LİGSerie B
BU SEZON1G · 2A
Gol10.09 / 90
Asist20.18 / 90
Şut151.32 / 90
Kilit pas181.59 / 90
Başarılı dripling121.06 / 90
Kazanılan ikili363.17 / 90
Rating6.67
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.090.11
Asist
0.180.22
Şut
1.321.85
Kilit pas
1.592.24
Başarılı dripling
1.061.07
Kazanılan ikili
3.173.08
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Serie B2022/2023 · Italy
🏆
Serie B2019/2020 · Italy
🥈
Serie B2017/2018 · Italy · 2nd Place
🥈
Serie A2012/2013 · Italy · 2nd Place
2025/26
29
1.022
1
2
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%40 isabet
Kilit pas18
Drible12%55 başarı
İkili kazanılan36%49
Müdahale11
Faul610 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı1
İlk 111217 yedek
G+A / 900.26
Kart1
2020/21
37
1.605
2
4
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%36 isabet
Kilit pas40
Drible19%66 başarı
İkili kazanılan55%43
Müdahale16
Faul1315 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111720 yedek
G+A / 900.34
Kart2
TOPLAM GOL3
İLK 11612 yedek girdi
KART2
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 1 %33
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-28%47
- 4-3-2-17%41
- 4-3-31%6
- 4-4-1-11%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2026 | CatanzaroA | 3-0 | 30↑ | – | 6.9 | ||
| 08.05.2026 | ModenaH | 1-0 | 76 | 1 | 7.0 | ||
| 01.05.2026 | EmpoliA | 1-0 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 24.04.2026 | BariH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | MantovaA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | CatanzaroH | 1-1 | 26↑ | 1 | 2 | 6.9 | |
| 05.04.2026 | PalermoA | 2-0 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 22.03.2026 | SampdoriaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.03.2026 | SudtirolH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2026 | Virtus EntellaA | 1-2 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 07.03.2026 | PadovaH | 1-0 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 03.03.2026 | VeneziaA | 4-0 | 84 | – | 6.2 | ||
| 28.02.2026 | Juve StabiaH | 0-0 | 66 | 2 | 6.6 | ||
| 22.02.2026 | ReggianaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2026 | PescaraH | 0-1 | 18↑ | 2 | 6.7 | ||
| 11.02.2026 | FrosinoneH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2026 | MonzaA | 2-1 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 29.11.2025 | SudtirolA | 0-1 | 22↑ | – | 6.6 | ||
| 09.11.2025 | CesenaA | 3-0 | 62 | 1 | 6.2 | ||
| 01.11.2025 | ReggianaH | 4-3 | 90 | 1 | 1 | 1 | 7.9 |
| 28.10.2025 | PescaraA | 1-1 | 68 | 3 | 6.6 | ||
| 18.10.2025 | Juve StabiaA | 2-0 | 49↑ | 1 | 6.3 | ||
| 04.10.2025 | MantovaH | 0-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 30.09.2025 | PadovaA | 2-2 | 62 | – | 6.6 | ||
| 27.09.2025 | Virtus EntellaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | CarrareseA | 3-4 | 39 | – | 6.7 | ||
| 12.09.2025 | MonzaH | 2-1 | 72 | 1 | 6.9 | ||
| 31.08.2025 | ModenaA | 1-1 | 62 | – | 7.0 | ||
| 24.08.2025 | FrosinoneA | 2-0 | 60 | 1 | 6.5 | ||
| 23.05.2021 | TorinoA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2021 | CrotoneH | 1-1 | 84 | 2 | 7.6 | ||
| 12.05.2021 | AtalantaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2021 | CagliariH | 1-3 | 66 | – | 6.7 | ||
| 01.05.2021 | AC MilanA | 2-0 | 36↑ | 1 | 7.2 | ||
| 25.04.2021 | UdineseH | 2-4 | 20↑ | – | 6.6 | ||
| 21.04.2021 | GenoaA | 2-2 | 12↑ | 1 | 6.7 | ||
| 18.04.2021 | LazioA | 5-3 | 90 | 1 | 2 | 6.3 | |
| 12.04.2021 | SassuoloH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2021 | ParmaH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2021 | JuventusA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.03.2021 | FiorentinaH | 1-4 | 45↑ | 4 | 7.3 | ||
| 03.03.2021 | VeronaH | 0-3 | 55 | 1 | 6.3 | ||
| 28.02.2021 | NapoliA | 2-0 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 21.02.2021 | AS RomaH | 0-0 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 12.02.2021 | BolognaA | 1-1 | 19↑ | – | 6.9 | ||
| 07.02.2021 | SampdoriaH | 1-1 | 67 | – | 6.9 | ||
| 30.01.2021 | InterA | 4-0 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 22.01.2021 | TorinoH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2021 | CrotoneA | 4-1 | 40 | 2 | 6.7 | ||
| 09.01.2021 | AtalantaH | 1-4 | 32↑ | – | 6.7 | ||
| 06.01.2021 | CagliariA | 1-2 | 72 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 03.01.2021 | AC MilanH | 0-2 | 81 | 5 | 7.0 | ||
| 23.12.2020 | UdineseA | 0-2 | 60 | 1 | – | 6.3 | |
| 20.12.2020 | GenoaH | 2-0 | 74 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 15.12.2020 | LazioH | 1-1 | 61 | – | 6.6 | ||
| 11.12.2020 | SassuoloA | 1-0 | 45↑ | 1 | 7.5 | ||
| 06.12.2020 | ParmaA | 0-0 | 81 | 1 | 7.2 | ||
| 28.11.2020 | JuventusH | 1-1 | 30↑ | – | 6.7 | ||
| 22.11.2020 | FiorentinaA | 0-1 | 45↑ | 1 | 2 | 7.5 | |
| 07.11.2020 | SpeziaH | 0-3 | 90 | – | 6.3 |
ŞUT23
GOL1
xG2.0
xG FARKI-1.0under performing
DÖNÜŞÜM%4.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası11%48
- Açık oyun5%22
- Korner2%9
- Serbest vuruş2%9
- Taç sonrası1%4
- Penaltı1%4
- Diğer1%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR23 şut
- 1-15' 2 %9
- 16-30' 3 %13
- 31-45' 8 %35
- 46-60' 2 %9
- 61-75' 2 %9
- 76-90+' 6 %26
PİYASA DEĞERİ€750K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2025 · 66 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-23
Palermo
→
Avellino
free transfer
Palermo
→
Avellino
free transfer
2023-07-12
Frosinone
→
Palermo
€1.00m
Frosinone
→
Palermo
€1.00m
2022-08-27
Benevento
→
Frosinone
€900k
Benevento
→
Frosinone
€900k
2013-07-22
Napoli U19
→
Perugia
loan transfer
Napoli U19
→
Perugia
loan transfer
2011-07-01
SSC Napoli Yout
→
Napoli U19
-
SSC Napoli Yout
→
Napoli U19
-
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Campobasso FC
%50
2026-09-01
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1022 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU53.0Serie B 2025
PERFORMANS43.61022 dk
KARARVeri yetersiz52/100
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet
76.8
Çizgi kanadı
73.3
Baskıcı forvet
70.8
Role fit sinyali var ama confidence 89/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 150 oyuncu
Scout skoru
%43
Performans
%46
Dakika
%64
Değer / getiri
%32
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%65
Performans
%58
Dakika
%79
Değer / getiri
%13
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
76.3
76
100
Ortalama rating
6.67
7.2
93
Kilit pas / 90
1.59
1.6
99
Performans skoru
43.6
76
57
Pas hacmi / 90
43.41
34
100
Asist / 90
0.18
0.32
56
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Leandro TrossardArsenal · 31
%95
5gol
6asist
55scout
€20.00M
Premier League
Cody GakpoLiverpool · 26
%91
7gol
5asist
62scout
Premier League
Bernardo SousaÜmraniyespor · 25
%91
5gol
7asist
68scout
1. Lig
Viktor TsygankovGirona · 28
%87
6gol
4asist
56scout
€15.00M
La Liga
Zakaria El OuahdiGenk · 24
%84
8gol
4asist
64scout
Jupiler Pro League
Mateo SilvettiNewells Old Boys · 19
%68
2gol
1asist
66scout
Liga Profesional Argentina
Jamie LewelingVfB Stuttgart · 24
%66
7gol
9asist
63scout
€40.00M
Bundesliga
Federico Di FrancescoCatanzaro · 31
%60
1gol
2asist
50scout
€750K
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






Latina Calcio
Reggina