Devante Cole
Belgium · Defender

Devante Cole

YAŞ23
BOY190 cm
KİLO83 kg
DOĞUM YERİLille
LİGChallenger Pro League
BU SEZON0G · 0A
Şut20.49 / 90
Kilit pas20.49 / 90
Başarılı dripling20.49 / 90
Kazanılan ikili276.57 / 90
Rating7.08
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut 0.490.79
Kilit pas 0.490.18
Kazanılan ikili 6.572.89
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 3 G+A
2021 0 2024 3 2025 0
GolAsist
2025/26 4 370 0 0 7.08
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueBeerschot VA 4 370 0 0 7.08
Şut2
Kilit pas2
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan27%68
Müdahale8
Faul65 kazanılan
Ofsayt1
İlk 114
Kart1
2024/25 18 1.026 3 0 7.02
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueKV Mechelen 18 1.026 3 0 7.02
Şut9%33 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan33%55
Müdahale16
Faul143 kazanılan
İlk 11117 yedek
G+A / 900.26
Kart3
2021/22 9 106 0 0 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueKV Mechelen 9 106 0 0 6.67
İkili kazanılan12%55
Müdahale8
Faul12 kazanılan
İlk 1118 yedek
TOPLAM GOL4
İLK 11157 yedek girdi
KART5
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %25
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 3 %75
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 8 4-2-3-1 — 6 3-4-3 — 4 5-3-2 — 3 3-4-1-2 — 1 22 maç
  • 3-4-2-18%36
  • 4-2-3-16%27
  • 3-4-34%18
  • 5-3-23%14
  • 3-4-1-21%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
2 G. HairemansG. Hairemans 1 P. PflückeP. Pflücke Cole 3
MAÇ GEÇMİŞİ31 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
09.05.2026 Lommel UnitedH 1-3 77 1 7.2
02.05.2026 Lommel UnitedA 3-1 89 6.2
27.04.2026 Patro EisdenH 3-2 115 7.7
23.04.2026 Patro EisdenA 1-1 89 1 7.2
03.05.2025 OH LeuvenA 1-2 90 7.2
26.04.2025 KVC WesterloA 2-2 90 1 6.7
22.04.2025 KVC WesterloH 2-3 90 2 6.7
19.04.2025 CharleroiA 3-0 31 6.6
13.04.2025 OH LeuvenH 1-1
29.03.2025 Standard LiegeA 2-2
20.12.2024 KVC WesterloA 1-1 90 1 6.9
13.12.2024 AntwerpH 1-1 90 1 1 7.5
07.12.2024 Club Brugge KVH 1-2 90 6.5
28.09.2024 GenkA 2-1 45 6.9
22.09.2024 Cercle BruggeH 2-0 90 1 1 7.9
15.09.2024 GentA 2-0
31.08.2024 CharleroiH 5-2 68 6.6
24.08.2024 AntwerpA 0-1 72 1 1 7.6
17.08.2024 AnderlechtH 1-3
09.08.2024 Standard LiegeA 0-0
03.08.2024 KVC WesterloH 2-4 90 1 6.6
26.07.2024 Club Brugge KVA 1-1 90 1 7.5
21.05.2022 GenkH 0-0 8 6.2
14.05.2022 CharleroiA 3-2 89 7.2
10.05.2022 GentH 1-2
10.04.2022 Club Brugge KVA 2-0 9 6.6
04.03.2022 St. TruidenA 1-1
06.02.2022 Beerschot WilrijkH 3-2
30.01.2022 Standard LiegeA 1-2
18.12.2021 Zulte WaregemA 3-2
15.12.2021 GentH 4-3
ŞUT3
GOL0
xG0.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
43' · xG 0.064 74' · xG 0.018 69' · xG 0.039
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 2 (%67) Duran top — 1 (%33) 3 şut
  • Asist sonrası2%67
  • Duran top1%33
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 2 (%67) Kafa — 1 (%33) 3 şut
  • Sağ ayak2%67
  • Kafa1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 2 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 61-75'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %33
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 2 %67
  • 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 31 maç
Beerschot VA 4maç 2025
KV Mechelen 27maç 2021–2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2021 SakatlıkŞüpheli 7 maç
05.2021 SakatlıkKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 370 dk

Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU46.9Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS42.3370 dk
KARARVeri yetersiz53/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 55.8
Derinden oyun kurucu 51.3
Box-to-box orta saha 38.2
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 228 oyuncu
Scout skoru %47
Performans %58
Dakika %48
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %58
Performans %62
Dakika %60
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 7.08 7.1 100
Pas arası / 90 2.19 2.3 95
Müdahale / 90 1.95 3.2 61
İkili mücadele kazanma 67.5 58 100
Performans skoru 42.3 75 56
Pas hacmi / 90 81.24 50 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam