LİGPrimeira Liga
BU SEZON1G · 0A
Gol10.12 / 90
Asist00.00 / 90
Şut91.08 / 90
Kilit pas50.60 / 90
Başarılı dripling60.72 / 90
Kazanılan ikili364.31 / 90
Rating6.95
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.120.03
Asist
0.000.03
Şut
1.080.55
Kilit pas
0.600.52
Başarılı dripling
0.720.77
Kazanılan ikili
4.315.81
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Segunda LigaNone · Portugal
🏆
Segunda Liga2023/2024 · Portugal
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 2 G+A
GolAsist
2025/26
12
751
1
0
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%56 isabet
Kilit pas5
Drible6%86 başarı
İkili kazanılan36%59
Müdahale9
Faul67 kazanılan
İlk 1175 yedek
G+A / 900.12
Kart2
2024/25
33
2.790
1
1
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%18 isabet
Kilit pas16
Drible24%63 başarı
İkili kazanılan180%62
Müdahale56
Faul2232 kazanılan
İlk 11321 yedek
G+A / 900.06
Kart5
2022/23
12
481
0
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas1
Drible5%36 başarı
İkili kazanılan40%48
Müdahale15
Faul610 kazanılan
İlk 1166 yedek
Kart1
TOPLAM GOL3
İLK 11416 yedek girdi
KART8
FORMA32
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %67
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-337%80
- 5-4-15%11
- 3-4-2-11%2
- 4-2-3-11%2
- 4-3-31%2
- 5-3-21%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ57 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.12.2025 | AroucaH | 0-0 | 75 | 1 | 7.0 | ||
| 15.12.2025 | SC BragaA | 1-0 | 31↑ | – | 7.0 | ||
| 06.12.2025 | Casa PiaH | 1-0 | 1↑ | – | – | ||
| 30.11.2025 | Rio AveA | 1-1 | 14↑ | – | 6.9 | ||
| 04.10.2025 | GuimaraesA | 2-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 27.09.2025 | TondelaH | 1-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 20.09.2025 | AlvercaH | 2-1 | 90 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 12.09.2025 | BenficaA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.09.2025 | EstorilA | 0-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 31.08.2025 | EstrelaH | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 17.08.2025 | MoreirenseH | 0-1 | 45↑ | 3 | 6.6 | ||
| 10.08.2025 | FamalicaoA | 3-0 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 10.05.2025 | FamalicaoH | 2-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 03.05.2025 | SC BragaA | 1-1 | 53 | – | 6.9 | ||
| 26.04.2025 | AroucaH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.04.2025 | Rio AveA | 1-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 12.04.2025 | Sporting CPH | 0-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 05.04.2025 | GuimaraesA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.03.2025 | NacionalH | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 15.03.2025 | GIL VicenteA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.03.2025 | MoreirenseH | 1-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 02.03.2025 | BoavistaA | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 23.02.2025 | EstrelaA | 0-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 15.02.2025 | BenficaH | 0-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 08.02.2025 | AVSA | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.02.2025 | Casa PiaH | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 26.01.2025 | FC PortoA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.01.2025 | EstorilH | 2-3 | 11↑ | 1 | 6.9 | ||
| 05.01.2025 | FarenseH | 0-0 | 26 | – | 6.2 | ||
| 30.12.2024 | FamalicaoA | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 22.12.2024 | SC BragaH | 0-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 15.12.2024 | AroucaA | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 07.12.2024 | Rio AveH | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 30.11.2024 | Sporting CPA | 0-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 10.11.2024 | GuimaraesH | 1-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 04.11.2024 | NacionalA | 2-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 25.10.2024 | GIL VicenteH | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 05.10.2024 | MoreirenseA | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 29.09.2024 | BoavistaH | 1-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 21.09.2024 | EstrelaH | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 14.09.2024 | BenficaA | 4-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 31.08.2024 | AVSH | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 24.08.2024 | Casa PiaA | 0-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 16.08.2024 | FC PortoH | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 11.08.2024 | EstorilA | 1-4 | 90 | 1 | – | 7.6 | |
| 29.01.2023 | Casa PiaA | 2-1 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 21.01.2023 | BenficaH | 0-3 | 29 | – | 5.9 | ||
| 13.01.2023 | PortimonenseA | 0-0 | 80 | 2 | 7.3 | ||
| 05.01.2023 | SC BragaH | 0-4 | 28↑ | 1 | 6.7 | ||
| 29.12.2022 | GIL VicenteA | 1-0 | 27↑ | 2 | 6.5 | ||
| 29.10.2022 | FC PortoH | 1-1 | 74 | 1 | 6.9 | ||
| 23.10.2022 | VizelaA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 08.10.2022 | Sporting CPH | 1-2 | 64 | – | 6.2 | ||
| 02.10.2022 | Rio AveA | 1-0 | 66 | – | 6.9 | ||
| 17.09.2022 | Pacos FerreiraH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.09.2022 | GuimaraesA | 1-0 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 04.09.2022 | MaritimoH | 2-1 | –↑ | – | – |
ŞUT10
GOL1
xG0.6
xG FARKI+0.4over performing
DÖNÜŞÜM%10.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Duran top4%40
- Serbest vuruş2%20
- Asist sonrası2%20
- Korner1%10
- Taç sonrası1%10
Vücut bölgesine göre
- Kafa5%50
- Sol ayak5%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR10 şut
- 1-15' 1 %10
- 16-30' 1 %10
- 31-45' 2 %20
- 46-60' 1 %10
- 61-75' 1 %10
- 76-90+' 4 %40
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 751 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU46.6Primeira Liga 2025
PERFORMANS35.3751 dk
KARARVeri yetersiz53/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
57.6
Derinden oyun kurucu
54.3
Box-to-box orta saha
51.5
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 242 oyuncu
Scout skoru
%43
Performans
%44
Dakika
%53
Değer / getiri
%17
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%57
Performans
%49
Dakika
%72
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.95
7.1
98
İkili mücadele kazanma
59.02
58
100
Pas arası / 90
1.32
2.3
57
Dakika güvenliği
40.1
82
49
Performans skoru
35.3
75
47
Pas hacmi / 90
55.97
50
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Maximilian EggesteinSC Freiburg · 29
%95
2gol
0asist
48scout
€10.00M
UEFA Europa League
Mattéo GuendouziFenerbahçe · 26
%91
1gol
1asist
52scout
€28.00M
Süper Lig
Mamadou CissokhoManisa F.K. · 25
%82
1gol
1asist
56scout
1. Lig
Leonardo LopesGent · 27
%79
1gol
1asist
52scout
Jupiler Pro League
Harrison ArmstrongPreston · 18
%78
1gol
1asist
62scout
€4.00M
Championship
Armin HodžićHatayspor · 25
%78
0gol
0asist
42scout
1. Lig
Kalidou SidibéGuingamp · 27
%67
2gol
2asist
61scout
€2.00M
Ligue 2
Alan VarelaFC Porto · 24
%60
2gol
0asist
47scout
€32.00M
Primeira Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum