Portugal · Attacker
Federico Nicolás Varela
LİGWorld Cup
BU SEZON1G · 0A
Şut10.71 / 90
Kilit pas21.42 / 90
Başarılı dripling10.71 / 90
Kazanılan ikili96.38 / 90
Rating6.95
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
0.710.91
Kilit pas
1.421.82
Başarılı dripling
0.711.82
Kazanılan ikili
6.383.64
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 9 G+A
GolAsist
2026/27
6
226
1
0
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas4
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan13%42
Müdahale2
Faul26 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1124 yedek
G+A / 900.4
2025/26
12
527
0
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas4
Drible8%35 başarı
İkili kazanılan38%56
Müdahale6
Faul217 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1166 yedek
2024/25
28
220
0
1
6.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas3
Drible3%25 başarı
İkili kazanılan18%39
Müdahale1
Faul69 kazanılan
Ofsayt2
G+A / 900.41
Kart2
2023/24
35
2.934
6
3
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut53%42 isabet
Kilit pas40
Drible75%52 başarı
İkili kazanılan216%49
Müdahale36
Faul2773 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11332 yedek
G+A / 900.28
Kart8
TOPLAM GOL1
İLK 111040 yedek girdi
KART2
FORMA29
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %100
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-118%44
- 3-5-27%17
- 3-4-2-15%12
- 4-3-35%12
- 3-4-1-23%7
- 4-1-4-13%7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2026 | FC LuganoH | 1-1 | 73 | – | 7.0 | ||
| 20.08.2026 | FC LuganoA | 2-1 | 54 | 1 | 6.9 | ||
| 03.07.2026 | ArgentinaA | 3-2 | 36↑ | – | 6.7 | ||
| 27.06.2026 | Saudi ArabiaH | 0-0 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 21.06.2026 | UruguayA | 2-2 | 35↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 15.06.2026 | SpainA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.01.2026 | BolognaH | 0-3 | 31↑ | – | 6.7 | ||
| 22.01.2026 | SC FreiburgA | 1-0 | 30↑ | 1 | 6.2 | ||
| 11.12.2025 | VfB StuttgartA | 4-1 | 89 | – | 7.2 | ||
| 27.11.2025 | LyonH | 0-6 | 30 | – | 6.2 | ||
| 06.11.2025 | Aston VillaA | 2-0 | 78 | – | 6.9 | ||
| 23.10.2025 | FC MidtjyllandH | 0-3 | 21↑ | 1 | 6.6 | ||
| 02.10.2025 | Dinamo ZagrebH | 1-3 | 68 | – | 6.7 | ||
| 24.09.2025 | PAOKA | 0-0 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 16.08.2025 | KV MechelenA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2025 | Union St. GilloiseH | 2-3 | 27↑ | – | 6.9 | ||
| 02.08.2025 | RAAL La LouvièreH | 1-0 | 66 | 1 | 6.7 | ||
| 27.07.2025 | St. TruidenA | 3-1 | 70 | 1 | 6.7 | ||
| 16.03.2025 | KortrijkH | 1-2 | 18↑ | – | 6.5 | ||
| 09.03.2025 | AntwerpA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.02.2025 | Real BetisA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.02.2025 | Real BetisH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 02.02.2025 | AnderlechtH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.01.2025 | OH LeuvenA | 0-0 | 2↑ | – | – | ||
| 17.01.2025 | CharleroiH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.01.2025 | DenderA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.12.2024 | Union St. GilloiseH | 1-3 | 32↑ | – | 6.3 | ||
| 22.12.2024 | Standard LiegeA | 0-1 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 19.12.2024 | LarneA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.12.2024 | Cercle BruggeH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.12.2024 | TSC Backa TopolaH | 3-0 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 01.12.2024 | KVC WesterloA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.11.2024 | FC LuganoA | 2-0 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 10.11.2024 | Standard LiegeH | 5-0 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 07.11.2024 | Omonia NicosiaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2024 | Beerschot WilrijkA | 0-0 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 27.10.2024 | GenkH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.10.2024 | MoldeH | 2-1 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 19.10.2024 | Union St. GilloiseA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.10.2024 | St. TruidenA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.10.2024 | ChelseaA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.09.2024 | OH LeuvenH | 3-0 | 1↑ | – | – | ||
| 26.09.2024 | Cercle BruggeA | 2-1 | 24↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 22.09.2024 | Club Brugge KVA | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 15.09.2024 | KV MechelenH | 2-0 | 11↑ | 1 | 7.2 | ||
| 01.09.2024 | AntwerpH | 1-1 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 02.06.2024 | AVSA | 2-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 25.05.2024 | AVSH | 1-2 | 90 | 2 | 7.6 | ||
| 18.05.2024 | FarenseA | 1-3 | 66 | 2 | 6.9 | ||
| 11.05.2024 | Rio AveH | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 04.05.2024 | Sporting CPA | 3-0 | 90 | – | 6.0 | ||
| 28.04.2024 | MoreirenseH | 0-2 | 89 | 2 | 6.9 | ||
| 21.04.2024 | FamalicaoA | 2-2 | 90 | 3 | 6.7 | ||
| 14.04.2024 | Casa PiaH | 2-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 07.04.2024 | ChavesA | 2-3 | 90 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 01.04.2024 | SC BragaH | 3-5 | 90 | 1 | 4 | 7.6 | |
| 15.03.2024 | EstorilA | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 08.03.2024 | FC PortoH | 0-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 03.03.2024 | VizelaH | 0-0 | 89 | – | 6.5 | ||
| 25.02.2024 | BenficaA | 4-0 | 90 | 1 | 6.5 |
ŞUT3
GOL1
xG0.5
xG FARKI+0.5over performing
DÖNÜŞÜM%33.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Açık oyun2%67
- Kontra atak1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %67
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %33
- 76-90+' 0 %0
SCOUT RAPORUAggregated only · 364 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU37.0UEFA Europa League 2025
PERFORMANS22.5364 dk
KARARVeri yetersiz41/100
ROL UYUMU2025
Çizgi kanadı
33.0
Bağlantı kuran forvet
28.5
Baskıcı forvet
22.8
Role fit sinyali var ama confidence 67/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 280 oyuncu
Scout skoru
%39
Performans
%35
Dakika
%63
Değer / getiri
%23
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%40
Performans
%36
Dakika
%58
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.77
7.2
94
Başarılı drible / 90
2.21
2.2
100
Pas hacmi / 90
33.13
38
87
Kilit pas / 90
0.55
2
28
Performans skoru
16.7
76
22
Şut / 90
1.1
2.2
50
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jader ObrianAustin · 30
%95
0gol
1asist
43scout
Major League Soccer
Ali YıldızHatayspor · 18
%95
0gol
0asist
56scout
1. Lig
Alexis SegoviaLanus · 21
%88
1gol
0asist
53scout
Liga Profesional Argentina
Sebas MoyanoZaragoza · 28
%71
2gol
0asist
56scout
€700K
Segunda División
Jason CekaDynamo Dresden · 26
%67
2gol
1asist
59scout
€600K
2. Bundesliga
Nicolò CambiaghiBologna · 25
%62
3gol
4asist
58scout
€16.00M
Serie A
Magomed Shapi SuleymanovSporting Kansas City · 26
%61
2gol
3asist
53scout
Major League Soccer
Ousseynou NiangUnion St. Gilloise · 24
%60
2gol
3asist
58scout
Jupiler Pro League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum