | ||
| 19.02.2026 | PAOKA | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 14.02.2026 | EspanyolA | 2-2 | 92 | – | 6.2 | ||
| 06.02.2026 | OsasunaH | 1-2 | 97 | – | 5.9 | ||
| 01.02.2026 | GetafeA | 0-0 | 93 | – | 6.6 | ||
| 29.01.2026 | FK Crvena ZvezdaA | 1-1 | 94 | – | 6.7 | ||
| 25.01.2026 | Real SociedadA | 3-1 | 94 | – | 6.5 | ||
| 22.01.2026 | LilleH | 2-1 | 94 | – | 6.9 | ||
| 18.01.2026 | Rayo VallecanoH | 3-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 12.01.2026 | SevillaA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.01.2026 | ValenciaH | 4-1 | 98 | – | 7.6 | ||
| 20.12.2025 | OviedoA | 0-0 | 96 | – | 7.2 | ||
| 14.12.2025 | Athletic ClubH | 2-0 | 90 | – | 8.3 | ||
| 11.12.2025 | BolognaH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 07.12.2025 | Real MadridA | 0-2 | 90 | – | 8.6 | ||
| 30.11.2025 | EspanyolH | 0-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 27.11.2025 | LudogoretsA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | AlavesA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 15.11.2025 | Bosnia & HerzegovinaA | 3-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 09.11.2025 | BarcelonaH | 2-4 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.11.2025 | LevanteA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.10.2025 | OsasunaA | 2-3 | 98 | – | 7.6 | ||
| 23.10.2025 | NiceH | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 19.10.2025 | Real SociedadH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 12.10.2025 | AustriaH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 05.10.2025 | Atletico MadridH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.10.2025 | PAOKH | 3-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 28.09.2025 | ElcheA | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 25.09.2025 | VfB StuttgartA | 2-1 | 96 | – | 6.9 | ||
| 21.09.2025 | Rayo VallecanoA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | GironaH | 1-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 31.08.2025 | VillarrealH | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 27.08.2025 | Real BetisH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 23.08.2025 | MallorcaA | 1-1 | 96 | – | 7.0 | ||
| 17.08.2025 | GetafeH | 0-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 25.05.2025 | JuventusH | 2-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 18.05.2025 | CagliariA | 3-0 | 90 | – | 6.7 |
AKSİYON HARİTASI3252 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %8
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %8
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %11
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %9
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR3252
- Pas2168%68
- Kaleci topu aldı423%13
- Kurtarış214%7
- Top kazanma166%5
- Claim55%2
- Korner kazandırma53%2
- Uzaklaştırma34%1
- Keepersweeper33%1
- Yumruklama23%1
- Ayakta kapatma22%1
PİYASA DEĞERİ€8.00M+220.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ11
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 196 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2025
Parmak sakatlığıKadroda yok
1 maç
01.2023
Elbow InjuryKadroda yok
4 maç
11.2022
SakatlıkŞüpheli
6 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 3464 dk
İzlemede: Dengeli kaleci profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Belirgin bir kırmızı bayrak yokMVP metrikleriyle belirgin risk cikmadi; coverage sinirlari yine kontrol edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.8La Liga 2025
PERFORMANS61.93464 dk
KARARVeri yetersiz57/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
82.2
Kurtarıcı kaleci
78.9
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 88 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%80
Dakika
%99
Değer / getiri
%14
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%76
Dakika
%99
Değer / getiri
%9
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
24.55
38
65
Ortalama rating
6.93
7.2
96
Performans skoru
61.9
76
81
Kurtarış / 90
2.83
3.2
88
Yenen gol / 90
1.22
1.3
6
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Anthony LopesNantes · 35
%95
0gol
0asist
64scout
€1.00M
Ligue 1
KaiqueNacional · 22
%94
0gol
0asist
73scout
Primeira Liga
Çağlar Şahin AkbabaVan Spor Kulübü · 30
%90
0gol
0asist
64scout
1. Lig
Andre BlakePhiladelphia Union · 35
%88
0gol
0asist
61scout
Major League Soccer
Ivan ProvedelLazio · 31
%75
0gol
0asist
70scout
€3.00M
Serie A
Igor VekićVejle · 27
%71
0gol
0asist
64scout
Superliga
Emre SatılmışKeçiörengücü · 29
%71
0gol
0asist
61scout
1. Lig
FábioFluminense · 45
%60
0gol
0asist
61scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum







Cremonese