Burkina Faso · Midfielder
Gustavo Fabrice Sangaré
LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Şut10.50 / 90
Kilit pas10.50 / 90
Başarılı dripling10.50 / 90
Kazanılan ikili94.48 / 90
Rating7.15
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa Conference League 2026 · 69 orta sahalar
- Kilit pas 0.50 %21
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.50 %44
- Pas isabeti %88 %69
- Top kapma 1.99 %34
- İkili mücadele %43 %26
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 181 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Premier LeagueNone · Armenia
🏆
CupNone · Armenia
🏆
Premier League2024/2025 · Armenia
🏆
Cup2024/2025 · Armenia
🥈
National 1None · France · 2nd Place
🥈
National 12020/2021 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
2
181
0
0
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
Drible1%20 başarı
İkili kazanılan9%43
Müdahale4
Faul23 kazanılan
İlk 112
2025/26
11
757
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas11
Drible10%40 başarı
İkili kazanılan58%54
Müdahale26
Faul1120 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1192 yedek
Kart2
2024/25
5
407
0
0
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas3
Drible7%70 başarı
İkili kazanılan21%46
Müdahale9
Faul84 kazanılan
İlk 115
Kart3
2023/24
1
84
0
0
6.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Faul2
İlk 111
Kart1
2021/22
1
69
0
0
7.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan3%50
Faul13 kazanılan
İlk 111
TOPLAM GOL1
İLK 11305 yedek girdi
KART9
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %100
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-113%39
- 4-3-312%36
- 4-4-23%9
- 4-1-4-12%6
- 5-4-12%6
- 3-5-21%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ20 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.08.2026 | FC SionA | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 06.08.2026 | FC SionH | 2-2 | 91 | 1 | 7.3 | ||
| 26.02.2026 | AZ AlkmaarA | 4-0 | 57 | – | 6.3 | ||
| 19.02.2026 | AZ AlkmaarH | 1-0 | 72 | 2 | 7.2 | ||
| 06.01.2026 | Ivory CoastA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.12.2025 | AlgeriaA | 1-0 | 78 | 1 | 7.3 | ||
| 11.12.2025 | Legia WarszawaH | 2-1 | 18↑ | – | 6.5 | ||
| 27.11.2025 | AberdeenA | 1-1 | 87 | – | 7.0 | ||
| 06.11.2025 | Sigma OlomoucH | 1-2 | 88 | – | 6.3 | ||
| 23.10.2025 | Universitatea CraiovaA | 1-1 | 88 | 1 | 7.0 | ||
| 02.10.2025 | HNK RijekaH | 1-0 | 89 | 2 | 7.0 | ||
| 30.07.2025 | Ferencvarosi TCA | 4-3 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 22.07.2025 | Ferencvarosi TCH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.12.2024 | TSC Backa TopolaA | 4-3 | 89 | – | 6.6 | ||
| 12.12.2024 | Apoel NicosiaH | 1-3 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 07.11.2024 | ChelseaA | 8-0 | 62 | – | 6.3 | ||
| 24.10.2024 | Rapid ViennaA | 1-0 | 76 | – | 6.3 | ||
| 03.10.2024 | Mlada BoleslavH | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 20.01.2024 | AlgeriaA | 2-2 | 84 | – | 6.2 | ||
| 13.01.2022 | Cape Verde IslandsA | 0-1 | 69 | 1 | 7.3 |
SCOUT RAPORUAggregated only · 499 dk
Veri yetersiz: İki yönlü orta saha
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU44.7UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS53.6499 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 744 oyuncu
Scout skoru
%67
Performans
%80
Dakika
%87
Değer / getiri
%10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%53
Performans
%81
Dakika
%65
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Elliot AndersonNottingham Forest · 23
%95
2gol
4asist
68scout
€60.00M
Premier League
Aidan MorrisMiddlesbrough · 24
%81
0gol
3asist
72scout
Championship
Kevin CastañoRiver Plate · 25
%72
0gol
1asist
64scout
CONMEBOL Libertadores
Juan PintadoGimnasia L.P. · 28
%68
0gol
2asist
61scout
Liga Profesional Argentina
Iñigo Ruiz de GalarretaAthletic Club · 32
%64
1gol
2asist
63scout
€2.50M
La Liga
Dimitrios SounasAvellino · 31
%62
1gol
4asist
67scout
€550K
Serie B
Mamadou SangareLens · 23
%61
3gol
3asist
75scout
Ligue 1
Nicolás FernándezGodoy Cruz · 27
%60
2gol
3asist
66scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum