LİGEredivisie
BU SEZON1G · 2A
Gol10.17 / 90
Asist20.33 / 90
Şut71.16 / 90
Kilit pas111.82 / 90
Başarılı dripling30.50 / 90
Kazanılan ikili274.48 / 90
Rating6.81
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.330.00
Şut
1.163.75
Kazanılan ikili
4.487.50
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
46.
Eredivisie2025 · NEC Nijmegen · 7 maç
2asist46.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
NB INone · Hungary
🏆
Eerste DivisieNone · Netherlands
🏆
Super CupNone · Bulgaria
🏆
CupNone · Bulgaria
🏆
First LeagueNone · Bulgaria
🏆
NB I2024/2025 · Hungary
🏆
Super Cup2018 · Bulgaria
🏆
First League2017/2018 · Bulgaria
🏆
First League2016/2017 · Bulgaria
🏆
First League2015/2016 · Bulgaria
🏆
First League2014/2015 · Bulgaria
🏆
Super Cup2014 · Bulgaria
🏆
First League2013/2014 · Bulgaria
🏆
Cup2013/2014 · Bulgaria
🏆
Eerste Divisie2010/2011 · Netherlands
🥈
Magyar KupaNone · Hungary · 2nd Place
🥈
CupNone · Bulgaria · 2nd Place
🥈
Super CupNone · Bulgaria · 2nd Place
🥈
Magyar Kupa2024/2025 · Hungary · 2nd Place
🥈
Super Cup2017 · Bulgaria · 2nd Place
🥈
Cup2016/2017 · Bulgaria · 2nd Place
🥈
Super Cup2015 · Bulgaria · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 8 G+A
GolAsist
2025/26
32
543
1
2
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas11
Drible3%17 başarı
İkili kazanılan27%40
Müdahale5
Faul713 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11428 yedek
G+A / 900.5
2024/25
6
24
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan2%100
2022/23
25
1.730
5
3
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%52 isabet
Kilit pas35
Drible34%43 başarı
İkili kazanılan131%46
Müdahale29
Faul3152 kazanılan
Ofsayt11
İlk 11214 yedek
G+A / 900.42
Kart3
2021/22
30
1.144
3
3
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%68 isabet
Kilit pas17
Drible50%48 başarı
İkili kazanılan122%45
Müdahale18
Faul2444 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111119 yedek
G+A / 900.47
2020/21
16
1.069
4
3
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%65 isabet
Kilit pas19
Drible26%43 başarı
İkili kazanılan90%48
Müdahale18
Faul1637 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11133 yedek
G+A / 900.59
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 11535 yedek girdi
KART3
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-114%36
- 3-4-1-210%26
- 4-2-3-17%18
- 3-1-4-24%10
- 3-4-33%8
- 3-5-21%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | GO Ahead EaglesH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | GroningenA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | TelstarH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | TwenteA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | HeerenveenH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | PSV EindhovenA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | FC VolendamH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | Fortuna SittardH | 2-3 | 26↑ | – | 7.2 | ||
| 21.02.2026 | AjaxA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2026 | Sparta RotterdamA | 1-1 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 11.02.2026 | UtrechtH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | HeraclesH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | AZ AlkmaarA | 1-3 | 11↑ | 1 | 6.7 | ||
| 24.01.2026 | PEC ZwolleH | 2-1 | 16↑ | 1 | 6.7 | ||
| 17.01.2026 | NAC BredaA | 3-4 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 20.12.2025 | AjaxH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2025 | TelstarA | 2-2 | 30↑ | 1 | 6.9 | ||
| 07.12.2025 | FC VolendamA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | Sparta RotterdamH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2025 | FeyenoordA | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | GroningenH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2025 | UtrechtA | 1-0 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 25.10.2025 | PEC ZwolleA | 2-2 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 18.10.2025 | TwenteH | 3-3 | 64 | – | 6.2 | ||
| 05.10.2025 | GO Ahead EaglesA | 1-1 | 74 | 1 | 7.2 | ||
| 28.09.2025 | AZ AlkmaarH | 2-1 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 21.09.2025 | HeerenveenA | 3-2 | 58 | – | 6.5 | ||
| 13.09.2025 | PSV EindhovenH | 3-5 | 80 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 31.08.2025 | Fortuna SittardA | 3-2 | 45↑ | 1 | – | 6.6 | |
| 24.08.2025 | NAC BredaH | 3-0 | 33↑ | 1 | – | 8.3 | |
| 16.08.2025 | HeraclesA | 1-4 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 09.08.2025 | ExcelsiorH | 5-0 | 20↑ | 1 | 6.2 | ||
| 12.12.2024 | PAOKA | 5-0 | 24↑ | 1 | 6.7 | ||
| 28.11.2024 | Malmo FFH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2024 | Dynamo KyivA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 24.10.2024 | NiceH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.10.2024 | TottenhamH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.09.2024 | AnderlechtA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.02.2023 | GO Ahead EaglesA | 2-0 | 71 | 2 | 6.9 | ||
| 12.02.2023 | FC VolendamH | 3-0 | 78 | 1 | 6.9 | ||
| 05.02.2023 | GroningenA | 1-1 | 88 | 1 | 6.7 | ||
| 29.01.2023 | FeyenoordH | 1-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 25.01.2023 | VitesseA | 2-2 | 78 | – | 7.2 | ||
| 22.01.2023 | UtrechtH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 14.01.2023 | AjaxA | 0-0 | 67 | 1 | 6.5 | ||
| 06.01.2023 | EmmenH | 2-0 | 90 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 11.11.2022 | Sparta RotterdamA | 1-1 | 64 | 1 | 6.3 | ||
| 06.11.2022 | GO Ahead EaglesH | 1-1 | 86 | – | 6.3 | ||
| 30.10.2022 | WaalwijkH | 3-0 | 76 | 1 | 6.6 | ||
| 23.10.2022 | CambuurA | 0-1 | 72 | – | 6.3 | ||
| 16.10.2022 | GroningenH | 3-0 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 09.10.2022 | FeyenoordA | 2-0 | 58 | – | 6.6 | ||
| 01.10.2022 | VitesseH | 3-0 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 18.09.2022 | HeerenveenA | 2-1 | 76 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 11.09.2022 | AZ AlkmaarA | 1-1 | 32↑ | – | 6.7 | ||
| 03.09.2022 | PSV EindhovenH | 2-1 | 28↑ | – | 6.7 | ||
| 28.08.2022 | FC VolendamA | 1-0 | 19↑ | 1 | 6.2 | ||
| 25.08.2022 | FiorentinaH | 0-0 | 67 | 2 | 7.5 | ||
| 18.08.2022 | FiorentinaA | 2-1 | 77 | – | 6.3 | ||
| 14.08.2022 | Fortuna SittardH | 3-0 | 83 | 1 | 1 | 2 | 8.2 |
ŞUT11
GOL1
xG0.5
xG FARKI+0.5over performing
DÖNÜŞÜM%9.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %9
- 31-45' 2 %18
- 46-60' 2 %18
- 61-75' 1 %9
- 76-90+' 5 %45
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 109 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2025
Kadro dışıKadroda yok
1 maç
11.2021
SakatlıkŞüpheli
1 maç
05.2021
SakatlıkKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 543 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU42.3Eredivisie 2025
PERFORMANS52.7543 dk
KARARVeri yetersiz52/100
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet
66.4
Çizgi kanadı
61.3
Baskıcı forvet
56.7
Role fit sinyali var ama confidence 85/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 192 oyuncu
Scout skoru
%37
Performans
%60
Dakika
%61
Değer / getiri
%19
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%48
Performans
%69
Dakika
%66
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.81
7.2
95
Asist / 90
0.33
0.32
100
Kilit pas / 90
1.82
1.6
100
Performans skoru
52.7
76
69
Pas hacmi / 90
31.66
34
93
Gol / 90
0.17
0.38
45
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Alexis CaneloLanus · 33
%95
1gol
3asist
44scout
Liga Profesional Argentina
John GuidettiAIK Stockholm · 33
%78
2gol
2asist
50scout
Allsvenskan
Miguel CardosoKayserispor · 31
%74
2gol
6asist
55scout
€1.50M
Süper Lig
Grégoire DefrelModena · 34
%69
2gol
3asist
55scout
€350K
Serie B
Gauthier HeinMetz · 29
%68
8gol
7asist
62scout
Ligue 1
Alejandro GarnachoChelsea · 21
%66
1gol
4asist
65scout
Premier League
Delano BurgzorgMiddlesbrough · 27
%62
2gol
2asist
58scout
Championship
ChukyValladolid · 21
%60
7gol
7asist
76scout
€4.00M
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


