Bosnia and Herzegovina · Midfielder
Gojko Cimirot
BU SEZON0G · 1A
Asist10.06 / 90
Şut20.12 / 90
Kilit pas100.60 / 90
Başarılı dripling70.42 / 90
Kazanılan ikili452.68 / 90
Rating6.68
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2022 · 104 orta sahalar
- Kilit pas 0.60 %20
- Asist 0.06 %29
- Drible 0.42 %30
- Pas isabeti %86 %96
- Top kapma 2.68 %36
- İkili mücadele %48 %40
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1512 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
CupNone · Bosnia and Herzegovina
🏆
CupNone · Belgium
🏆
CupNone · Greece
🏆
Premijer LigaNone · Bosnia and Herzegovina
🏆
Cup2017/2018 · Belgium
🏆
Cup2016/2017 · Greece
🏆
Premijer Liga2014/2015 · Bosnia and Herzegovina
🏆
Cup2013/2014 · Bosnia and Herzegovina
🥈
Super CupNone · Belgium · 2nd Place
🥈
Super League 1None · Greece · 2nd Place
🥈
CupNone · Belgium · 2nd Place
🥈
First Division ANone · Belgium · 2nd Place
🥈
Cup2020/2021 · Belgium · 2nd Place
🥈
Super Cup2018 · Belgium · 2nd Place
🥈
First Division A2017/2018 · Belgium · 2nd Place
🥈
Super League 12016/2017 · Greece · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 1 G+A
GolAsist
2022/23
23
1.512
0
1
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas10
Drible7%47 başarı
İkili kazanılan45%48
Müdahale25
Faul1411 kazanılan
İlk 11167 yedek
G+A / 900.06
Kart61
Kaptan1maçta
2021/22
25
1.526
0
1
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas1
Drible8%53 başarı
İkili kazanılan49%42
Müdahale26
Faul238 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11196 yedek
G+A / 900.06
Kart2
2020/21
13
947
0
1
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas7
Drible5%62 başarı
İkili kazanılan32%44
Müdahale21
Faul74 kazanılan
İlk 11112 yedek
G+A / 900.1
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 111511 yedek girdi
KART3
FORMA13
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-19%36
- 4-2-3-14%16
- 4-4-24%16
- 3-4-33%12
- 5-3-23%12
- 3-5-22%8
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.02.2023 | Union St. GilloiseA | 2-4 | 84 | – | 6.9 | ||
| 12.02.2023 | KortrijkH | 0-2 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 04.02.2023 | Cercle BruggeA | 1-1 | 31↑ | – | 7.0 | ||
| 22.01.2023 | AntwerpA | 4-1 | 53 | – | 5.2 | ||
| 17.01.2023 | KV MechelenH | 2-0 | 50↑ | – | 6.3 | ||
| 14.01.2023 | Seraing UnitedA | 1-1 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 06.01.2023 | St. TruidenH | 1-1 | 23↑ | – | 6.2 | ||
| 23.12.2022 | GentAC | 0-0 | 84 | – | 7.3 | ||
| 13.11.2022 | Union St. GilloiseH | 2-3 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 05.11.2022 | AS EupenA | 2-0 | 78 | – | 6.9 | ||
| 19.10.2022 | KV MechelenA | 2-0 | 50 | – | 7.0 | ||
| 16.10.2022 | AntwerpH | 3-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 09.10.2022 | CharleroiA | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 30.09.2022 | Seraing UnitedH | 0-2 | 64↑ | 1 | 6.9 | ||
| 18.09.2022 | Club Brugge KVH | 3-0 | 76 | – | 6.6 | ||
| 09.09.2022 | St. TruidenA | 1-2 | 59 | – | 6.6 | ||
| 03.09.2022 | OostendeH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.08.2022 | KortrijkA | 0-1 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 21.08.2022 | OH LeuvenH | 1-3 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 13.08.2022 | KVC WesterloA | 4-2 | 60 | – | 6.7 | ||
| 07.08.2022 | Cercle BruggeH | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 31.07.2022 | GenkA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 22.07.2022 | GentH | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 10.04.2022 | St. TruidenA | 3-0 | 87 | – | 6.2 | ||
| 03.04.2022 | Union St. GilloiseH | 1-3 | 33↑ | – | 6.5 | ||
| 20.03.2022 | KortrijkA | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 06.03.2022 | CharleroiA | 0-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.03.2022 | Beerschot WilrijkH | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 27.02.2022 | GentH | 0-1 | 73 | – | 7.0 | ||
| 19.02.2022 | OostendeA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.02.2022 | Cercle BruggeH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.01.2022 | KV MechelenH | 1-2 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 16.01.2022 | AnderlechtA | 1-1 | 70 | – | 6.3 | ||
| 19.12.2021 | OH LeuvenA | 2-1 | 45 | 1 | 6.9 | ||
| 28.11.2021 | GentA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 20.11.2021 | AS EupenH | 1-0 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 07.11.2021 | Club Brugge KVA | 2-2 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 30.10.2021 | KortrijkH | 1-1 | 68 | 1 | 7.2 | ||
| 01.10.2021 | KV MechelenA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 25.09.2021 | St. TruidenH | 1-2 | 94 | – | 6.2 | ||
| 19.09.2021 | AnderlechtH | 0-1 | 13 | – | 6.5 | ||
| 12.09.2021 | Seraing UnitedA | 0-1 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 28.08.2021 | Union St. GilloiseA | 4-0 | 64 | – | 6.2 | ||
| 20.08.2021 | OostendeH | 1-0 | 76 | – | 7.2 | ||
| 15.08.2021 | Beerschot WilrijkA | 0-1 | 83 | – | 7.0 | ||
| 08.08.2021 | AntwerpH | 2-5 | 63 | 1 | 6.0 | ||
| 01.08.2021 | Zulte WaregemA | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 23.07.2021 | GenkH | 1-1 | 74 | 1 | 6.6 | ||
| 13.05.2021 | KV MechelenH | 1-2 | 45 | – | 6.6 | ||
| 08.05.2021 | GentH | 2-1 | 66 | – | 6.9 | ||
| 18.04.2021 | Beerschot WilrijkH | 3-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 09.04.2021 | AS EupenA | 0-4 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 04.04.2021 | GentH | 2-1 | 34↑ | – | 6.6 | ||
| 07.03.2021 | Royal Excel MouscronA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 14.02.2021 | AntwerpH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 06.02.2021 | OH LeuvenH | 1-1 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 10.12.2020 | BenficaH | 2-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 26.11.2020 | Lech PoznanH | 2-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 05.11.2020 | Lech PoznanA | 3-1 | 88 | – | 7.2 | ||
| 29.10.2020 | BenficaA | 3-0 | 75 | – | 5.9 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2022 · 61 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2021
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
05.2021
SakatlıkŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum