LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Şut11.91 / 90
Kilit pas23.83 / 90
Kazanılan ikili35.74 / 90
Rating7.00
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
1.910.99
Kilit pas
3.830.79
Kazanılan ikili
5.744.76
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
1
47
0
0
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas2
İkili kazanılan3%60
Müdahale1
Ofsayt1
İlk 111
2025/26
8
631
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5
Kilit pas4
Drible3%25 başarı
İkili kazanılan29%41
Müdahale12
Faul1310 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1171 yedek
Kart1
2024/25
13
943
1
1
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Kilit pas17
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan47%47
Müdahale19
Faul2217 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11103 yedek
G+A / 900.19
Kart4
2023/24
7
464
1
2
7.34
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%14 isabet
Kilit pas8
Drible6%75 başarı
İkili kazanılan29%48
Müdahale7
Faul813 kazanılan
İlk 1152 yedek
G+A / 900.58
2022/23
29
2.537
4
4
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut41%37 isabet
Kilit pas39
Drible21%32 başarı
İkili kazanılan160%44
Müdahale71
Faul3837 kazanılan
Ofsayt5
İlk 1129
G+A / 900.28
Kart6
TOPLAM GOL3
İLK 11459 yedek girdi
KART16
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %33
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-139%72
- 3-4-2-16%11
- 3-4-36%11
- 3-5-21%2
- 4-4-21%2
- 4-5-11%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ58 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.2026 | BrannH | 1-1 | 47 | 1 | 7.0 | ||
| 26.02.2026 | Celta VigoA | 1-0 | 87 | – | 6.9 | ||
| 19.02.2026 | Celta VigoH | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 09.12.2025 | TottenhamA | 3-0 | 30↑ | 1 | 6.5 | ||
| 25.11.2025 | Athletic ClubH | 0-0 | 79 | – | 7.2 | ||
| 04.11.2025 | ArsenalH | 0-3 | 70 | 3 | 6.2 | ||
| 22.10.2025 | AtalantaA | 0-0 | 95 | – | 6.7 | ||
| 09.10.2025 | ScotlandA | 3-1 | 83 | – | 6.6 | ||
| 30.09.2025 | InterA | 3-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 17.09.2025 | Bodo/GlimtH | 2-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 23.03.2025 | ScotlandA | 0-3 | 90 | – | 7.5 | ||
| 20.03.2025 | ScotlandH | 0-1 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 30.01.2025 | Malmo FFH | 2-2 | 45↑ | 1 | – | 7.5 | |
| 23.01.2025 | PAOKA | 2-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 12.12.2024 | AnderlechtH | 1-2 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 28.11.2024 | FenerbahceH | 1-2 | 87 | 1 | 6.9 | ||
| 07.11.2024 | Eintracht FrankfurtA | 1-0 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 24.10.2024 | Athletic ClubA | 1-0 | 88 | – | 7.3 | ||
| 03.10.2024 | AjaxH | 1-1 | 16↑ | 1 | 6.9 | ||
| 25.09.2024 | LudogoretsA | 0-2 | 81 | – | 6.7 | ||
| 28.08.2024 | LilleH | 2-1 | 90 | 1 | 3 | 8.0 | |
| 20.08.2024 | LilleA | 2-0 | 75 | 1 | 6.9 | ||
| 14.03.2024 | AC MilanH | 1-3 | 20↑ | 1 | – | 7.0 | |
| 14.12.2023 | Servette FCH | 4-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.11.2023 | Sheriff TiraspolA | 2-3 | 90 | 1 | 4 | 7.9 | |
| 09.11.2023 | AS RomaH | 2-0 | 78 | 2 | 7.2 | ||
| 26.10.2023 | AS RomaA | 2-0 | 82 | – | 6.9 | ||
| 05.10.2023 | Sheriff TiraspolH | 6-0 | 66 | 1 | 7.9 | ||
| 21.09.2023 | Servette FCA | 0-2 | 38↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 13.11.2022 | SandefjordA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 6 | 8.6 |
| 06.11.2022 | ValerengaH | 1-1 | 62 | 1 | 6.6 | ||
| 29.10.2022 | StromsgodsetA | 1-2 | 89 | – | 6.6 | ||
| 23.10.2022 | LillestromH | 0-1 | 90 | 3 | 5.9 | ||
| 16.10.2022 | Kristiansund BKA | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 08.10.2022 | Sarpsborg 08 FFA | 4-0 | 63 | – | 6.5 | ||
| 18.09.2022 | Bodo/GlimtA | 1-1 | 89 | 2 | 6.7 | ||
| 11.09.2022 | RosenborgH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 6.5 | |
| 04.09.2022 | TromsoH | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 28.08.2022 | Ham-KamA | 1-0 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 21.08.2022 | MoldeH | 0-1 | 80 | 1 | 6.9 | ||
| 13.08.2022 | AalesundA | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 07.08.2022 | jervH | 3-1 | 85 | 3 | 7.9 | ||
| 24.07.2022 | Sarpsborg 08 FFH | 3-1 | 90 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 17.07.2022 | MoldeA | 1-0 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 10.07.2022 | Ham-KamH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.07.2022 | jervA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 25.06.2022 | VikingH | 4-2 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 19.06.2022 | TromsoA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 29.05.2022 | AalesundH | 2-2 | 90 | 4 | 7.2 | ||
| 26.05.2022 | RosenborgA | 3-3 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 22.05.2022 | Bodo/GlimtH | 1-4 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 16.05.2022 | ODD BallklubbA | 0-4 | 90 | 2 | – | 7.7 | |
| 08.05.2022 | Kristiansund BKH | 2-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 30.04.2022 | VikingA | 5-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 24.04.2022 | LillestromA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 18.04.2022 | StromsgodsetH | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 10.04.2022 | ValerengaA | 2-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 03.04.2022 | SandefjordH | 1-3 | 89 | – | 6.7 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 58 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026
Kadro dışıKadroda yok
2 maç
03.2024
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Eliteserien2022 · Haugesund
6sarı · 29 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 454 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU41.7UEFA Champions League 2025
PERFORMANS31.8454 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 555 oyuncu
Scout skoru
%52
Performans
%40
Dakika
%75
Değer / getiri
%26
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%47
Performans
%43
Dakika
%63
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ezequiel PioviEstudiantes L.P. · 33
%95
0gol
0asist
46scout
Liga Profesional Argentina
João MoutinhoSC Braga · 39
%93
1gol
0asist
50scout
Primeira Liga
Thomas BrunsHeracles · 33
%85
1gol
0asist
46scout
Eredivisie
Ignacio MartínSporting Gijon · 23
%79
0gol
0asist
64scout
€1.00M
Segunda División
Louis MoutonAngers · 23
%70
2gol
1asist
66scout
€1.00M
Ligue 1
Bryan CristanteAS Roma · 30
%62
2gol
1asist
56scout
€7.00M
Serie A
Niilo MäenpääHalmstad · 27
%62
0gol
0asist
51scout
Allsvenskan
Pierrick CapelleAngers · 38
%60
0gol
1asist
41scout
Ligue 1
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


