LİGSerie B
BU SEZON1G · 3A
Gol10.10 / 90
Asist30.29 / 90
Şut262.48 / 90
Kilit pas212.00 / 90
Başarılı dripling141.33 / 90
Kazanılan ikili767.24 / 90
Rating6.80
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.100.09
Şut
2.482.40
Kilit pas
2.001.57
Başarılı dripling
1.331.75
Kazanılan ikili
7.246.82
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
10.
Coppa Italia2022 · Cremonese · 5 maç
1asist10.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
Serie B2021/2022 · Italy · 2nd Place
2025/26
37
945
1
3
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%46 isabet
Kilit pas21
Drible14%47 başarı
İkili kazanılan76%51
Müdahale22
Faul1734 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11928 yedek
G+A / 900.38
Kart2
2022/23
36
977
1
0
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%50 isabet
Kilit pas17
Drible19%45 başarı
İkili kazanılan74%42
Müdahale26
Faul1723 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 11729 yedek
G+A / 900.09
Kart3
Kaptan3maçta
TOPLAM GOL11 penaltı
İLK 11830 yedek girdi
KART3
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %100
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-1-210%29
- 3-5-210%29
- 4-2-3-17%20
- 3-4-33%9
- 4-3-1-23%9
- 3-4-2-12%6
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2026 | CesenaA | 3-4 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 01.05.2026 | PescaraH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | Virtus EntellaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | ReggianaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | FrosinoneA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | PalermoH | 0-1 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 17.03.2026 | VeneziaA | 3-1 | 56 | – | 6.6 | ||
| 14.03.2026 | CatanzaroH | 1-3 | 22↑ | 2 | 7.5 | ||
| 07.03.2026 | AvellinoA | 1-0 | 45 | 1 | 6.7 | ||
| 03.03.2026 | SpeziaH | 2-2 | 32↑ | 1 | 6.9 | ||
| 28.02.2026 | ModenaA | 1-2 | 60 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 21.02.2026 | BariH | 1-1 | 69 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 14.02.2026 | SampdoriaA | 1-0 | 37↑ | – | 6.7 | ||
| 10.02.2026 | CarrareseH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | Juve StabiaA | 3-3 | 28↑ | 1 | 2 | 6.9 | |
| 01.02.2026 | MonzaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2026 | SudtirolA | 3-0 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 17.01.2026 | MantovaH | 1-2 | 20↑ | – | 7.3 | ||
| 11.01.2026 | ModenaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.12.2025 | PalermoA | 1-0 | 17↑ | 2 | 6.6 | ||
| 20.12.2025 | SampdoriaH | 1-1 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 13.12.2025 | ReggianaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.12.2025 | CesenaH | 1-1 | 57 | – | 7.2 | ||
| 29.11.2025 | PescaraA | 0-1 | 19↑ | 2 | 6.7 | ||
| 22.11.2025 | VeneziaH | 0-2 | 32↑ | 3 | 6.9 | ||
| 08.11.2025 | MantovaA | 1-0 | 56 | 2 | 6.5 | ||
| 01.11.2025 | SudtirolH | 1-1 | 66 | – | 7.0 | ||
| 29.10.2025 | SpeziaA | 1-1 | 22↑ | 1 | 6.3 | ||
| 26.10.2025 | Juve StabiaH | 2-2 | 64 | – | 6.9 | ||
| 19.10.2025 | CatanzaroA | 0-1 | 28↑ | 1 | 6.9 | ||
| 04.10.2025 | BariA | 2-1 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 30.09.2025 | AvellinoH | 2-2 | 57 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 27.09.2025 | MonzaA | 0-1 | 31↑ | 1 | 6.2 | ||
| 21.09.2025 | Virtus EntellaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | FrosinoneH | 0-1 | 24↑ | 1 | 6.9 | ||
| 31.08.2025 | CarrareseA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2025 | EmpoliA | 3-1 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 03.06.2023 | SalernitanaH | 2-0 | 45 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 28.05.2023 | LazioA | 3-2 | 31↑ | – | 6.3 | ||
| 20.05.2023 | BolognaH | 1-5 | 45↑ | 2 | 6.6 | ||
| 14.05.2023 | JuventusA | 2-0 | 23↑ | – | 6.6 | ||
| 06.05.2023 | SpeziaH | 2-0 | 1↑ | – | – | ||
| 03.05.2023 | AC MilanAC | 1-1 | 56 | – | 6.5 | ||
| 30.04.2023 | VeronaH | 1-1 | 11↑ | 2 | 6.9 | ||
| 23.04.2023 | UdineseA | 3-0 | 75 | 2 | 6.2 | ||
| 14.04.2023 | EmpoliH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.04.2023 | SampdoriaA | 2-3 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 01.04.2023 | AtalantaH | 1-3 | 10↑ | 1 | 6.3 | ||
| 18.03.2023 | MonzaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.03.2023 | FiorentinaH | 0-2 | 30↑ | 2 | 7.0 | ||
| 06.03.2023 | SassuoloA | 3-2 | 24↑ | – | 6.6 | ||
| 28.02.2023 | AS RomaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.02.2023 | TorinoA | 2-2 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 28.01.2023 | InterH | 1-2 | 23↑ | 1 | 6.7 | ||
| 23.01.2023 | BolognaA | 1-1 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 14.01.2023 | MonzaH | 2-3 | 17↑ | 1 | 6.7 | ||
| 09.01.2023 | VeronaA | 2-0 | 61 | 1 | 6.3 | ||
| 04.01.2023 | JuventusH | 0-1 | 31↑ | – | 6.0 | ||
| 11.11.2022 | EmpoliAC | 2-0 | 69 | 3 | 7.0 | ||
| 08.11.2022 | AC MilanH | 0-0 | 27↑ | 1 | 7.0 |
ŞUT36
GOL1
xG2.1
xG FARKI-1.1under performing
DÖNÜŞÜM%2.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası19%53
- Serbest vuruş6%17
- Kontra atak4%11
- Açık oyun3%8
- Korner3%8
- Taç sonrası1%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak23%64
- Sol ayak7%19
- Kafa5%14
- Diğer1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR36 şut
- 1-15' 3 %8
- 16-30' 2 %6
- 31-45' 5 %14
- 46-60' 5 %14
- 61-75' 10 %28
- 76-90+' 11 %31
PİYASA DEĞERİ€300K
KAÇIRDIĞI MAÇ2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2025 · 73 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-02-01
Cremonese
→
Padova
?
Cremonese
→
Padova
?
2020-09-04
Perugia
→
Cremonese
€250k
Perugia
→
Cremonese
€250k
2019-06-30
Benevento
→
Perugia
End of loan
Benevento
→
Perugia
End of loan
2017-06-30
Latina Calcio
→
Perugia
End of loan
Latina Calcio
→
Perugia
End of loan
2017-01-30
Perugia
→
Latina Calcio
loan transfer
Perugia
→
Latina Calcio
loan transfer
2016-06-30
Maceratese
→
Pescara
End of loan
Maceratese
→
Pescara
End of loan
2015-07-10
Pescara
→
Maceratese
loan transfer
Pescara
→
Maceratese
loan transfer
2015-07-09
Benevento
→
Pescara
free transfer
Benevento
→
Pescara
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2023
SakatlıkKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 945 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.5Serie B 2025
PERFORMANS59.7945 dk
KARARİzlemeye değer64/100
ROL UYUMU2025
Çizgi kanadı
84.0
Bağlantı kuran forvet
82.2
Baskıcı forvet
78.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 150 oyuncu
Scout skoru
%57
Performans
%76
Dakika
%58
Değer / getiri
%80
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%76
Performans
%77
Dakika
%78
Değer / getiri
%92
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
66
74
89
Ortalama rating
6.8
7.2
94
Kilit pas / 90
2
2
100
Performans skoru
59.7
76
79
Asist / 90
0.29
0.32
91
Başarılı drible / 90
1.33
2.2
60
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Marco RichterSV Darmstadt 98 · 28
%95
2gol
9asist
60scout
€3.50M
2. Bundesliga
Matias RealiSan Lorenzo · 28
%77
0gol
2asist
50scout
Liga Profesional Argentina
Pablo SáenzGranada CF · 24
%70
4gol
2asist
72scout
€700K
Segunda División
Augustine BoakyeSaint Etienne · 25
%66
5gol
9asist
71scout
€2.50M
Ligue 2
Valon EthemiSivasspor · 28
%66
7gol
8asist
65scout
1. Lig
Esmir BajraktarevićPSV Eindhoven · 20
%65
3gol
4asist
76scout
€5.00M
Eredivisie
Finn AzazSouthampton · 25
%63
10gol
7asist
69scout
Championship
Omar MarmoushManchester City · 26
%60
2gol
3asist
59scout
€12.00M
Premier League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



