LİGEredivisie
BU SEZON2G · 3A
Gol10.22 / 90
Asist10.22 / 90
Şut20.43 / 90
Kilit pas51.08 / 90
Başarılı dripling61.29 / 90
Kazanılan ikili183.88 / 90
Rating6.56
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.220.26
Asist
0.220.51
Şut
0.431.79
Kilit pas
1.082.05
Başarılı dripling
1.291.53
Kazanılan ikili
3.884.86
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
8.
UEFA Europa Conference League2023 · AZ Alkmaar · 6 maç
3asist8.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 12 G+A
GolAsist
2025/26
21
770
2
3
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%56 isabet
Kilit pas13
Drible12%43 başarı
İkili kazanılan37%39
Müdahale10
Faul1111 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11714 yedek
G+A / 900.58
Kart21
2024/25
39
1.306
3
1
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%45 isabet
Kilit pas22
Drible33%49 başarı
İkili kazanılan74%38
Müdahale16
Faul1918 kazanılan
Ofsayt8
İlk 111524 yedek
G+A / 900.28
2023/24
22
1.141
5
7
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%60 isabet
Kilit pas16
Drible37%51 başarı
İkili kazanılan75%42
Müdahale18
Faul1810 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11148 yedek
G+A / 900.95
Kart11
2022/23
50
1.140
5
1
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%48 isabet
Kilit pas17
Drible35%49 başarı
İkili kazanılan84%41
Müdahale27
Faul2013 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11545 yedek
G+A / 900.47
Kart1
2021/22
10
127
0
1
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas2
Drible1%20 başarı
İkili kazanılan6%30
Müdahale2
Faul12 kazanılan
Ofsayt1
G+A / 900.71
Kart1
TOPLAM GOL6
İLK 112239 yedek girdi
KART3
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA15
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 3 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %17
- 76-90+' 2 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-139%64
- 4-3-312%20
- 3-4-34%7
- 4-1-4-13%5
- 4-4-22%3
- 4-1-3-21%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.05.2026 | FC CopenhagenH | 1-3 | 67 | 2 | 5.9 | ||
| 17.05.2026 | FC MidtjyllandA | 2-3 | 31↑ | 1 | 1 | 1 | 8.2 |
| 10.05.2026 | AarhusH | 0-2 | 24↑ | 1 | 6.2 | ||
| 01.05.2026 | FC NordsjaellandH | 1-1 | 29↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 17.04.2026 | SonderjyskeH | 6-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | FC MidtjyllandH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.04.2026 | FC NordsjaellandA | 2-1 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 22.03.2026 | AarhusA | 0-0 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 15.03.2026 | ViborgH | 0-1 | 45↑ | 2 | 7.0 | ||
| 01.03.2026 | FC MidtjyllandA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.02.2026 | SonderjyskeH | 0-0 | 58 | – | 6.9 | ||
| 15.02.2026 | ViborgA | 1-0 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 08.02.2026 | Randers FCH | 0-0 | 19↑ | – | 6.5 | ||
| 12.12.2025 | AngersA | 4-1 | 26↑ | 1 | – | 6.7 | |
| 06.12.2025 | LensH | 1-2 | 46↑ | – | 6.3 | ||
| 30.11.2025 | LyonA | 3-0 | 58 | – | 6.7 | ||
| 23.11.2025 | LorientH | 1-1 | 61 | – | 6.3 | ||
| 04.10.2025 | Stade Brestois 29A | 0-0 | 63 | – | 6.3 | ||
| 27.09.2025 | ToulouseA | 2-2 | 73 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 20.09.2025 | RennesH | 2-2 | 78 | – | 6.5 | ||
| 13.09.2025 | NiceA | 1-0 | 13↑ | – | 6.2 | ||
| 25.05.2025 | TwenteH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.05.2025 | HeerenveenH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | Almere City FCH | 1-1 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 14.05.2025 | TwenteA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2025 | GroningenH | 3-0 | 13↑ | 1 | 7.2 | ||
| 04.05.2025 | GO Ahead EaglesA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 24.04.2025 | NAC BredaH | 1-1 | 23↑ | 1 | 7.3 | ||
| 13.04.2025 | HeraclesA | 1-0 | 18↑ | – | 7.2 | ||
| 06.03.2025 | TottenhamH | 1-0 | 9 | – | 6.9 | ||
| 02.03.2025 | HeerenveenA | 3-1 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 23.02.2025 | Fortuna SittardH | 1-0 | 71 | 2 | 7.3 | ||
| 20.02.2025 | GalatasarayA | 2-2 | 45 | – | 6.6 | ||
| 13.02.2025 | GalatasarayH | 4-1 | 83 | 2 | 6.9 | ||
| 09.02.2025 | PEC ZwolleH | 2-0 | 67 | 1 | 6.9 | ||
| 02.02.2025 | Willem IIA | 0-2 | 79 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 30.01.2025 | Ferencvarosi TCA | 4-3 | 63 | – | 6.3 | ||
| 26.01.2025 | Sparta RotterdamH | 1-2 | 30↑ | 1 | 6.9 | ||
| 23.01.2025 | AS RomaH | 1-0 | 62 | – | 6.9 | ||
| 18.01.2025 | UtrechtA | 0-0 | 70 | – | 6.9 | ||
| 11.01.2025 | PSV EindhovenA | 2-2 | 56 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 21.12.2024 | TwenteH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.12.2024 | NAC BredaA | 1-2 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 12.12.2024 | LudogoretsA | 2-2 | 11↑ | 1 | 6.6 | ||
| 08.12.2024 | AjaxH | 2-1 | 24↑ | 1 | 1 | 7.0 | |
| 01.12.2024 | HeraclesH | 1-0 | 26↑ | 1 | 3 | 7.3 | |
| 28.11.2024 | GalatasarayH | 1-1 | 72 | 3 | 6.9 | ||
| 24.11.2024 | Sparta RotterdamA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.11.2024 | Willem IIH | 1-2 | 86 | 2 | 6.9 | ||
| 07.11.2024 | FenerbahceH | 3-1 | 45 | – | 7.2 | ||
| 02.11.2024 | FeyenoordA | 3-2 | 67 | – | 6.5 | ||
| 27.10.2024 | GO Ahead EaglesH | 2-2 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 24.10.2024 | TottenhamA | 1-0 | 24↑ | 1 | 6.6 | ||
| 19.10.2024 | PSV EindhovenH | 1-2 | 28↑ | – | 6.5 | ||
| 06.10.2024 | Fortuna SittardA | 1-0 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 03.10.2024 | Athletic ClubA | 2-0 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 29.09.2024 | UtrechtH | 1-2 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 25.09.2024 | IF ElfsborgH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2024 | PEC ZwolleA | 1-2 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 14.09.2024 | HeerenveenH | 9-1 | –↑ | – | – |
ŞUT15
GOL2
xG1.2
xG FARKI+0.8over performing
DÖNÜŞÜM%13.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası8%53
- Açık oyun3%20
- Korner2%13
- Duran top1%7
- Kontra atak1%7
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak11%73
- Kafa2%13
- Sol ayak2%13
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR15 şut
- 1-15' 1 %7
- 16-30' 3 %20
- 31-45' 3 %20
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %13
- 76-90+' 6 %40
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 142 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026
Kadro dışıKadroda yok
6 maç
08.2025
Injured DoubtfulKadroda yok
2 maç
04.2025
Ayak sakatlığıKadroda yok
3 maç
03.2025
SakatlıkKadroda yok
4 maç
03.2025
SakatlıkŞüpheli
9 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
UEFA Europa Conference League2023 · AZ Alkmaar
1kırmızı · 6 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 418 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU51.8Ligue 1 2025
PERFORMANS52.2418 dk
KARARİzlemeye değer62/100
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
66.3
Numara 10
61.5
Box-to-box orta saha
57.8
İleri sekiz
52.7
Box-to-box orta saha
51.7
Numara 10
45.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 263 oyuncu
Scout skoru
%56
Performans
%78
Dakika
%50
Değer / getiri
%29
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%68
Performans
%79
Dakika
%62
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
2.05
1.8
100
Performans skoru
72.7
76
96
Asist / 90
0.51
0.28
100
Ortalama rating
6.7
7.2
93
Gol / 90
0.26
0.22
100
Başarılı drible / 90
1.53
1.5
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Rodolfo PizarroFC Juarez · 31
%95
4gol
2asist
50scout
Liga MX
Sebastián Pérez BouquetAtletico San Luis · 22
%77
2gol
3asist
66scout
Liga MX
Dylan MbayoLaval · 24
%75
1gol
1asist
57scout
€400K
Ligue 2
Rodrigo LopezU.N.A.M. - Pumas · 24
%71
1gol
3asist
61scout
Liga MX
Muhammed KipritManisa F.K. · 26
%69
3gol
2asist
58scout
1. Lig
Tyreece CampbellCharlton · 21
%64
3gol
3asist
62scout
Championship
Nicolas PaysMontpellier · 22
%61
4gol
1asist
66scout
€700K
Ligue 2
Bryan LimbombeHeracles · 24
%60
1gol
3asist
64scout
Eredivisie
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


