Gol10.26 / 90
Asist00.00 / 90
Şut20.52 / 90
Kilit pas10.26 / 90
Kazanılan ikili174.46 / 90
Rating6.72
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.260.03
Asist
0.000.00
Şut
0.520.76
Kilit pas
0.260.62
Kazanılan ikili
4.464.80
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Super Cup Primavera2022/2023 · Italy
🏆
Coppa Italia Primavera2021/2022 · Italy
🏆
Super Cup Primavera2021/2022 · Italy
🥈
Campionato Primavera 12022/2023 · Italy · 2nd Place
🥈
Coppa Italia Primavera2022/2023 · Italy · 2nd Place
🥈
Coppa Italia2022/2023 · Italy · 2nd Place
🥈
UEFA Conference League2022/2023 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 1 G+A
GolAsist
2025/26
10
343
1
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%100 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan17%52
Müdahale9
Faul56 kazanılan
İlk 1146 yedek
G+A / 900.26
2024/25
39
2.688
1
0
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%26 isabet
Kilit pas18
Drible18%46 başarı
İkili kazanılan141%52
Müdahale52
Faul4555 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11309 yedek
G+A / 900.03
Kart9
2022/23
51
300
0
0
6.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan17%40
Müdahale8
Faul126 kazanılan
İlk 11348 yedek
Kart2
TOPLAM GOL1
İLK 113985 yedek girdi
KART13
FORMA42
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-153%45
- 3-4-2-124%20
- 4-3-322%19
- 3-5-211%9
- 4-4-25%4
- 3-4-33%3
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2026 | Celta VigoA | 1-0 | 64 | – | 6.2 | ||
| 19.02.2026 | Celta VigoH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.01.2026 | LyonA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.01.2026 | Real BetisH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.12.2025 | LudogoretsA | 3-3 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 27.11.2025 | BrannH | 1-1 | 62 | 1 | 6.6 | ||
| 06.11.2025 | BSC Young BoysH | 4-0 | 66 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 23.10.2025 | LilleA | 3-4 | 74↑ | – | 6.3 | ||
| 02.10.2025 | Celta VigoA | 3-1 | 61 | – | 6.3 | ||
| 24.09.2025 | Maccabi Tel AvivH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2025 | AC MilanA | 2-0 | 90 | 2 | 6.0 | ||
| 18.05.2025 | EmpoliH | 1-3 | 79 | – | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | UdineseA | 1-2 | 78 | – | 6.7 | ||
| 04.05.2025 | AtalantaH | 0-4 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.04.2025 | JuventusA | 2-0 | 81 | – | 7.0 | ||
| 19.04.2025 | NapoliH | 0-1 | 84 | 1 | 6.9 | ||
| 12.04.2025 | VeneziaA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.04.2025 | ComoH | 1-3 | 56 | – | 6.9 | ||
| 30.03.2025 | CagliariA | 3-0 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 15.03.2025 | ParmaH | 1-1 | 80 | 1 | 6.9 | ||
| 08.03.2025 | InterA | 3-2 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 02.03.2025 | TorinoH | 0-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 24.02.2025 | AS RomaA | 4-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.02.2025 | LecceH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.02.2025 | LazioA | 5-1 | 79 | – | 6.5 | ||
| 27.01.2025 | GenoaA | 2-0 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 18.01.2025 | BolognaA | 3-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 13.01.2025 | FiorentinaH | 2-1 | 89 | – | 6.6 | ||
| 05.01.2025 | CagliariH | 1-2 | 35↑ | – | 6.7 | ||
| 28.12.2024 | ParmaA | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 22.12.2024 | JuventusH | 1-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 15.12.2024 | LecceA | 2-1 | 79 | – | 6.2 | ||
| 09.12.2024 | UdineseH | 1-2 | 79 | 3 | 6.9 | ||
| 30.11.2024 | ComoA | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 24.11.2024 | TorinoA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 10.11.2024 | LazioH | 0-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 02.11.2024 | AC MilanH | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 30.10.2024 | AtalantaA | 2-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 27.10.2024 | VeneziaH | 2-2 | 30↑ | – | 6.7 | ||
| 21.10.2024 | VeronaA | 0-3 | 18↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 06.10.2024 | AS RomaH | 1-1 | 63 | – | 6.9 | ||
| 29.09.2024 | NapoliA | 2-0 | 82 | – | 6.6 | ||
| 22.09.2024 | BolognaH | 1-2 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 15.09.2024 | InterH | 1-1 | 18↑ | – | 6.2 | ||
| 01.09.2024 | FiorentinaA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.08.2024 | Puskas AcademyA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2024 | VeneziaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.08.2024 | Puskas AcademyH | 3-3 | 66 | 1 | 6.7 | ||
| 17.08.2024 | ParmaA | 1-1 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 07.06.2023 | West HamH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.06.2023 | SassuoloA | 1-3 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 27.05.2023 | AS RomaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.05.2023 | TorinoA | 1-1 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 14.05.2023 | UdineseH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2023 | FC Basel 1893H | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.05.2023 | NapoliA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2023 | SalernitanaA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 30.04.2023 | SampdoriaH | 5-0 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 23.04.2023 | MonzaA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2023 | Lech PoznanH | 2-3 | –↑ | – | – |
PİYASA DEĞERİ€600K
KAÇIRDIĞI MAÇ1
DİSİPLİN9kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 108 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-01
AC Milan Youth
→
Milan U19
-
AC Milan Youth
→
Milan U19
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Serie A2024 · Monza
9sarı · 34 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 343 dk
Veri yetersiz: İki yönlü orta saha
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU45.6UEFA Europa League 2025
PERFORMANS28.5343 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 399 oyuncu
Scout skoru
%60
Performans
%33
Dakika
%58
Değer / getiri
%94
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%55
Performans
%38
Dakika
%59
Değer / getiri
%98
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
John NwankwoElche · 25
%95
1gol
0asist
43scout
La Liga
Florian GrillitschSC Braga · 30
%85
2gol
1asist
47scout
UEFA Europa League
Luca Kerber1. FC Heidenheim · 23
%81
2gol
0asist
45scout
€2.00M
Bundesliga
Neil El AynaouiMorocco · 24
%74
0gol
0asist
44scout
Africa Cup of Nations
Leander DendonckerOviedo · 30
%69
1gol
0asist
49scout
La Liga
Tomáš SoučekWest Ham · 30
%68
5gol
0asist
45scout
€12.00M
Premier League
Oleg OcheretkoShakhtar Donetsk · 22
%60
1gol
0asist
48scout
UEFA Europa Conference League
Sebastian OhlssonDegerfors IF · 33
%60
0gol
1asist
50scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


