Blair Spittal
England · Attacker

Blair Spittal

YAŞ22
DOĞUM YERİHuddersfield
LİGChampionship
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas13.33 / 90
Başarılı dripling13.33 / 90
Kazanılan ikili13.33 / 90
Rating6.58
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.19
Şut 0.000.56
Kilit pas 3.331.12
Başarılı dripling 3.332.24
Kazanılan ikili 3.335.79
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 1 G+A
2024 1 2025 1 2026 0
GolAsist
2026/27 2 27 0 0 6.58
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipPortsmouth 2 27 0 0 6.58
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan1%50
İlk 112
2025/26 21 482 0 1 6.48
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipPortsmouth 21 482 0 1 6.48
Şut3%33 isabet
Kilit pas6
Drible12%31 başarı
İkili kazanılan31%35
Müdahale6
Faul410 kazanılan
İlk 11417 yedek
G+A / 900.19
2024/25 20 303 1 0 6.37
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipPortsmouth 20 303 1 0 6.37
Şut3%67 isabet
Kilit pas1
Drible4%25 başarı
İkili kazanılan18%28
Müdahale4
Faul106 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11317 yedek
G+A / 900.3
Kart3
TOPLAM GOL1
İLK 11736 yedek girdi
KART3
FORMA29
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %100
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 40 3-4-3 — 1 4-1-4-1 — 1 4-4-2 — 1 43 maç
  • 4-2-3-140%93
  • 3-4-31%2
  • 4-1-4-11%2
  • 4-4-21%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ43 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
01.09.2026 DerbyH 0-2 0 0
29.08.2026 Bristol CityA 2-1 27 0 6.6
25.04.2026 Stoke CityA 1-3 62 1 1 6.6
21.04.2026 CoventryA 5-1 11 1 6.3
18.04.2026 LeicesterH 1-0
14.04.2026 IpswichH 2-0
11.04.2026 MiddlesbroughA 0-1
06.04.2026 Oxford UnitedH 2-2
03.04.2026 NorwichA 1-1 12 6.7
21.03.2026 QPRA 6-1 17 6.3
10.03.2026 SwanseaH 1-2 8 6.3
07.03.2026 BlackburnA 1-1 6
28.02.2026 Hull CityH 0-1 58 6.5
24.02.2026 WrexhamA 2-1 44 6.6
21.02.2026 MillwallA 1-3
01.01.2026 Bristol CityA 5-0 45 6.3
29.12.2025 CharltonH 2-1 64 6.7
26.12.2025 QPRH 1-1 59 6.5
20.12.2025 DerbyA 1-1 37 6.2
13.12.2025 BlackburnH 2-1
09.12.2025 SwanseaA 1-0 20 1 6.5
04.10.2025 MiddlesbroughH 1-0 12 6.7
01.10.2025 WatfordH 2-2 27 6.5
03.05.2025 Hull CityH 1-1 16 6.6
26.04.2025 Sheffield WednesdayA 1-1 59 1 1 6.9
18.04.2025 NorwichA 3-5
12.04.2025 DerbyH 2-2 14 6.3
09.04.2025 CoventryA 1-0
05.04.2025 MillwallA 2-1 21 6.2
22.02.2025 QPRH 2-1
01.02.2025 BurnleyH 0-0
28.01.2025 MillwallH 0-1
22.01.2025 Stoke CityH 3-1
18.01.2025 MiddlesbroughH 2-1
10.12.2024 NorwichH 0-0
30.11.2024 SwanseaA 2-2 23 6.3
05.10.2024 Oxford UnitedH 1-1 11 6.3
02.10.2024 Stoke CityA 6-1 56 5.7
28.09.2024 Sheffield UtdH 0-0 13 6.0
21.09.2024 BurnleyA 2-1 13 6.3
15.09.2024 West BromH 0-3 29 1 6.6
31.08.2024 SunderlandH 1-3 11 6.5
24.08.2024 MiddlesbroughA 2-2 37 1 6.7
ŞUT4
GOL0
xG0.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
46' · xG 0.076 87' · xG 0.034 8' · xG 0.091 77' · xG 0.038
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 2 (%50) Açık oyun — 1 (%25) Korner — 1 (%25) 4 şut
  • Asist sonrası2%50
  • Açık oyun1%25
  • Korner1%25
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 3 (%75) Sol ayak — 1 (%25) 4 şut
  • Sağ ayak3%75
  • Sol ayak1%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 1 %25
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %25
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %50
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 43 maç
Portsmouth 43maç 2024–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-08-23 Liverpool U21 Portsmouth €350k
2022-07-01 Liverpool U18 Liverpool U21 -
2020-07-01 Liverpool Youth Liverpool U18 -
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Ferencváros TC %50 2026-08-15
Servette FC %50 2026-08-14
Widzew Lodz %50 2026-08-12
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 482 dk

Veri yetersiz: Top taşıyan hücumcu

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU44.4Championship 2025
PERFORMANS36.2482 dk
KARARVeri yetersiz53/100
ROL UYUMU2025
Çizgi kanadı 50.5
Bağlantı kuran forvet 46.5
Baskıcı forvet 45.2
Role fit sinyali var ama confidence 85/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 217 oyuncu
Scout skoru %39
Performans %46
Dakika %40
Değer / getiri %12
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %51
Performans %51
Dakika %64
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.48 7.2 90
Başarılı drible / 90 2.24 2.2 100
Performans skoru 36.2 76 48
Kilit pas / 90 1.12 2 56
Asist / 90 0.19 0.32 59
Pas hacmi / 90 9.9 38 26
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam