LİGAllsvenskan
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili20.68 / 90
Rating6.97
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.00
Asist
0.000.00
Şut
0.000.00
Kilit pas
0.000.00
Başarılı dripling
0.000.00
Kazanılan ikili
0.680.00
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
FIFA U20 World CupNone · World
🏆
FIFA U20 World Cup2015 · World
🥈
Super LigaNone · Serbia · 2nd Place
🥈
CupNone · Serbia · 2nd Place
🥈
Cup2016/2017 · Serbia · 2nd Place
🥈
Super Liga2016/2017 · Serbia · 2nd Place
🥈
Super Liga2014/2015 · Serbia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
17
355
0
0
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%100
İlk 11512 yedek
2025/26
28
2.025
0
0
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan14%88
Faul14 kazanılan
İlk 11235 yedek
Kart2
2024/25
10
840
0
0
7.29
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan5%100
İlk 1191 yedek
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 11379 yedek girdi
KART4
FORMA45
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-135%78
- 4-3-35%11
- 4-1-4-12%4
- 3-4-1-21%2
- 3-5-21%2
- 4-1-3-21%2
MAÇ GEÇMİŞİ55 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | AalesundA | 2-0 | 87 | 0 | 7.9 | ||
| 30.08.2026 | KFUM OsloH | 4-1 | 87 | – | 6.7 | ||
| 08.08.2026 | FredrikstadH | 0-1 | 91 | – | 6.3 | ||
| 03.08.2026 | Vasteras SK FKH | 6-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.07.2026 | Degerfors IFA | 0-1 | 0 | 0 | – | ||
| 20.07.2026 | Orgryte ISA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.07.2026 | HalmstadH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.07.2026 | BK HackenA | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 22.05.2026 | IF BrommapojkarnaH | 1-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 18.05.2026 | SiriusH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | AIK StockholmA | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2026 | IFK GoteborgH | 6-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | Hammarby FFH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.04.2026 | IF ElfsborgA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.04.2026 | Malmo FFH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | Kalmar FFH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2026 | GaisA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2025 | IFK GoteborgH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 25.10.2025 | IFK VarnamoH | 6-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 19.10.2025 | GaisA | 3-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 04.10.2025 | Degerfors IFA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.09.2025 | SiriusH | 8-2 | 90 | – | 8.5 | ||
| 20.09.2025 | Malmo FFA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.09.2025 | Hammarby FFH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | IFK NorrkopingA | 0-4 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.08.2025 | IF BrommapojkarnaH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 17.08.2025 | Mjallby AIFA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2025 | AIK StockholmA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.08.2025 | HalmstadH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 27.07.2025 | BK HackenA | 1-6 | 90 | – | 7.3 | ||
| 19.07.2025 | IF ElfsborgH | 1-0 | 90 | – | 8.5 | ||
| 13.07.2025 | IFK VarnamoA | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 06.07.2025 | Degerfors IFH | 5-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 30.06.2025 | IFK NorrkopingH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 01.06.2025 | HalmstadA | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 29.05.2025 | IF BrommapojkarnaA | 0-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 25.05.2025 | BK HackenH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.05.2025 | IF ElfsborgA | 4-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 15.05.2025 | Mjallby AIFH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 12.05.2025 | IFK GoteborgA | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.05.2025 | AIK StockholmH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 24.04.2025 | Osters IFH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.04.2025 | GaisH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2025 | Hammarby FFA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.04.2025 | SiriusA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 13.03.2025 | Rapid ViennaA | 2-1 | 120 | – | 8.6 | ||
| 06.03.2025 | Rapid ViennaH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.02.2025 | Olimpija LjubljanaA | 0-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 13.02.2025 | Olimpija LjubljanaH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.12.2024 | Omonia NicosiaH | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 12.12.2024 | Shamrock RoversA | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.11.2024 | Lask LinzH | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 07.11.2024 | Vikingur ReykjavikA | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.10.2024 | Apoel NicosiaA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 03.10.2024 | PanathinaikosH | 1-1 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 55 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-03-25
B. Banja Luka
→
Djurgården
€200k
B. Banja Luka
→
Djurgården
€200k
2024-08-05
Spartak
→
B. Banja Luka
free transfer
Spartak
→
B. Banja Luka
free transfer
2021-08-05
UD Sanse
→
Spartak
free transfer
UD Sanse
→
Spartak
free transfer
2016-08-30
Backa
→
Red Star
End of loan
Backa
→
Red Star
End of loan
2016-07-01
Red Star
→
Backa
loan transfer
Red Star
→
Backa
loan transfer
2016-06-30
FK Bezanija
→
Red Star
End of loan
FK Bezanija
→
Red Star
End of loan
2015-07-30
Red Star
→
FK Bezanija
loan transfer
Red Star
→
FK Bezanija
loan transfer
2015-06-30
Sopot
→
Red Star
End of loan
Sopot
→
Red Star
End of loan
2014-08-06
Red Star
→
Sopot
loan transfer
Red Star
→
Sopot
loan transfer
SCOUT RAPORUAggregated only · 2025 dk
İzlemede: Dengeli kaleci profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.3Allsvenskan 2025
PERFORMANS68.72025 dk
KARARVeri yetersiz34/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample+0.0
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
37.9
Kurtarıcı kaleci
28.1
Role fit sinyali var ama confidence 44/100 ve risk 70/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 57 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%86
Dakika
%88
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%90
Dakika
%88
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
30
38
79
Ortalama rating
6.5
7.2
90
Performans skoru
40.1
76
53
Kurtarış / 90
2
3.2
62
Dakika güvenliği
0
80
0
Yenen gol / 90
2
1.3
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Alessandro ConfenteJuve Stabia · 27
%95
0gol
0asist
71scout
€750K
Serie B
Andrés FernándezAlmeria · 39
%95
0gol
0asist
68scout
€100K
Segunda División
Unai SimónAthletic Club · 28
%95
0gol
0asist
45scout
€25.00M
UEFA Champions League
Juan MussoAtletico Madrid · 31
%95
0gol
0asist
49scout
€3.00M
La Liga
Stefan FreiSeattle Sounders · 39
%79
0gol
0asist
60scout
Major League Soccer
Martin DúbravkaBurnley · 36
%72
0gol
0asist
58scout
Premier League
Andrés GudiñoCruz Azul · 28
%69
0gol
0asist
58scout
Liga MX
Emre SatılmışKeçiörengücü · 29
%60
0gol
0asist
61scout
1. Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


Panionios