LİGCoupe de France
BU SEZON4G · 1A
Gol40.15 / 90
Asist10.04 / 90
Şut120.46 / 90
Kilit pas80.31 / 90
Başarılı dripling140.54 / 90
Kazanılan ikili1465.62 / 90
Rating7.22
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 117 defanslar
- Müdahale 1.39 %41
- Pas arası 0.62 %4
- Blok 1.04 %95
- İkili mücadele %67 %94
- Pas isabeti %91 %93
- Faul (az iyi) 0.69 %87
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2339 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
Ligue 22026 · Guingamp · 4 maç
2gol4.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
2025/26
27
2.339
4
1
7.22
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%50 isabet
Kilit pas8
Drible14%52 başarı
İkili kazanılan146%67
Müdahale36
Faul1837 kazanılan
İlk 11261 yedek
G+A / 900.19
Kart6
TOPLAM GOL0
İLK 1132 yedek girdi
KART2
FORMA7
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-22%50
- 4-1-4-11%25
- 4-2-3-11%25
MAÇ GEÇMİŞİ27 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.04.2026 | GrenobleH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 03.04.2026 | AnnecyA | 1-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 21.03.2026 | ReimsH | 0-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 13.03.2026 | AmiensH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.02.2026 | Le MansA | 1-1 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 14.02.2026 | Saint EtienneH | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 8.7 | |
| 30.01.2026 | MontpellierA | 3-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 24.01.2026 | Estac TroyesH | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 19.01.2026 | NancyA | 0-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 03.01.2026 | BoulogneH | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 12.12.2025 | RodezA | 2-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 05.12.2025 | AnnecyH | 0-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 22.11.2025 | AmiensA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 08.11.2025 | PAUH | 2-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 31.10.2025 | LavalH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.10.2025 | GrenobleA | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 24.10.2025 | Clermont FootH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 17.10.2025 | BoulogneA | 2-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 03.10.2025 | NancyH | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 27.09.2025 | Saint EtienneA | 2-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 23.09.2025 | DunkerqueH | 2-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 20.09.2025 | Estac TroyesA | 5-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.09.2025 | MontpellierH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 8.6 | |
| 30.08.2025 | BastiaA | 1-3 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 23.08.2025 | RED Star FC 93H | 0-4 | 90 | – | 5.9 | ||
| 16.08.2025 | ReimsA | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 09.08.2025 | Le MansH | 3-3 | 90 | 1 | 1 | 7.3 |
ŞUT17
GOL4
xG0.0
xG FARKI+4.0over performing
DÖNÜŞÜM%23.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner8%47
- Asist sonrası6%35
- Duran top2%12
- Kontra atak1%6
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak9%53
- Kafa6%35
- Sol ayak2%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
- 1-15' 2 %12
- 16-30' 4 %24
- 31-45' 3 %18
- 46-60' 4 %24
- 61-75' 1 %6
- 76-90+' 3 %18
PİYASA DEĞERİ€600K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 27 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-01
Concarneau
→
Guingamp
€150k
Concarneau
→
Guingamp
€150k
2021-07-01
Les Herbiers
→
Concarneau
?
Les Herbiers
→
Concarneau
?
2017-09-02
FC Chauray
→
Angoulême CFC
free transfer
FC Chauray
→
Angoulême CFC
free transfer
2014-07-01
Saint-Cyr-Loire
→
FC Chauray
free transfer
Saint-Cyr-Loire
→
FC Chauray
free transfer
2013-07-01
Saint-Cyr U19
→
Saint-Cyr-Loire
-
Saint-Cyr U19
→
Saint-Cyr-Loire
-
2012-07-01
FC Chauray U18
→
Saint-Cyr U19
free transfer
FC Chauray U18
→
Saint-Cyr U19
free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2339 dk
Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.3Ligue 2 2025
PERFORMANS65.02339 dk
KARARİzlemeye değer64/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
87.9
Klasik stoper
84.7
Defansif bek
82.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 152 oyuncu
Scout skoru
%55
Performans
%75
Dakika
%86
Değer / getiri
%34
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%76
Dakika
%91
Değer / getiri
%16
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
66.3
62
100
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
65
76
86
İkili mücadele kazanma
66.67
64
100
Ortalama rating
7.22
7.2
100
Blok / 90
1.04
1.5
69
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Lukas KirkegaardViborg · 20
%95
2gol
0asist
74scout
Superliga
N'Tamon Elie AhouononReims · 21
%71
0gol
0asist
73scout
Ligue 2
Henry LawrenceStandard Liege · 24
%67
2gol
0asist
64scout
Jupiler Pro League
Kevin DiksBorussia Mönchengladbach · 29
%67
4gol
0asist
66scout
€5.00M
Bundesliga
Léo OrtizFlamengo · 29
%67
1gol
2asist
62scout
Serie A
Lloyd KellyJuventus · 27
%63
1gol
1asist
59scout
€20.00M
Serie A
Nico SchlotterbeckBorussia Dortmund · 26
%61
5gol
1asist
60scout
€55.00M
Bundesliga
David RamírezLeon · 30
%60
0gol
0asist
52scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum