LİGCONCACAF Champions League
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut30.37 / 90
Kilit pas30.37 / 90
Başarılı dripling10.12 / 90
Kazanılan ikili496.02 / 90
Rating6.61
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 159 orta sahalar
- Kilit pas 0.37 %2
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.12 %5
- Pas isabeti %81 %23
- Top kapma 5.90 %99
- İkili mücadele %57 %87
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 732 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Magyar KupaNone · Hungary
🏆
Magyar Kupa2017/2018 · Hungary
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
17
732
0
0
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas3
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan49%57
Müdahale36
Faul225 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1198 yedek
Kart6
2025/26
19
939
0
0
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas6
Drible8%73 başarı
İkili kazanılan56%55
Müdahale35
Faul168 kazanılan
İlk 11118 yedek
Kart4
2024/25
33
2.794
0
1
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas18
Drible23%77 başarı
İkili kazanılan134%51
Müdahale77
Faul5422 kazanılan
İlk 11321 yedek
G+A / 900.03
Kart91
2023/24
33
2.755
2
3
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%64 isabet
Kilit pas23
Drible27%60 başarı
İkili kazanılan160%51
Müdahale92
Faul4626 kazanılan
İlk 11321 yedek
G+A / 900.16
Kart10
2022/23
26
2.264
0
2
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas13
Drible31%66 başarı
İkili kazanılan171%58
Müdahale98
Faul4617 kazanılan
İlk 11251 yedek
G+A / 900.08
Kart10
Kaptan2maçta
2021/22
29
2.517
0
1
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas17
Drible26%70 başarı
İkili kazanılan185%52
Müdahale112
Faul5425 kazanılan
İlk 1129
G+A / 900.04
Kart121
2020/21
33
2.384
0
2
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas11
Drible16%67 başarı
İkili kazanılan159%54
Müdahale113
Faul6416 kazanılan
İlk 11258 yedek
G+A / 900.08
Kart121
TOPLAM GOL0
İLK 11499 yedek girdi
KART16
FORMA5
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-1-238%68
- 3-4-2-110%18
- 3-5-23%5
- 4-2-3-12%4
- 5-3-22%4
- 3-4-31%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Nashville SCA | 4-0 | 45 | – | 6.2 | ||
| 22.08.2026 | Seattle SoundersH | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 19.08.2026 | New York City FCH | 2-1 | 72 | 1 | 6.6 | ||
| 15.08.2026 | Orlando City SCA | 1-1 | 45 | – | 6.5 | ||
| 25.07.2026 | Columbus CrewA | 2-1 | 85 | – | 7.2 | ||
| 22.07.2026 | Vancouver WhitecapsH | 4-3 | 97 | – | 7.3 | ||
| 23.05.2026 | Orlando City SCH | 6-2 | 74 | – | 6.6 | ||
| 17.05.2026 | San DiegoA | 3-3 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 13.05.2026 | Inter MiamiH | 3-5 | 17↑ | – | 6.2 | ||
| 09.05.2026 | CharlotteA | 2-2 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 11.04.2026 | Toronto FCA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | New York Red BullsA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | CF MontrealH | 4-3 | 88 | – | 6.7 | ||
| 15.03.2026 | New England RevolutionA | 6-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 08.03.2026 | Toronto FCH | 0-1 | 98 | 1 | 6.9 | ||
| 28.02.2026 | Minnesota United FCA | 1-0 | 21↑ | 1 | 6.3 | ||
| 21.02.2026 | Atlanta United FCH | 2-0 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 23.11.2025 | Inter MiamiH | 0-4 | 15↑ | – | 6.9 | ||
| 08.11.2025 | Columbus CrewH | 2-1 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 02.11.2025 | Columbus CrewA | 4-0 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 27.10.2025 | Columbus CrewH | 1-0 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | CF MontrealH | 3-0 | 45 | – | 6.6 | ||
| 25.06.2025 | CF MontrealA | 1-3 | 40 | – | 6.9 | ||
| 14.06.2025 | New England RevolutionA | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 31.05.2025 | DC UnitedH | 1-2 | 45↑ | – | 7.0 | ||
| 28.05.2025 | FC DallasH | 3-3 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 25.05.2025 | Atlanta United FCA | 4-2 | 71 | – | 6.7 | ||
| 17.05.2025 | Columbus CrewA | 1-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 14.05.2025 | Toronto FCA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2025 | Sporting Kansas CityH | 2-1 | 28↑ | 1 | 6.9 | ||
| 30.03.2025 | Nashville SCA | 1-2 | 59 | – | 6.9 | ||
| 22.03.2025 | Atlanta United FCH | 2-2 | 89 | – | 6.9 | ||
| 15.03.2025 | CharlotteA | 2-0 | 81 | – | 6.9 | ||
| 09.03.2025 | Toronto FCH | 2-0 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 02.03.2025 | Philadelphia UnionA | 4-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.02.2025 | New York Red BullsH | 1-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 09.11.2024 | New York City FCH | 0-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 02.11.2024 | New York City FCA | 3-1 | 99 | – | 7.0 | ||
| 28.10.2024 | New York City FCH | 1-0 | 101 | 1 | 6.6 | ||
| 20.10.2024 | Philadelphia UnionA | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 05.10.2024 | Orlando City SCH | 1-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.10.2024 | New York City FCA | 3-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 28.09.2024 | Los Angeles FCH | 1-2 | 83 | – | 6.3 | ||
| 22.09.2024 | Nashville SCA | 2-2 | 95 | 1 | 6.9 | ||
| 19.09.2024 | Minnesota United FCA | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 14.09.2024 | Columbus CrewH | 0-0 | 98 | – | 6.9 | ||
| 31.08.2024 | CF MontrealH | 4-1 | 100 | – | 6.9 | ||
| 24.08.2024 | Inter MiamiA | 2-0 | 76 | – | 6.5 | ||
| 20.07.2024 | New York Red BullsA | 3-1 | 85 | – | 6.3 | ||
| 17.07.2024 | Chicago FireH | 0-1 | 87 | – | 6.9 | ||
| 06.07.2024 | Inter MiamiH | 6-1 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 03.07.2024 | DC UnitedA | 2-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.06.2024 | New England RevolutionH | 1-2 | 69 | 2 | 6.3 | ||
| 19.06.2024 | Philadelphia UnionH | 4-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 16.06.2024 | San Jose EarthquakesA | 2-4 | 101 | 1 | 8.2 | ||
| 29.05.2024 | Nashville SCH | 0-2 | 87 | – | 7.0 | ||
| 25.05.2024 | Toronto FCA | 3-4 | 90 | – | 6.5 | ||
| 18.05.2024 | St. Louis CityH | 3-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 15.05.2024 | Atlanta United FCH | 1-0 | 65 | – | 6.7 | ||
| 11.05.2024 | Columbus CrewA | 1-2 | 90 | – | 6.9 |
ŞUT8
GOL0
xG0.5
xG FARKI-0.5under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası4%50
- Korner2%25
- Duran top1%12
- Açık oyun1%12
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak4%50
- Sol ayak4%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %12
- 31-45' 3 %38
- 46-60' 1 %12
- 61-75' 1 %12
- 76-90+' 2 %25
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 190 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2017-07-14
Rangers
→
Újpest FC
?
Rangers
→
Újpest FC
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2022
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
12.2021
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
05.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Major League Soccer2023 · FC Cincinnati
10sarı · 33 maç
🟨
Major League Soccer2022 · FC Cincinnati
10sarı · 26 maç
🟨
Süper Lig2021 · Goztepe
11sarı · 29 maç
🟨
Süper Lig2020 · Goztepe
11sarı · 31 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 939 dk
Veri yetersiz: İki yönlü orta saha
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.1Major League Soccer 2025
PERFORMANS44.8939 dk
KARARVeri yetersiz46/100
FORM TRENDİStabil-0.4
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
59.7
Derinden oyun kurucu
41.1
Box-to-box orta saha
34.0
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 359 oyuncu
Scout skoru
%38
Performans
%49
Dakika
%52
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%62
Performans
%67
Dakika
%76
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
4.65
3.2
100
Ortalama rating
6.52
7.1
92
Pas arası / 90
2.09
2.3
91
İkili mücadele kazanma
51.92
58
90
Performans skoru
33.7
75
45
Pas hacmi / 90
45.35
50
91
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.02. Dakika delta +5.2.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Kevin OrtízAtletico Tucuman · 25
%95
0gol
1asist
61scout
Liga Profesional Argentina
Mike VestergårdVejle · 28
%91
0gol
1asist
54scout
Superliga
Leonel PiccoPlatense · 27
%78
0gol
0asist
54scout
Liga Profesional Argentina
Agustín MedinaLanus · 19
%77
0gol
0asist
66scout
Liga Profesional Argentina
Mathias VillasantiGremio · 28
%73
0gol
0asist
54scout
Serie A
Ibrahim FofanaAmiens · 23
%73
0gol
1asist
65scout
Ligue 2
Allan AckraClermont Foot
%70
1gol
0asist
57scout
€600K
Ligue 2
David KruseIFK Goteborg · 23
%60
2gol
1asist
65scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

Cincinnati
Újpest FC