BU SEZON0G · 3A
Asist30.11 / 90
Şut220.78 / 90
Kilit pas501.76 / 90
Başarılı dripling150.53 / 90
Kazanılan ikili1465.14 / 90
Rating7.01
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2024 · 106 orta sahalar
- Kilit pas 1.76 %84
- Asist 0.11 %65
- Drible 0.53 %32
- Pas isabeti %86 %75
- Top kapma 2.82 %55
- İkili mücadele %54 %80
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2554 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Taça da Liga2023/2024 · Portugal
🏆
Taça de Portugal2020/2021 · Portugal
🏆
Tournoi Maurice Revello2014 · World
🏆
FA Cup2011/2012 · England
🏆
UEFA Champions League2011/2012 · Europe
🏆
CONMEBOL U172011 · South-America
🥈
Super Cup2021/2022 · Portugal · 2nd Place
🥈
Taça da Liga2020/2021 · Portugal · 2nd Place
🥈
Community Shield2018/2019 · England · 2nd Place
🥈
FIFA Intercontinental Cup2012 Japan · World · 2nd Place
🥈
UEFA Super Cup2012/2013 · Europe · 2nd Place
🥈
Community Shield2012/2013 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 10 G+A
GolAsist
2024/25
32
2.554
0
3
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%45 isabet
Kilit pas50
Drible15%52 başarı
İkili kazanılan146%54
Müdahale60
Faul3239 kazanılan
İlk 11293 yedek
G+A / 900.11
Kart3
2022/23
33
790
0
0
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%100 isabet
Kilit pas17
Drible6%30 başarı
İkili kazanılan42%44
Müdahale20
Faul76 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11825 yedek
Kart2
2021/22
19
555
0
0
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas11
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan23%34
Müdahale8
Faul106 kazanılan
İlk 11613 yedek
Kart2
2020/21
32
1.455
6
4
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%50 isabet
Kilit pas14
Drible9%43 başarı
İkili kazanılan76%48
Müdahale30
Faul2025 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 111814 yedek
G+A / 900.62
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 11293 yedek girdi
KART4
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA14
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-114%45
- 3-4-38%26
- 4-3-34%13
- 3-4-2-12%6
- 4-4-22%6
- 5-3-21%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.06.2025 | VizelaA | 2-2 | 80 | 1 | 7.0 | ||
| 24.05.2025 | VizelaH | 3-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 17.05.2025 | MoreirenseH | 0-3 | 61 | – | 6.3 | ||
| 11.05.2025 | EstrelaA | 0-1 | 78 | 1 | 7.0 | ||
| 05.05.2025 | BoavistaH | 1-2 | 74 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 27.04.2025 | BenficaA | 6-0 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 30.03.2025 | FamalicaoA | 4-1 | 73 | – | 6.3 | ||
| 15.03.2025 | FC PortoA | 2-0 | 80 | 1 | 6.9 | ||
| 08.03.2025 | AroucaH | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 02.03.2025 | FarenseA | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 23.02.2025 | Sporting CPH | 2-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 16.02.2025 | Rio AveA | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 08.02.2025 | Santa ClaraH | 1-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 01.02.2025 | GuimaraesA | 2-0 | 36↑ | – | 6.3 | ||
| 27.01.2025 | GIL VicenteH | 1-0 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 19.01.2025 | NacionalA | 3-1 | 90 | 1 | – | 7.5 | |
| 04.01.2025 | MoreirenseA | 1-1 | 89 | 1 | 7.2 | ||
| 28.12.2024 | EstrelaH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.12.2024 | BoavistaA | 0-0 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 15.12.2024 | BenficaH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.12.2024 | Casa PiaA | 1-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 01.12.2024 | SC BragaH | 0-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 09.11.2024 | EstorilA | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 03.11.2024 | FamalicaoH | 2-3 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 28.10.2024 | FC PortoH | 0-5 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 30.09.2024 | FarenseH | 0-0 | 89 | – | 7.3 | ||
| 22.09.2024 | Sporting CPA | 3-0 | 64 | – | 6.9 | ||
| 14.09.2024 | Rio AveH | 1-0 | 81 | 1 | 7.5 | ||
| 31.08.2024 | Santa ClaraA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.08.2024 | GuimaraesH | 1-0 | 81 | 1 | – | 7.3 | |
| 16.08.2024 | GIL VicenteA | 4-2 | 81 | 1 | 6.9 | ||
| 10.08.2024 | NacionalH | 1-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 03.06.2023 | Atletico ParanaenseA | 1-0 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 28.05.2023 | America MineiroH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.11.2022 | Atletico ParanaenseA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.11.2022 | SantosH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2022 | Atletico-MGA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 31.10.2022 | CuiabaH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2022 | RB BragantinoH | 2-1 | 16↑ | – | 6.5 | ||
| 23.10.2022 | FluminenseA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.10.2022 | InternacionalH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.10.2022 | Sao PauloA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.10.2022 | AvaiA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.10.2022 | PalmeirasH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 29.09.2022 | GoiasA | 0-1 | 79 | – | 6.9 | ||
| 17.09.2022 | CoritibaH | 2-0 | 1↑ | – | – | ||
| 11.09.2022 | America MineiroH | 0-0 | 24↑ | – | 6.2 | ||
| 04.09.2022 | Fortaleza ECA | 1-3 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 28.08.2022 | FlamengoH | 0-1 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 30.07.2022 | CorinthiansA | 1-0 | 74 | – | 6.3 | ||
| 24.07.2022 | Atletico ParanaenseH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 21.07.2022 | SantosA | 2-0 | 45↑ | 2 | 6.9 | ||
| 17.07.2022 | Atletico-MGH | 0-1 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 10.07.2022 | CuiabaA | 2-0 | 89 | – | 7.2 | ||
| 19.06.2022 | InternacionalA | 2-3 | 107 | – | 6.7 | ||
| 16.06.2022 | Sao PauloH | 1-0 | 87 | – | 6.9 | ||
| 13.06.2022 | AvaiH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.06.2022 | PalmeirasA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.06.2022 | GoiasH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.05.2022 | CoritibaA | 1-0 | 23↑ | – | 6.6 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2024 · 118 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


