LİGJupiler Pro League
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut10.57 / 90
Kazanılan ikili84.53 / 90
Rating7.35
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Şut
0.570.50
Kazanılan ikili
4.535.52
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Cup2017/2018 · Belgium
🏆
Super Cup Primavera2017/2018 · Italy
🥈
Cup2020/2021 · Belgium · 2nd Place
🥈
Super Cup2018/2019 · Belgium · 2nd Place
🥈
First Division A2017/2018 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2024/25
4
159
0
0
7.35
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan8%73
Müdahale1
Faul22 kazanılan
İlk 1122 yedek
Kart1
2023/24
22
1.792
0
0
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%30 isabet
Kilit pas2
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan110%66
Müdahale25
Faul1925 kazanılan
İlk 11211 yedek
Kart7
Kaptan16maçta
2022/23
17
239
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan16%53
Müdahale4
Faul32 kazanılan
İlk 11215 yedek
Kart1
2021/22
18
989
0
0
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas1
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan52%59
Müdahale18
Faul1010 kazanılan
İlk 11117 yedek
Kart3
2020/21
6
289
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas2
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan14%44
Müdahale4
Faul66 kazanılan
İlk 1133 yedek
Kaptan3maçta
TOPLAM GOL1
İLK 11139 yedek girdi
KART4
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %100
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-210%45
- 4-2-3-15%23
- 3-4-2-13%14
- 3-4-1-22%9
- 4-3-1-21%5
- 4-3-31%5
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.11.2024 | Beerschot WilrijkH | 3-0 | 69 | – | 7.2 | ||
| 02.11.2024 | Union St. GilloiseH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2024 | DenderA | 2-5 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2024 | Standard LiegeA | 0-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 25.05.2024 | KV MechelenA | 3-2 | 45↑ | – | 6.5 | ||
| 25.02.2024 | Union St. GilloiseAC | 2-1 | 45 | 1 | 6.2 | ||
| 26.01.2024 | Cercle BruggeAC | 1-1 | 74 | – | 6.9 | ||
| 20.01.2024 | KortrijkHC | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.12.2023 | St. TruidenHC | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 16.12.2023 | CharleroiHC | 0-0 | 64 | – | 6.9 | ||
| 10.12.2023 | AnderlechtAC | 2-2 | 43 | – | 6.7 | ||
| 03.12.2023 | Club Brugge KVAC | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 11.11.2023 | AntwerpAC | 6-0 | 81 | – | 5.6 | ||
| 05.11.2023 | KV MechelenHC | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 29.10.2023 | GentAC | 3-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 22.10.2023 | AnderlechtHC | 3-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 08.10.2023 | Club Brugge KVHC | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 30.09.2023 | OH LeuvenAC | 1-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 22.09.2023 | KVC WesterloHC | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 17.09.2023 | AS EupenAC | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.09.2023 | RWDMHC | 1-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 26.08.2023 | KortrijkA | 1-1 | 90 | 2 | 7.6 | ||
| 19.08.2023 | Cercle BruggeH | 0-1 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 13.08.2023 | CharleroiA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 04.08.2023 | Union St. GilloiseH | 0-1 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 30.07.2023 | St. TruidenA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.05.2023 | West HamH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2023 | West HamA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2023 | AnderlechtH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2023 | AnderlechtA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2023 | LazioH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.01.2023 | UtrechtH | 5-5 | 46↑ | – | 6.3 | ||
| 25.01.2023 | GO Ahead EaglesA | 1-4 | 73 | – | 6.9 | ||
| 22.01.2023 | Fortuna SittardH | 3-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 14.01.2023 | HeerenveenA | 0-2 | 19↑ | – | 6.9 | ||
| 07.01.2023 | VitesseH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.10.2022 | UtrechtA | 1-2 | 28↑ | – | 6.5 | ||
| 06.10.2022 | Apollon LimassolH | 3-2 | 27↑ | – | 6.9 | ||
| 01.10.2022 | GroningenA | 1-4 | 1↑ | – | – | ||
| 18.09.2022 | AjaxH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.09.2022 | FC VaduzH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.09.2022 | TwenteH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.09.2022 | Dnipro-1A | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.02.2022 | SalernitanaH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 05.02.2022 | AS RomaA | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 22.01.2022 | UdineseH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 17.01.2022 | FiorentinaA | 6-0 | 90 | – | 5.3 | ||
| 09.01.2022 | SpeziaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.01.2022 | SassuoloA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 17.12.2021 | LazioA | 3-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 10.12.2021 | SampdoriaH | 1-3 | 85 | 1 | 6.9 | ||
| 05.12.2021 | JuventusA | 2-0 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 01.12.2021 | AC MilanH | 0-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.11.2021 | UdineseA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.11.2021 | AS RomaH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.09.2021 | VeronaH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2021 | BolognaA | 2-2 | 10↑ | – | 5.0 | ||
| 18.09.2021 | FiorentinaH | 1-2 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 12.09.2021 | CagliariA | 2-3 | 45↑ | – | 6.5 | ||
| 29.08.2021 | NapoliH | 1-2 | 67 | – | 6.9 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2024 · 67 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2023
SakatlıkŞüpheli
14 maç
03.2023
OverloadŞüpheli
5 maç
11.2022
Ayak sakatlığıKadroda yok
5 maç
09.2022
SakatlıkKadroda yok
6 maç
11.2021
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
10.2021
Kas sakatlığıŞüpheli
2 maç
05.2021
Diz sakatlığıKadroda yok
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




