Funsho Ibrahim Bamgboye
Sweden · Midfielder

Funsho Ibrahim Bamgboye

YAŞ22
BOY185
KİLO70
KULÜPBK Hacken
DOĞUM YERİGothenburg
LİGAllsvenskan
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.47 / 90
Kilit pas31.42 / 90
Başarılı dripling41.89 / 90
Kazanılan ikili125.68 / 90
Rating6.50
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.24
Asist 0.000.00
Şut 0.470.72
Kilit pas 1.421.20
Başarılı dripling 1.891.84
Kazanılan ikili 5.686.95
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 NM Cupen2023 · Norway
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
2023 0 2024 1 2025 3 2026 0
GolAsist
2026/27 7 190 0 0 6.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanBK Hacken 7 190 0 0 6.50
Şut1
Kilit pas3
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan12%32
Müdahale5
Faul82 kazanılan
İlk 1152 yedek
Kart1
2025/26 18 1.126 3 0 7.04
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanGais 18 1.126 3 0 7.04
Şut9%56 isabet
Kilit pas15
Drible23%47 başarı
İkili kazanılan87%48
Müdahale33
Faul2119 kazanılan
Penaltı1
İlk 11117 yedek
G+A / 900.24
Kart3
2024/25 28 1.902 0 1 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanGais 28 1.902 0 1 6.86
Şut9%33 isabet
Kilit pas18
Drible18%43 başarı
İkili kazanılan112%44
Müdahale49
Faul3732 kazanılan
İlk 11208 yedek
G+A / 900.05
Kart7
2023/24 13 77 0 0 6.52
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienMolde 3 0 0 0
UEFA Champions LeagueMolde 2 0 0 0
AllsvenskanSirius 8 77 0 0 6.52
Kilit pas2
İkili kazanılan1%25
Müdahale1
Faul2
TOPLAM GOL31 penaltı
İLK 113419 yedek girdi
KART11
FORMA32
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 2 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 1-15'
  • 1-15' 2 %67
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %33
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 45 4-2-3-1 — 5 4-4-2 — 2 52 maç
  • 4-3-345%87
  • 4-2-3-15%10
  • 4-4-22%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 GaisA 0-0 9 0 6.4
29.08.2026 Vasteras SK FKH 1-3 0 0
21.08.2026 SiriusA 0-3
17.08.2026 HalmstadH 1-0 33 1 6.3
09.08.2026 Hammarby FFA 3-0 65 6.0
01.08.2026 Kalmar FFH 1-1 83 7.3
27.07.2026 AIK StockholmH 0-0
25.08.2025 Mjallby AIFH 0-2 90 1 7.2
17.08.2025 Hammarby FFA 1-2 89 1 2 7.0
11.08.2025 IFK GoteborgH 0-1 29 6.7
02.08.2025 IFK VarnamoA 2-2 68 7.5
26.07.2025 HalmstadH 3-0 28 6.5
19.07.2025 Degerfors IFA 0-3 35 6.6
31.05.2025 IFK NorrkopingA 0-3 16 1 1 7.3
24.05.2025 SiriusH 2-1 28 6.9
18.05.2025 Osters IFA 1-1 90 1 7.0
14.05.2025 HalmstadA 1-3 90 1 7.3
10.05.2025 IFK VarnamoH 1-1 32 6.7
05.05.2025 IF ElfsborgA 2-0 90 6.9
28.04.2025 IFK GoteborgA 1-1 90 1 1 7.9
24.04.2025 IF BrommapojkarnaH 1-1 90 7.0
21.04.2025 Djurgardens IFA 0-0 90 1 6.9
13.04.2025 Degerfors IFH 2-0 67 7.2
06.04.2025 Mjallby AIFA 1-1 88 7.2
31.03.2025 AIK StockholmH 0-1 16 1 7.0
10.11.2024 SiriusH 2-1 87 6.2
03.11.2024 BK HackenA 1-2 90 1 7.3
26.10.2024 Mjallby AIFA 1-1
20.10.2024 IFK VarnamoH 0-0 31 6.7
05.10.2024 IF BrommapojkarnaA 2-0 90 2 7.2
30.09.2024 IFK GoteborgA 2-0 72 6.9
22.09.2024 Djurgardens IFH 3-0 90 6.9
18.09.2024 Malmo FFH 0-0 89 7.2
14.09.2024 Vasteras SK FKA 2-3 27 6.3
26.08.2024 Hammarby FFA 0-0 68 6.3
18.08.2024 HalmstadH 3-1 87 1 7.2
11.08.2024 IF ElfsborgA 2-1 90 6.7
03.08.2024 IFK NorrkopingH 0-1 90 7.2
29.07.2024 AIK StockholmA 0-1 90 6.9
22.07.2024 AIK StockholmH 2-0 90 1 6.9
13.07.2024 SiriusA 3-1 26 1 6.7
07.07.2024 Hammarby FFH 0-0 15 1 6.7
01.06.2024 HalmstadA 4-0 66 7.2
25.05.2024 BK HackenH 3-0 45 6.6
19.05.2024 IF ElfsborgH 2-1 90 7.0
16.05.2024 Malmo FFA 1-0 90 6.7
06.05.2024 IFK GoteborgH 2-1 90 1 7.9
28.04.2024 Djurgardens IFA 1-0 15 6.5
25.04.2024 Kalmar FFA 2-3 90 6.3
21.04.2024 Mjallby AIFH 2-1 26 6.9
14.04.2024 IFK NorrkopingA 1-0 90 7.5
08.04.2024 IFK VarnamoA 1-2 90 1 6.7
31.03.2024 IF BrommapojkarnaH 0-4 78 1 6.6
12.11.2023 IFK NorrkopingH 2-0 14 6.6
04.11.2023 Djurgardens IFA 2-4 13 6.3
21.10.2023 IF BrommapojkarnaH 3-2 15 6.9
07.10.2023 IFK GoteborgA 0-1
01.10.2023 Degerfors IFH 3-2 12 6.3
25.09.2023 IFK VarnamoA 0-1
16.09.2023 Varbergs BoIS FCH 7-0 15 6.3
ŞUT3
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
6' · xG 0.0 90' · xG 0.0 86' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 2 (%67) Asist sonrası — 1 (%33) 3 şut
  • Korner2%67
  • Asist sonrası1%33
Vücut bölgesine göre
Kafa — 1 (%33) Sağ ayak — 1 (%33) Sol ayak — 1 (%33) 3 şut
  • Kafa1%33
  • Sağ ayak1%33
  • Sol ayak1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 1 %33
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %67
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 66 maç
BK Hacken 7maç 2026
Gais 46maç 2024–2025
Sirius 8maç 2023
Molde 5maç 2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-16 Sharjah FC BK Hacken
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Allsvenskan2024 · Gais 7sarı · 27 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 1126 dk

İzlemede: İki yönlü orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU70.3Allsvenskan 2025
PERFORMANS62.11126 dk
FORM TRENDİStabil+0.0
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 221 oyuncu
Scout skoru %90
Performans %84
Dakika %70
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %97
Performans %90
Dakika %79
Değer / getiri %18
FORM

Son form stabil. Rating delta +0.00. Dakika delta +0.0.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam