LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.35 / 90
Şut20.71 / 90
Kilit pas31.06 / 90
Başarılı dripling10.35 / 90
Kazanılan ikili103.54 / 90
Rating6.40
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 86 defanslar
- Müdahale 2.48 %92
- Pas arası 2.13 %94
- Blok 0.35 %59
- İkili mücadele %53 %31
- Pas isabeti %75 %12
- Faul (az iyi) 1.77 %2
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 254 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
5.
Championship2026 · Watford · 2 maç
1asist5.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Reg. Cup Niedersachsen2022/2023 · Germany
🏆
Reg. Cup Westfalen2018/2019 · Germany
🏆
DFB Junioren Pokal2016/2017 · Germany
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
4
254
0
1
6.40
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas3
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan10%53
Müdahale7
Faul51 kazanılan
İlk 114
G+A / 900.35
Kart1
2025/26
33
1.503
0
2
6.40
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%25 isabet
Kilit pas13
Drible13%54 başarı
İkili kazanılan67%48
Müdahale25
Faul2119 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111617 yedek
G+A / 900.12
Kart2
2024/25
44
3.217
0
2
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%54 isabet
Kilit pas29
Drible26%41 başarı
İkili kazanılan150%51
Müdahale61
Faul2945 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11359 yedek
G+A / 900.06
Kart8
2023/24
32
2.474
0
2
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas20
Drible19%42 başarı
İkili kazanılan125%52
Müdahale60
Faul3031 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11293 yedek
G+A / 900.07
Kart5
TOPLAM GOL0
İLK 118531 yedek girdi
KART16
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA23
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-140%45
- 3-4-2-116%18
- 4-1-4-112%13
- 4-4-210%11
- 4-3-1-27%8
- 3-1-4-24%4
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | SwanseaA | 2-0 | 31 | 0 | 5.6 | ||
| 29.08.2026 | West HamH | 1-1 | 84 | 1 | 6.9 | ||
| 22.08.2026 | WrexhamA | 1-1 | 45 | 1 | – | 6.6 | |
| 16.08.2026 | SouthamptonH | 2-1 | 94 | 1 | 6.5 | ||
| 16.05.2026 | FSV Mainz 05H | 0-2 | 39↑ | – | 6.6 | ||
| 10.05.2026 | 1.FC KölnA | 1-3 | 76 | – | 6.7 | ||
| 02.05.2026 | Bayern MünchenA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | FC St. PauliH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | SC FreiburgA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | Union BerlinH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | Borussia MönchengladbachA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | Bayer LeverkusenH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | Eintracht FrankfurtA | 1-0 | 9↑ | 1 | 6.3 | ||
| 07.03.2026 | 1899 HoffenheimH | 2-4 | 63 | – | 6.3 | ||
| 28.02.2026 | Werder BremenA | 2-0 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 22.02.2026 | VfB StuttgartH | 3-3 | 64↑ | – | 6.2 | ||
| 07.02.2026 | Hamburger SVH | 0-2 | 45 | – | 6.5 | ||
| 01.02.2026 | Borussia DortmundA | 3-2 | 80 | – | 6.0 | ||
| 24.01.2026 | RB LeipzigH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | VfL WolfsburgA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 13.01.2026 | FSV Mainz 05A | 2-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 10.01.2026 | 1.FC KölnH | 2-2 | 78 | – | 6.3 | ||
| 21.12.2025 | Bayern MünchenH | 0-4 | 90 | – | 5.7 | ||
| 13.12.2025 | FC St. PauliA | 2-1 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 06.12.2025 | SC FreiburgH | 2-1 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 29.11.2025 | Union BerlinA | 1-2 | 14↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 22.11.2025 | Borussia MönchengladbachH | 0-3 | 62 | – | 6.5 | ||
| 08.11.2025 | Bayer LeverkusenA | 6-0 | 90 | – | 5.5 | ||
| 01.11.2025 | Eintracht FrankfurtH | 1-1 | 27↑ | – | 7.0 | ||
| 25.10.2025 | 1899 HoffenheimA | 3-1 | 78 | – | 7.0 | ||
| 18.10.2025 | Werder BremenH | 2-2 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 05.10.2025 | VfB StuttgartA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 27.09.2025 | FC AugsburgH | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 20.09.2025 | Hamburger SVA | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 13.09.2025 | Borussia DortmundH | 0-2 | 90 | 2 | 6.0 | ||
| 30.08.2025 | RB LeipzigA | 2-0 | 13↑ | – | 6.0 | ||
| 23.08.2025 | VfL WolfsburgH | 1-3 | 30↑ | – | 6.2 | ||
| 26.05.2025 | SV ElversbergA | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 22.05.2025 | SV ElversbergH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.05.2025 | Werder BremenH | 1-4 | 90 | – | 6.2 | ||
| 10.05.2025 | Union BerlinA | 0-3 | 83 | – | 6.9 | ||
| 02.05.2025 | VfL BochumH | 0-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 25.04.2025 | VfB StuttgartA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.04.2025 | Bayern MünchenH | 0-4 | 90 | – | 6.2 | ||
| 13.04.2025 | Eintracht FrankfurtA | 3-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 05.04.2025 | Bayer LeverkusenH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 16.03.2025 | Holstein KielH | 3-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 09.03.2025 | 1899 HoffenheimA | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 01.03.2025 | Borussia MönchengladbachH | 0-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 23.02.2025 | RB LeipzigA | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 20.02.2025 | FC CopenhagenH | 1-3 | 46↑ | – | 6.9 | ||
| 16.02.2025 | FSV Mainz 05H | 0-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 13.02.2025 | FC CopenhagenA | 1-2 | 45↑ | 1 | 6.3 | ||
| 08.02.2025 | SC FreiburgA | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 01.02.2025 | Borussia DortmundH | 1-2 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 25.01.2025 | FC AugsburgA | 2-1 | 75 | – | 6.3 | ||
| 15.01.2025 | Werder BremenA | 3-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 11.01.2025 | Union BerlinH | 2-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 22.12.2024 | VfL BochumA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 19.12.2024 | FC ST. GallenH | 1-1 | 75 | – | 6.6 |
ŞUT11
GOL0
xG0.5
xG FARKI-0.5under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Açık oyun4%36
- Asist sonrası4%36
- Korner2%18
- Duran top1%9
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak9%82
- Kafa1%9
- Sol ayak1%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 3 %27
- 46-60' 1 %9
- 61-75' 2 %18
- 76-90+' 5 %45
AKSİYON HARİTASI1227 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %47
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %51
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %41
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %34
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1227
- Pas790%67
- Top kazanma76%6
- Top teması75%6
- Müdahale51%4
- Hava topu45%4
- Faul41%3
- Uzaklaştırma31%3
- Çalım26%2
- Bloke edilen pas23%2
- Top kaptırma19%2
PİYASA DEĞERİ€2.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ3
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 113 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
12.2023
Kasık sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1503 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.9Bundesliga 2025
PERFORMANS47.31503 dk
KARARİzlemeye değer64/100
ROL UYUMU2025
Ofansif bek
70.3
Klasik stoper
69.7
Defansif bek
69.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 190 oyuncu
Scout skoru
%58
Performans
%30
Dakika
%65
Değer / getiri
%80
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%74
Performans
%34
Dakika
%80
Değer / getiri
%93
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
78
100
Pas hacmi / 90
33.41
48
70
Müdahale / 90
1.5
2.5
60
Kilit pas / 90
0.78
1.4
56
Performans skoru
47.3
74
64
Başarılı drible / 90
0.78
1.1
71
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Vegar Eggen HedenstadValerenga · 34
%95
0gol
3asist
56scout
Eliteserien
Lorenz AssignonVfB Stuttgart · 25
%80
0gol
0asist
62scout
€9.00M
Bundesliga
Lucas LissensRanders FC · 24
%71
0gol
1asist
58scout
Superliga
Lorenzo DickmannBari · 29
%68
1gol
3asist
57scout
Serie B
Furkan DoganPendikspor · 24
%66
1gol
3asist
65scout
1. Lig
Josep ChavarríaRayo Vallecano · 27
%64
1gol
2asist
63scout
€10.00M
La Liga
Gerardo ArteagaMonterrey · 27
%61
1gol
1asist
56scout
Liga MX
Amir MurilloBeşiktaş · 29
%60
1gol
1asist
47scout
€8.00M
Süper Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


