LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
OYUNCU PROFİLİPremier League 2025 · 22 kaleciler
- Kurtarış 3.82 %100
- Yenen gol (az iyi) 1.79 %10
- Pas isabeti %47 %0
- Pas hacmi 26.8 %19
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1814 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
UEFA Conference League2022/2023 · Europe
🏆
Trophée des Champions2019/2020 · France
🏆
Super Cup2019/2020 · Spain
🏆
La Liga2019/2020 · Spain
🏆
FIFA World Cup2018 Russia · World
🏆
Trophée des Champions2018/2019 · France
🏆
Ligue 12018/2019 · France
🏆
Trophée des Champions2017/2018 · France
🏆
Coupe de France2017/2018 · France
🏆
Ligue 12017/2018 · France
🏆
Coupe de la Ligue2017/2018 · France
🏆
Trophée des Champions2016/2017 · France
🏆
Coupe de France2016/2017 · France
🏆
Coupe de la Ligue2016/2017 · France
🏆
FIFA U20 World Cup2013 Turkey · World
🏆
Ligue 12012/2013 · France
🥈
FIFA World Cup2022 Qatar · World · 2nd Place
🥈
Coupe de France2018/2019 · France · 2nd Place
🥈
Ligue 12016/2017 · France · 2nd Place
🥈
Emirates Cup2015 · World · 2nd Place
🥈
Coupe de la Ligue2014/2015 · France · 2nd Place
🥈
Ligue 22013/2014 · France · 2nd Place
🥈
Ligue 12011/2012 · France · 2nd Place
🥈
Emirates Cup2011 · World · 2nd Place
🥈
Coupe de France2010/2011 · France · 2nd Place
🥈
Trophée des Champions2010/2011 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
GolAsist
2025/26
38
1.814
0
1
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan6%75
Faul11 kazanılan
İlk 112018 yedek
G+A / 900.05
2024/25
34
2.259
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan4%80
Müdahale2
İlk 11259 yedek
2023/24
41
2.789
0
0
7.35
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan15%75
Müdahale1
Faul23 kazanılan
İlk 11329 yedek
Kart1
2022/23
52
1.657
0
0
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan5%83
Faul12 kazanılan
İlk 111735 yedek
2021/22
50
1.110
0
0
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan5%83
Müdahale1
İlk 111238 yedek
2020/21
38
3.240
0
0
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan19%79
Müdahale1
İlk 11362 yedek
Kart2
TOPLAM GOL2
İLK 1193112 yedek girdi
KART3
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %50
- 61-75' 1 %50
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-1117%66
- 3-4-2-117%10
- 4-3-313%7
- 4-1-4-112%7
- 4-4-210%6
- 4-4-1-19%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | CharltonH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2026 | BurnleyA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2026 | LeedsH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | NewcastleA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | ArsenalH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | BrentfordA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | EvertonH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2026 | Crystal PalaceA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.04.2026 | WolvesH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | Aston VillaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | Manchester CityH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.03.2026 | FulhamA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | LiverpoolA | 5-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | BournemouthH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.02.2026 | Manchester UnitedH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | BurnleyA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | ChelseaA | 3-2 | 93 | – | 6.7 | ||
| 24.01.2026 | SunderlandH | 3-1 | 92 | – | 7.2 | ||
| 17.01.2026 | TottenhamA | 1-2 | 99 | – | 7.6 | ||
| 06.01.2026 | Nottingham ForestH | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 03.01.2026 | WolvesA | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 30.12.2025 | BrightonH | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 27.12.2025 | FulhamH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.12.2025 | Manchester CityA | 3-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 14.12.2025 | Aston VillaH | 2-3 | 90 | – | 5.7 | ||
| 07.12.2025 | BrightonA | 1-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 04.12.2025 | Manchester UnitedA | 1-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 30.11.2025 | LiverpoolH | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 22.11.2025 | BournemouthA | 2-2 | 90 | 1 | – | 9.2 | |
| 08.11.2025 | BurnleyH | 3-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 02.11.2025 | NewcastleH | 3-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 24.10.2025 | LeedsA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.10.2025 | BrentfordH | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 04.10.2025 | ArsenalA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 29.09.2025 | EvertonA | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 20.09.2025 | Crystal PalaceH | 1-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 13.09.2025 | TottenhamH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | Nottingham ForestA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 22.08.2025 | ChelseaH | 1-5 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2025 | SunderlandA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2025 | IpswichA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | Nottingham ForestH | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 11.05.2025 | Manchester UnitedA | 0-2 | 90 | – | 8.2 | ||
| 04.05.2025 | TottenhamH | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 26.04.2025 | BrightonA | 3-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 19.04.2025 | SouthamptonH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 13.04.2025 | LiverpoolA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.04.2025 | BournemouthH | 2-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 01.04.2025 | WolvesA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 15.03.2025 | EvertonA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 10.03.2025 | NewcastleH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.02.2025 | LeicesterH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.02.2025 | ArsenalA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 15.02.2025 | BrentfordH | 0-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 03.02.2025 | ChelseaA | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 26.01.2025 | Aston VillaA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 18.01.2025 | Crystal PalaceH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.01.2025 | Manchester CityA | 4-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 29.12.2024 | LiverpoolH | 0-5 | 90 | – | 7.9 | ||
| 26.12.2024 | SouthamptonA | 0-1 | 54↑ | – | 7.3 |
AKSİYON HARİTASI583 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %9
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %11
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %9
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %13
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR583
- Pas389%68
- Kaleci topu aldı72%13
- Kurtarış51%9
- Yumruklama18%3
- Korner kazandırma16%3
- Claim10%2
- Top kazanma7%1
- Hava topu6%1
- Uzaklaştırma3%1
- Ayakta kapatma3%1
PİYASA DEĞERİ€5.00M-44.4%
KAÇIRDIĞI MAÇ7
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2026 · 255 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2010-07-01
Paris SG U17
→
Paris SG U19
-
Paris SG U17
→
Paris SG U19
-
2009-07-01
Clairef. U17
→
Paris SG U17
free transfer
Clairef. U17
→
Paris SG U17
free transfer
2008-07-01
PSG Youth
→
Clairef. U17
free transfer
PSG Youth
→
Clairef. U17
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2024
Kasık sakatlığıŞüpheli
1 maç
04.2024
Kasık sakatlığıKadroda yok
2 maç
04.2024
SakatlıkKadroda yok
2 maç
12.2023
Bilek sakatlığıŞüpheli
1 maç
02.2023
Uyluk sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1814 dk
İzlemede: Kurtarış ağırlıklı kaleci
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Belirgin bir kırmızı bayrak yokMVP metrikleriyle belirgin risk cikmadi; coverage sinirlari yine kontrol edilmeli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.5Premier League 2025
PERFORMANS61.71814 dk
KARARİzlemeye değer63/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
84.0
Kurtarıcı kaleci
83.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 73 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%90
Dakika
%74
Değer / getiri
%29
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%76
Dakika
%87
Değer / getiri
%17
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
26.79
38
70
Ortalama rating
6.84
7.2
95
Performans skoru
61.7
76
81
Kurtarış / 90
3.82
3.2
100
Yenen gol / 90
1.79
1.3
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Luis BarrazaDC United · 29
%95
0gol
1asist
62scout
Major League Soccer
Mustafa Burak BozanGazişehir Gaziantep · 25
%90
0gol
1asist
72scout
€700K
Süper Lig
Mateusz LisGöztepe · 28
%67
0gol
0asist
68scout
€2.50M
Süper Lig
Brad GuzanAtlanta United FC · 41
%65
0gol
0asist
57scout
Major League Soccer
Maduka OkoyeUdinese · 26
%63
0gol
0asist
66scout
€10.00M
Serie A
Matěj KovářPSV Eindhoven · 25
%63
0gol
0asist
67scout
Eredivisie
Obed NkambadioParis FC · 22
%60
0gol
0asist
60scout
Ligue 1
Ali Şaşal VuralSivasspor · 35
%60
0gol
0asist
59scout
1. Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum







SC Bastia