Argentina · Midfielder
Jorge Miramón Santagertrudis
LİGLiga Profesional Argentina
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut70.40 / 90
Kilit pas130.74 / 90
Başarılı dripling201.14 / 90
Kazanılan ikili1076.11 / 90
Rating6.94
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 155 orta sahalar
- Kilit pas 0.74 %33
- Asist 0.00 %0
- Drible 1.14 %77
- Pas isabeti %80 %46
- Top kapma 3.65 %75
- İkili mücadele %53 %70
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1577 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
21
1.577
0
0
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas13
Drible20%61 başarı
İkili kazanılan107%53
Müdahale42
Faul3032 kazanılan
İlk 11192 yedek
Kart8
2025/26
17
106
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
İkili kazanılan14%67
Müdahale8
Faul15 kazanılan
İlk 11116 yedek
Kart1
2024/25
17
838
0
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas4
Drible10%53 başarı
İkili kazanılan58%48
Müdahale25
Faul1116 kazanılan
İlk 11116 yedek
Kart3
2023/24
49
1.819
0
0
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%30 isabet
Kilit pas7
Drible35%61 başarı
İkili kazanılan184%59
Müdahale67
Faul3157 kazanılan
İlk 112128 yedek
Kart111
2022/23
9
63
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan4%50
Müdahale1
2021/22
9
104
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan2%20
Müdahale1
Faul3
İlk 1118 yedek
TOPLAM GOL1
İLK 112140 yedek girdi
KART8
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-127%48
- 4-3-1-210%18
- 4-4-28%14
- 4-3-36%11
- 4-1-3-23%5
- 3-4-32%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | TigreH | 2-1 | 88 | 0 | 7.0 | ||
| 29.08.2026 | Rosario CentralA | 1-2 | 83 | – | 6.9 | ||
| 22.08.2026 | Gimnasia M.H | 2-3 | 46 | – | 6.3 | ||
| 15.08.2026 | Estudiantes L.P.A | 4-0 | 54 | – | 6.2 | ||
| 09.08.2026 | Barracas CentralH | 2-0 | 74 | – | 7.2 | ||
| 02.08.2026 | AldosiviA | 1-2 | 87 | 1 | 7.0 | ||
| 29.07.2026 | River PlateH | 1-0 | 89 | 1 | 7.3 | ||
| 24.07.2026 | Racing ClubA | 2-1 | 95 | 1 | 6.5 | ||
| 14.05.2026 | River PlateA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 11.05.2026 | Velez SarsfieldA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.05.2026 | Argentinos JRSH | 2-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 26.04.2026 | Belgrano CordobaA | 0-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 18.04.2026 | Estudiantes de Rio CuartoH | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 13.04.2026 | Sarmiento JuninA | 1-2 | 77 | 1 | 6.7 | ||
| 05.04.2026 | HuracanH | 0-3 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 02.03.2026 | TigreA | 2-2 | 62 | – | 7.0 | ||
| 25.02.2026 | Rosario CentralH | 1-2 | 97 | – | 6.7 | ||
| 21.02.2026 | Gimnasia M.A | 0-1 | 65 | – | 6.5 | ||
| 15.02.2026 | Estudiantes L.P.H | 0-0 | 27↑ | – | 7.0 | ||
| 09.02.2026 | Barracas CentralA | 2-0 | 68 | – | 7.2 | ||
| 02.02.2026 | AldosiviH | 3-1 | 25↑ | 1 | 7.2 | ||
| 02.11.2025 | Estudiantes L.P.A | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.07.2025 | Union Santa FeH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.07.2025 | Argentinos JRSA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.06.2025 | Auckland CityA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.06.2025 | Bayern MünchenA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.06.2025 | BenficaH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.05.2025 | IndependienteH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2025 | LanusH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2025 | TigreA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2025 | River PlateA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2025 | Estudiantes L.P.H | 2-0 | 21↑ | 1 | 6.9 | ||
| 12.04.2025 | Belgrano CordobaA | 1-3 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 06.04.2025 | Barracas CentralH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2025 | Newells Old BoysA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2025 | BanfieldA | 0-1 | 73 | 1 | 7.2 | ||
| 11.02.2025 | Independ. RivadaviaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.02.2025 | Racing ClubA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2024 | IndependienteH | 0-0 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 09.12.2024 | Newells Old BoysA | 0-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 02.12.2024 | Gimnasia L.P.H | 1-0 | 13↑ | – | 7.0 | ||
| 24.11.2024 | HuracanA | 0-0 | 102 | – | 6.9 | ||
| 21.11.2024 | Union Santa FeH | 1-0 | 77 | – | 6.9 | ||
| 11.11.2024 | Sarmiento JuninA | 0-2 | 36↑ | – | 6.7 | ||
| 06.11.2024 | Godoy CruzH | 4-1 | 85 | – | 7.2 | ||
| 03.11.2024 | LanusA | 1-0 | 62 | 1 | 7.2 | ||
| 27.10.2024 | Deportivo RiestraH | 1-1 | 68 | – | 7.0 | ||
| 19.10.2024 | TigreA | 3-0 | 65 | – | 6.9 | ||
| 07.10.2024 | Argentinos JRSH | 1-0 | 82 | – | 7.2 | ||
| 28.09.2024 | Belgrano CordobaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2024 | River PlateH | 0-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 14.09.2024 | Racing ClubA | 2-1 | 84 | 1 | 6.3 | ||
| 01.09.2024 | Rosario CentralH | 2-1 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 27.08.2024 | Estudiantes L.P.A | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.08.2024 | San LorenzoH | 3-2 | 45 | – | 6.2 | ||
| 29.03.2024 | LensH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2024 | Sturm GrazH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.02.2024 | ToulouseA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.02.2024 | Paris Saint GermainA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.02.2024 | Clermont FootH | 4-0 | –↑ | – | – |
ŞUT11
GOL1
xG0.5
xG FARKI+0.5over performing
DÖNÜŞÜM%9.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası5%45
- Açık oyun2%18
- Kontra atak2%18
- Korner1%9
- Duran top1%9
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak10%91
- Kafa1%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
- 1-15' 2 %18
- 16-30' 1 %9
- 31-45' 3 %27
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 3 %27
- 76-90+' 2 %18
PİYASA DEĞERİ€125K
KAÇIRDIĞI MAÇ8
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 130 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-12-31
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
→
LOSC Lille
Kiralıktan geri döndü31 Ara 2026
2026-02-03
Enna
→
Polanka n/Odrou
free transfer
Enna
→
Polanka n/Odrou
free transfer
2025-10-25
Without Club
→
Enna
-
Without Club
→
Enna
-
2024-09-03
Giugliano
→
Caratese
?
Giugliano
→
Caratese
?
2024-08-03
Napoli U20
→
Giugliano
free transfer
Napoli U20
→
Giugliano
free transfer
2023-07-01
Napoli U18
→
Napoli U19
-
Napoli U18
→
Napoli U19
-
2022-07-01
Napoli U17
→
Napoli U18
-
Napoli U17
→
Napoli U18
-
2021-07-01
SSC Napoli Yout
→
Napoli U17
-
SSC Napoli Yout
→
Napoli U17
-
2018-07-16
Unknown
→
SSC Napoli Yout
?
Unknown
→
SSC Napoli Yout
?
2018-06-30
Benevento Yth.
→
Unknown
End of loan
Benevento Yth.
→
Unknown
End of loan
2017-10-26
Unknown
→
Benevento Yth.
loan transfer
Unknown
→
Benevento Yth.
loan transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2024
SakatlıkKadroda yok
8 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 961 dk
İzlemede: İki yönlü orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.1Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS49.0961 dk
KARARİzlemeye değer68/100
FORM TRENDİStabil-6.9
ROL UYUMU2026
Top kapan ön libero
73.6
Derinden oyun kurucu
64.6
Box-to-box orta saha
63.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 440 oyuncu
Scout skoru
%97
Performans
%77
Dakika
%84
Değer / getiri
%96
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%96
Performans
%74
Dakika
%86
Değer / getiri
%98
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
7.03
7.1
99
Dakika güvenliği
68.1
82
83
Müdahale / 90
2.62
3.2
82
Performans skoru
49
75
65
İkili mücadele kazanma
54.4
58
94
Pas arası / 90
1.12
2.3
49
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.22. Dakika delta -22.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Iván MarconeIndependiente · 35
%95
1gol
0asist
52scout
Liga Profesional Argentina
Eduard AtuestaOrlando City SC · 28
%88
0gol
0asist
45scout
Major League Soccer
André CarrilloCorinthians · 34
%78
0gol
1asist
49scout
Serie A
Jonathan DeanChicago Fire · 28
%71
0gol
0asist
46scout
Major League Soccer
Cristian ZabalaSarmiento Junin · 27
%70
1gol
0asist
58scout
Liga Profesional Argentina
CamiloChapecoense-sc · 26
%68
0gol
0asist
57scout
Serie A
Jacob DavisSporting Kansas City · 23
%62
0gol
1asist
63scout
Major League Soccer
Matias GalarzaTalleres Cordoba · 23
%60
0gol
0asist
65scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

