Dan Ndoye
Senegal · Attacker

Dan Ndoye

YAŞ24
BOY193
KİLO76
LİGPrimeira Liga
BU SEZON1G · 0A
Gol10.36 / 90
Şut72.55 / 90
Kilit pas31.09 / 90
Başarılı dripling20.73 / 90
Kazanılan ikili196.92 / 90
Rating6.57
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2026 · 34 forvetler
Gol — %45 (0.28) Şut — %88 (3.0) Asist — %0 (0.00) Kilit pas — %61 (1.11) Drible — %58 (0.55) İkili mücadele — %45 (%39) 50 ORT. % 45 88 0 61 58 45
  • Gol 0.28 %45
  • Şut 3.0 %88
  • Asist 0.00 %0
  • Kilit pas 1.11 %61
  • Drible 0.55 %58
  • İkili mücadele %39 %45
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 325 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
37. Primeira Liga2025 · Guimaraes · 8 maç 2gol37.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 VirsligaNone · Latvia
🏆 Virsliga2022 · Latvia
🥈 Livonia CupNone · Europe · 2nd Place
🥈 VirsligaNone · Latvia · 2nd Place
🥈 Super LeagueNone · Switzerland · 2nd Place
🥈 Super League2024/2025 · Switzerland · 2nd Place
🥈 Livonia Cup2023 · Europe · 2nd Place
🥈 Virsliga2021 · Latvia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
2023 0 2025 3 2026 1
GolAsist
2026/27 4 325 1 0 6.55
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaVitória SC 3 247 1 0 6.57
Primeira LigaGuimaraes 1 78 0 0 6.50
Şut11%18 isabet
Kilit pas4
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan25%39
Müdahale2
Faul95 kazanılan
Ofsayt1
İlk 114
G+A / 900.28
2025/26 26 946 2 1 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaGuimaraes 26 946 2 1 6.60
Şut27%37 isabet
Kilit pas7
Drible7%44 başarı
İkili kazanılan68%50
Müdahale7
Faul1910 kazanılan
Ofsayt9
İlk 11719 yedek
G+A / 900.29
Kart2
2023/24 1 19 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueValmiera / BSS 1 19 0 0 6.70
Şut1
İkili kazanılan1%50
TOPLAM GOL3
İLK 111119 yedek girdi
KART1
FORMA90
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 2 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 61-75'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 2 %67
  • 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 22 3-4-3 — 4 4-4-2 — 4 30 maç
  • 4-2-3-122%73
  • 3-4-34%13
  • 4-4-24%13
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
1 SamuSamu 1 T. StrataT. Strata 1 N. SavioloN. Saviolo Ndoye 3
MAÇ GEÇMİŞİ31 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.08.2026 SC BragaA 1-0 77 1 6.3
23.08.2026 NacionalH 1-0 76 3 6.5
14.08.2026 Sporting CPA 3-2 94 1 3 6.9
08.08.2026 AroucaH 0-1 78 4 6.5
11.05.2026 Casa PiaH 0-1 9 6.5
04.05.2026 Sporting CPA 5-1 18 6.7
21.03.2026 BenficaA 3-0
14.03.2026 FamalicaoH 1-2 27 1 6.3
08.03.2026 Santa ClaraA 2-0 55 6.7
28.02.2026 AlvercaH 1-1 94 1 4 6.9
21.02.2026 SC BragaA 3-2 22 6.5
14.02.2026 EstrelaH 2-1
30.01.2026 MoreirenseH 1-0 30 1 7.2
24.01.2026 EstorilA 4-2 92 4 6.2
18.01.2026 FC PortoH 0-1 65 2 6.6
02.01.2026 NacionalH 2-1 31 2 6.2
28.12.2025 Casa PiaA 0-0 33 2 6.3
23.12.2025 Sporting CPH 1-4 90 1 6.9
13.12.2025 Rio AveA 0-1 67 2 6.3
08.12.2025 GIL VicenteH 0-0 28 2 6.5
28.11.2025 AVSH 4-0 13 6.7
26.10.2025 FamalicaoA 2-0 79 2 6.9
04.10.2025 Santa ClaraH 2-1 45 1 1 6.9
28.09.2025 AlvercaA 2-0 30 1 6.7
20.09.2025 SC BragaH 1-1 9 6.2
14.09.2025 EstrelaA 0-2 16 1 1 7.3
30.08.2025 AroucaH 1-1 20 6.5
23.08.2025 MoreirenseA 2-0 34 1 6.6
16.08.2025 EstorilH 3-2 20 6.6
11.08.2025 FC PortoA 3-0 19 6.2
19.07.2023 Olimpija LjubljanaH 1-2 19 1 6.7
SCOUT RAPORUAggregated only · 946 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.4Primeira Liga 2025
PERFORMANS49.1946 dk
KARARVeri yetersiz52/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 65.9
Pivot forvet 56.3
Bağlantı kuran forvet 55.6
Role fit sinyali var ama confidence 44/100 ve risk 52/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 177 oyuncu
Scout skoru %69
Performans %70
Dakika %68
Değer / getiri %14
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %72
Performans %65
Dakika %78
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 66.1 76 87
Ortalama rating 6.6 7.15 92
Performans skoru 49.1 76 65
İkili mücadele kazanma 50 50 100
Şut / 90 2.57 3 86
Gol / 90 0.19 0.42 45
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam