OYUNCU PROFİLİEliteserien 2025 · 20 kaleciler
- Kurtarış 3.20 %58
- Yenen gol (az iyi) 1.40 %47
- Pas isabeti %75 %79
- Pas hacmi 28.8 %11
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2700 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
NM Cupen U19None · Norway · 2nd Place
🥈
NM Cupen U192023 · Norway · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
7
0
0
0
–
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İlk 1116 yedek
2025/26
48
2.966
0
0
7.14
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan16%94
İlk 113315 yedek
Kart1
Kaptan1maçta
2024/25
31
2.614
0
0
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan16%76
Müdahale1
Faul26 kazanılan
İlk 11292 yedek
Kart3
2023/24
31
788
0
0
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan5%83
Faul11 kazanılan
İlk 11922 yedek
Kart31
TOPLAM GOL0
İLK 116723 yedek girdi
KART3
FORMA12
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-349%60
- 4-4-215%19
- 3-4-2-17%9
- 3-4-36%7
- 3-4-1-22%2
- 4-2-3-12%2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Borussia DortmundA | 2-0 | 0 | 0 | – | ||
| 11.07.2026 | EnglandH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.07.2026 | BrazilA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.06.2026 | Ivory CoastA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.06.2026 | FranceH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 23.06.2026 | SenegalH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.06.2026 | IraqA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2026 | Bayer LeverkusenA | 1-1 | 86 | – | 8.3 | ||
| 10.05.2026 | SC FreiburgH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | Eintracht FrankfurtA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | 1899 HoffenheimH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | Werder BremenA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | FC AugsburgH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | Borussia DortmundA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | 1.FC KölnH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2026 | VfL WolfsburgA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.03.2026 | Bayer LeverkusenH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | RB LeipzigH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.02.2026 | FSV Mainz 05A | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2026 | Union BerlinH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | 1. FC HeidenheimA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | Bayern MünchenH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.01.2026 | FC St. PauliA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2025 | StromsgodsetH | 6-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.11.2025 | TromsoA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 16.11.2025 | ItalyA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 13.11.2025 | EstoniaH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | ValerengaH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 01.11.2025 | MoldeAC | 4-2 | 90 | – | 8.2 | ||
| 29.10.2025 | SandefjordH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.10.2025 | BrannH | 2-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 18.10.2025 | BryneA | 2-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 05.10.2025 | Sarpsborg 08 FFH | 2-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 28.09.2025 | Ham-KamA | 4-0 | 90 | – | 8.5 | ||
| 21.09.2025 | Bodo/GlimtH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | HaugesundA | 0-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 31.08.2025 | VikingA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.08.2025 | FSV Mainz 05A | 4-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 21.08.2025 | FSV Mainz 05H | 2-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 03.08.2025 | KFUM OsloA | 4-1 | 90 | – | 5.6 | ||
| 27.07.2025 | TromsoH | 4-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.07.2025 | Sarpsborg 08 FFA | 2-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 13.07.2025 | Ham-KamH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 06.07.2025 | SandefjordA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.06.2025 | VikingH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.06.2025 | Kristiansund BKA | 4-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 01.06.2025 | KFUM OsloH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.05.2025 | FredrikstadA | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 24.05.2025 | Bodo/GlimtA | 4-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 16.05.2025 | HaugesundH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | BrannA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 04.05.2025 | BryneH | 3-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 01.05.2025 | Kristiansund BKH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 27.04.2025 | MoldeH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.04.2025 | ValerengaA | 0-2 | 90 | – | 9.3 | ||
| 05.04.2025 | FredrikstadH | 1-0 | 90 | – | 8.5 | ||
| 29.03.2025 | StromsgodsetA | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 01.12.2024 | Kristiansund BKA | 0-4 | 90 | – | 7.5 | ||
| 23.11.2024 | Sarpsborg 08 FFH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 10.11.2024 | Ham-KamA | 0-2 | 90 | – | 6.9 |
AKSİYON HARİTASI405 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %9
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %11
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %9
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %6
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR405
- Pas285%70
- Kaleci topu aldı40%10
- Kurtarış35%9
- Top kazanma10%2
- Korner kazandırma10%2
- Yumruklama10%2
- Uzaklaştırma5%1
- Penaltyfaced5%1
- Faul5%1
PİYASA DEĞERİ€3.00M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 160 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-03-04
Rosenborg II
→
Rosenborg BK
-
Rosenborg II
→
Rosenborg BK
-
2019-01-01
RBK Youth
→
Rosenborg II
-
RBK Youth
→
Rosenborg II
-
2017-03-03
Byåsen Youth
→
RBK Youth
?
Byåsen Youth
→
RBK Youth
?
SCOUT RAPORUAggregated only · 2700 dk
İzlemede: Kurtarış ağırlıklı kaleci
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Belirgin bir kırmızı bayrak yokMVP metrikleriyle belirgin risk cikmadi; coverage sinirlari yine kontrol edilmeli.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.2Eliteserien 2025
PERFORMANS63.02700 dk
KARARİzlemeye değer62/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
60.3
Kurtarıcı kaleci
55.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 62 oyuncu
Scout skoru
%95
Performans
%77
Dakika
%97
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%97
Performans
%79
Dakika
%92
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
50.23
38
100
Performans skoru
79.7
76
100
Ortalama rating
8.3
7.2
100
Kurtarış / 90
5.23
3.2
100
Yenen gol / 90
1.05
1.3
19
Dakika güvenliği
0
80
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Anatoliy TrubinBenfica · 24
%95
0gol
0asist
67scout
€18.00M
Primeira Liga
Carlos AcevedoSantos Laguna · 29
%91
0gol
0asist
64scout
Liga MX
Lazar CarevićFamalicao · 26
%90
0gol
0asist
73scout
€3.00M
Primeira Liga
Elías ÓlafssonFC Midtjylland · 25
%81
0gol
0asist
74scout
Superliga
Dayne St. ClairMinnesota United FC · 28
%73
0gol
0asist
68scout
Major League Soccer
Arthur OkonkwoWrexham · 24
%65
0gol
0asist
68scout
Championship
Nacho MirasKV Mechelen · 28
%60
0gol
0asist
68scout
Jupiler Pro League
David CelicSirius · 22
%60
0gol
0asist
68scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


