Netherlands · Defender
Quincy Butler
LİGWorld Cup - Qualification Asia
BU SEZON0G · 0A
Şut10.28 / 90
Kilit pas10.28 / 90
Kazanılan ikili71.99 / 90
Rating6.33
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2026 · 67 defanslar
- Müdahale 0.85 %21
- Pas arası 1.42 %68
- Blok 0.57 %56
- İkili mücadele %41 %17
- Pas isabeti %83 %30
- Faul (az iyi) 0.28 %83
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 317 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Premier League CupNone · England · 2nd Place
🥈
Premier League Cup2021/2022 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
4
317
0
0
6.33
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan7%41
Müdahale3
Faul1
İlk 114
Kart1
2025/26
30
1.495
2
1
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Kilit pas9
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan86%61
Müdahale28
Faul229 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111515 yedek
G+A / 900.18
Kart71
2023/24
4
270
0
0
6.53
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan12%48
Müdahale4
Faul32 kazanılan
İlk 1131 yedek
Kart1
TOPLAM GOL2
İLK 111916 yedek girdi
KART6
FORMA28
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %50
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-117%50
- 3-4-2-16%18
- 4-3-35%15
- 5-4-13%9
- 5-3-22%6
- 3-4-1-21%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ38 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | GroningenA | 2-3 | 97 | – | 5.7 | ||
| 22.08.2026 | AZ AlkmaarH | 0-2 | 41 | – | 6.9 | ||
| 15.08.2026 | CambuurH | 3-1 | 89 | 1 | 6.5 | ||
| 08.08.2026 | PSV EindhovenA | 2-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 17.05.2026 | UtrechtA | 2-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 10.05.2026 | PEC ZwolleH | 3-2 | 83 | – | 7.0 | ||
| 03.05.2026 | FeyenoordH | 1-2 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 25.04.2026 | HeerenveenA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 12.04.2026 | NAC BredaH | 1-1 | 91 | – | 6.9 | ||
| 21.03.2026 | TwenteH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | FC VolendamA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | TelstarH | 1-4 | 51 | – | 6.6 | ||
| 28.02.2026 | NEC NijmegenA | 2-3 | 93 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 20.02.2026 | ExcelsiorH | 2-1 | 85 | – | 6.9 | ||
| 14.02.2026 | AjaxA | 4-1 | 86 | – | 6.3 | ||
| 07.02.2026 | Sparta RotterdamH | 2-2 | 89 | – | 6.7 | ||
| 01.02.2026 | HeraclesA | 2-1 | 88 | 1 | 6.9 | ||
| 25.01.2026 | GroningenA | 1-2 | 96 | 1 | – | 6.9 | |
| 11.01.2026 | GO Ahead EaglesA | 2-2 | 94 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 21.12.2025 | AZ AlkmaarH | 4-3 | 28↑ | – | 7.0 | ||
| 06.12.2025 | AjaxH | 1-3 | 8↑ | – | 3.0 | ||
| 29.11.2025 | HeraclesH | 1-1 | 19↑ | 1 | 6.7 | ||
| 22.11.2025 | Sparta RotterdamA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | HeerenveenH | 2-0 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 31.10.2025 | PSV EindhovenA | 5-2 | 14↑ | – | 6.0 | ||
| 25.10.2025 | GroningenH | 1-2 | 45↑ | – | 7.2 | ||
| 19.10.2025 | ExcelsiorA | 1-0 | 15↑ | – | 7.0 | ||
| 04.10.2025 | FC VolendamH | 1-0 | 76↑ | 1 | 7.5 | ||
| 26.09.2025 | TwenteA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | UtrechtH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.09.2025 | FeyenoordA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | NEC NijmegenH | 3-2 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 17.08.2025 | NAC BredaA | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 08.08.2025 | GO Ahead EaglesH | 2-2 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 28.01.2024 | AustraliaA | 4-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 24.01.2024 | JapanA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 15.01.2024 | IraqH | 1-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 02.12.2023 | ArsenalA | 2-1 | –↑ | – | – |
ŞUT15
GOL3
xG2.3
xG FARKI+0.7over performing
DÖNÜŞÜM%20.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner8%53
- Duran top3%20
- Asist sonrası2%13
- Açık oyun1%7
- Taç sonrası1%7
Vücut bölgesine göre
- Kafa9%60
- Sol ayak6%40
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR15 şut
- 1-15' 1 %7
- 16-30' 1 %7
- 31-45' 5 %33
- 46-60' 2 %13
- 61-75' 1 %7
- 76-90+' 5 %33
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 38 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-16
Cerezo Osaka
→
Wolves U21
End of loan
Cerezo Osaka
→
Wolves U21
End of loan
2024-03-12
Wolves U21
→
Cerezo Osaka
loan transfer
Wolves U21
→
Cerezo Osaka
loan transfer
2022-01-01
Wolves U18
→
Wolves U23
-
Wolves U18
→
Wolves U23
-
2020-01-13
Den Bosch U17
→
Wolves U18
?
Den Bosch U17
→
Wolves U18
?
2018-07-01
Den Bosch Yth.
→
Den Bosch U17
-
Den Bosch Yth.
→
Den Bosch U17
-
2017-07-01
Brabant Youth
→
Den Bosch Yth.
free transfer
Brabant Youth
→
Den Bosch Yth.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
Kadro dışıKadroda yok
1 maç
01.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
12.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Garudayaksa FC
%26
2026-07-24
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1495 dk
Takip listesi: Agresif savunma profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU75.2Eredivisie 2025
PERFORMANS69.11495 dk
KARARİzlemeye değer72/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
84.4
Klasik stoper
81.9
Ayağı iyi stoper
81.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 233 oyuncu
Scout skoru
%92
Performans
%84
Dakika
%68
Değer / getiri
%18
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%97
Performans
%85
Dakika
%80
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
69.1
74
93
Pas hacmi / 90
39.49
42
94
İkili mücadele kazanma
60.99
58
100
Pas arası / 90
1.57
1.9
83
Müdahale / 90
1.69
3
56
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jean Hugonet1. FC Magdeburg · 26
%95
2gol
1asist
76scout
€1.20M
2. Bundesliga
Jakub KiwiorFC Porto · 25
%76
0gol
1asist
74scout
Primeira Liga
Emmanuel AgbadouBeşiktaş · 28
%73
1gol
1asist
68scout
Süper Lig
TingaFortaleza EC · 32
%73
1gol
0asist
53scout
Serie A
Dávid HanckoAtletico Madrid · 28
%65
2gol
1asist
64scout
€8.00M
UEFA Champions League
Ze VitorNacional · 24
%64
4gol
1asist
73scout
Primeira Liga
Terry YegbeIF Elfsborg · 24
%60
1gol
1asist
74scout
Allsvenskan
Gustavo GómezPalmeiras · 32
%60
2gol
1asist
65scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

