LİG1. Lig
BU SEZON1G · 0A
Gol10.05 / 90
Asist00.00 / 90
Şut110.50 / 90
Kilit pas30.14 / 90
Başarılı dripling30.14 / 90
Kazanılan ikili823.74 / 90
Rating6.77
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2024 · 110 defanslar
- Müdahale 1.37 %41
- Pas arası 1.10 %28
- Blok 0.96 %95
- İkili mücadele %57 %57
- Pas isabeti %88 %94
- Faul (az iyi) 1.10 %39
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1972 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Ligue 22013/2014 · France · 2nd Place
🥈
Emirates Cup2011 · World · 2nd Place
🥈
Coupe de France2010/2011 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 4 G+A
GolAsist
2024/25
29
1.972
1
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%36 isabet
Kilit pas3
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan82%57
Müdahale30
Faul2418 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11236 yedek
G+A / 900.05
Kart5
2023/24
15
1.260
1
0
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan56%62
Müdahale23
Faul616 kazanılan
İlk 11141 yedek
G+A / 900.07
2021/22
30
2.610
2
2
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%47 isabet
Kilit pas9
Drible9%75 başarı
İkili kazanılan125%62
Müdahale42
Faul3230 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11291 yedek
G+A / 900.14
Kart4
Kaptan2maçta
2020/21
26
1.629
1
0
6.47
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%25 isabet
Kilit pas1
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan55%44
Müdahale15
Faul1911 kazanılan
İlk 11206 yedek
G+A / 900.06
Kart21
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL2
İLK 113212 yedek girdi
KART8
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-133%77
- 4-2-3-18%19
- 3-5-21%2
- 5-3-21%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.05.2025 | ŞanlıurfasporH | 2-1 | 60 | – | 6.7 | ||
| 27.04.2025 | AnkaragucuA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.04.2025 | AmedA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.04.2025 | Manisa BBSKH | 3-2 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 09.04.2025 | Erzurum BBA | 1-1 | 70 | 2 | 7.0 | ||
| 05.04.2025 | EroksporH | 3-3 | 45 | – | 6.3 | ||
| 29.03.2025 | PendiksporA | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.03.2025 | KeçiörengücüH | 3-2 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 05.03.2025 | BolusporH | 0-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 01.03.2025 | 76 Iğdır BelediyesporA | 1-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 22.02.2025 | AdanasporH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 15.02.2025 | KocaelisporA | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 11.02.2025 | Yeni MalatyasporH | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 08.02.2025 | SakaryasporA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2025 | BandırmasporH | 4-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 26.01.2025 | Fatih KaragümrükA | 1-0 | 63 | – | 6.6 | ||
| 18.01.2025 | ÜmraniyesporH | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 13.01.2025 | İstanbulsporH | 3-1 | 1↑ | – | – | ||
| 04.01.2025 | ŞanlıurfasporA | 0-0 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 02.11.2024 | KeçiörengücüA | 2-3 | 52 | – | 6.3 | ||
| 20.10.2024 | BolusporA | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 04.10.2024 | 76 Iğdır BelediyesporH | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 29.09.2024 | AdanasporA | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 22.09.2024 | KocaelisporH | 0-2 | 101 | – | 6.9 | ||
| 14.09.2024 | Yeni MalatyasporA | 0-4 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 31.08.2024 | SakaryasporH | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 8.0 | |
| 25.08.2024 | BandırmasporA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.08.2024 | Fatih KaragümrükH | 2-2 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 12.08.2024 | ÜmraniyesporA | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 24.05.2024 | BB BodrumsporA | 0-0 | 120 | – | 7.2 | ||
| 20.05.2024 | BB BodrumsporH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 16.05.2024 | KocaelisporH | 2-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 11.05.2024 | BolusporA | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 05.05.2024 | ŞanlıurfasporH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 8.5 | |
| 28.04.2024 | Erzurum BBA | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 21.04.2024 | AdanasporH | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 13.04.2024 | AltayA | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.04.2024 | KocaelisporH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.04.2024 | KeçiörengücüA | 1-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 16.03.2024 | Manisa BBSKH | 4-3 | 97 | 1 | 6.5 | ||
| 09.03.2024 | EyüpsporA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 03.03.2024 | BandırmasporH | 0-0 | 98 | 1 | 7.7 | ||
| 24.02.2024 | BB BodrumsporH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.02.2024 | SakaryasporA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.05.2022 | TuzlasporH | 4-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 08.05.2022 | KeçiörengücüAC | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 01.05.2022 | BursasporH | 1-3 | 93 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 24.04.2022 | KocaelisporA | 2-1 | 96 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 20.04.2022 | BalıkesirsporHC | 3-0 | 94 | – | 7.2 | ||
| 16.04.2022 | AltınorduA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 10.04.2022 | SamsunsporH | 2-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 20.03.2022 | AnkaragucuH | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 06.03.2022 | AdanasporA | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 26.02.2022 | EyüpsporH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 21.02.2022 | ÜmraniyesporH | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 17.02.2022 | BandırmasporA | 0-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 13.02.2022 | Menemen BelediyesporH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.02.2022 | Erzurum BBA | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 22.01.2022 | GenclerbirligiH | 3-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 15.01.2022 | DenizlisporA | 0-1 | 90 | – | 6.9 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2024 · 100 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



