LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut82.56 / 90
Kilit pas92.88 / 90
Başarılı dripling30.96 / 90
Kazanılan ikili113.52 / 90
Rating6.52
LİG SIRALAMALARINDA
18.
Cup2022 · Ankaragucu · 6 maç
2gol18.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
CupNone · Greece
🏆
TSYD CupNone · Türkiye
🏆
TSYD Cup2023 · Türkiye
🏆
TSYD Cup2022 · Türkiye
🏆
Cup2021/2022 · Greece
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 3 G+A
GolAsist
2025/26
10
281
0
0
6.52
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%25 isabet
Kilit pas9
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan11%34
Müdahale3
Faul15 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1128 yedek
2024/25
11
92
0
0
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Drible5%62 başarı
İkili kazanılan7%41
Faul12 kazanılan
Ofsayt2
2023/24
36
1.376
2
1
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%53 isabet
Kilit pas15
Drible54%68 başarı
İkili kazanılan86%54
Müdahale8
Faul620 kazanılan
Ofsayt9
Penaltı1
İlk 111224 yedek
G+A / 900.2
Kart1
2022/23
31
845
1
2
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%48 isabet
Kilit pas12
Drible24%65 başarı
İkili kazanılan44%47
Müdahale6
Faul910 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11724 yedek
G+A / 900.32
Kart2
TOPLAM GOL31 penaltı
İLK 111230 yedek girdi
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 1 %33
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-114%37
- 4-1-4-18%21
- 4-3-37%18
- 4-4-25%13
- 4-4-1-12%5
- 4-5-12%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2026 | HNK RijekaA | 3-1 | 2↑ | 1 | – | ||
| 19.02.2026 | HNK RijekaH | 0-1 | 28↑ | 1 | 6.3 | ||
| 18.12.2025 | Raków CzęstochowaH | 0-1 | 62 | – | 6.9 | ||
| 11.12.2025 | Rapid ViennaA | 0-1 | 20↑ | – | 6.6 | ||
| 27.11.2025 | Dynamo KyivH | 2-0 | 18↑ | – | 7.3 | ||
| 06.11.2025 | LausanneA | 1-1 | 73 | 1 | 6.7 | ||
| 23.10.2025 | DritaA | 1-1 | 11↑ | 1 | 6.2 | ||
| 02.10.2025 | FSV Mainz 05H | 0-1 | 34↑ | – | 6.2 | ||
| 28.08.2025 | Wolfsberger ACH | 1-0 | 21↑ | 2 | 6.2 | ||
| 21.08.2025 | Wolfsberger ACA | 2-1 | 12↑ | 2 | 6.3 | ||
| 23.03.2025 | ScotlandA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 28.10.2024 | Istanbul BasaksehirA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2024 | GoztepeH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.10.2024 | KonyasporA | 2-1 | 15↑ | – | 6.2 | ||
| 29.09.2024 | Gazişehir GaziantepH | 3-2 | 20↑ | – | 6.9 | ||
| 22.09.2024 | BesiktasA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.09.2024 | KayserisporA | 2-2 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 01.09.2024 | TrabzonsporH | 0-0 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 24.08.2024 | SivassporA | 0-1 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 19.08.2024 | BB BodrumsporH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.08.2024 | AlanyasporA | 1-1 | 10↑ | 1 | 6.5 | ||
| 26.05.2024 | TrabzonsporA | 4-2 | 90 | 1 | 5 | 7.9 | |
| 18.05.2024 | PendiksporH | 0-0 | 45↑ | 2 | 7.0 | ||
| 12.05.2024 | HataysporA | 2-1 | 80 | 1 | 6.6 | ||
| 03.05.2024 | AlanyasporH | 1-1 | 68 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 28.04.2024 | RizesporA | 2-2 | 45↑ | 4 | 7.9 | ||
| 19.04.2024 | BesiktasA | 2-0 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 13.04.2024 | Gazişehir GaziantepH | 3-1 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 02.04.2024 | AntalyasporA | 1-1 | 30↑ | 1 | 7.2 | ||
| 16.03.2024 | Istanbul BasaksehirH | 2-1 | 71 | 1 | 6.7 | ||
| 10.03.2024 | SamsunsporA | 2-1 | 61 | 1 | 6.7 | ||
| 02.03.2024 | İstanbulsporH | 1-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 24.02.2024 | KayserisporA | 3-2 | 66 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 18.02.2024 | GalatasarayH | 0-3 | 23↑ | – | 7.0 | ||
| 11.02.2024 | KonyasporA | 1-0 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 02.02.2024 | SivassporH | 0-0 | 17↑ | 1 | 7.2 | ||
| 28.01.2024 | FenerbahceA | 2-1 | 29↑ | – | 6.9 | ||
| 24.01.2024 | Fatih KaragümrükH | 2-0 | 10↑ | 1 | 6.9 | ||
| 20.01.2024 | Adana DemirsporA | 1-1 | 35↑ | – | 6.7 | ||
| 13.01.2024 | KasimpasaH | 3-1 | 90 | 4 | 6.9 | ||
| 09.01.2024 | AlanyasporA | 1-1 | 90 | 3 | 6.6 | ||
| 06.01.2024 | TrabzonsporH | 0-1 | 34↑ | 3 | 7.3 | ||
| 25.12.2023 | PendiksporA | 1-1 | 29↑ | – | 6.2 | ||
| 21.12.2023 | HataysporH | 0-0 | 23↑ | – | 6.2 | ||
| 11.12.2023 | RizesporH | 1-1 | 45↑ | 1 | 7.3 | ||
| 03.12.2023 | BesiktasH | 1-1 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 25.11.2023 | Gazişehir GaziantepA | 0-1 | 28↑ | 2 | 6.7 | ||
| 10.11.2023 | AntalyasporH | 0-4 | 45 | – | 6.9 | ||
| 05.11.2023 | Istanbul BasaksehirA | 3-3 | 66 | – | 6.3 | ||
| 29.10.2023 | SamsunsporH | 2-0 | 81 | – | 7.7 | ||
| 22.10.2023 | İstanbulsporA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.10.2023 | KayserisporH | 3-0 | 11↑ | 1 | 7.2 | ||
| 30.09.2023 | GalatasarayA | 2-1 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 18.09.2023 | SivassporA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 03.09.2023 | FenerbahceH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.08.2023 | Adana DemirsporH | 1-1 | 20↑ | 1 | 6.7 | ||
| 12.08.2023 | KasimpasaA | 3-2 | 45↑ | 1 | 6.3 | ||
| 07.06.2023 | Adana DemirsporH | 1-2 | 63 | 4 | 7.2 | ||
| 03.06.2023 | KayserisporA | 0-1 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 30.05.2023 | GalatasarayH | 1-4 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2025 · 88 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 281 dk
Veri yetersiz: Yaratıcı orta saha
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU40.7UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS47.6281 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 744 oyuncu
Scout skoru
%55
Performans
%74
Dakika
%73
Değer / getiri
%10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%45
Performans
%72
Dakika
%56
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Efkan BekiroğluGöztepe · 30
%95
3gol
3asist
63scout
Süper Lig
Ilias ChairQPR · 28
%77
1gol
2asist
62scout
Championship
Marcel HartelSt. Louis City · 29
%75
9gol
3asist
58scout
Major League Soccer
Marcelino NúñezIpswich · 25
%73
3gol
7asist
74scout
Championship
Petteri ForsellKooteepee · 35
%70
2gol
1asist
48scout
Veikkausliiga
Rodrigo MoraFC Porto · 18
%67
1gol
1asist
67scout
€38.00M
Primeira Liga
Younes TahaGroningen · 23
%66
5gol
9asist
81scout
€3.00M
Eredivisie
Kike PérezVenezia · 28
%60
3gol
7asist
75scout
€2.80M
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


