Uruguay · Midfielder
Fabio Jesús Pereyra
LİGPrimera División - Clausura
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas22.86 / 90
Kazanılan ikili22.86 / 90
Rating6.65
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.15
Kilit pas
2.862.42
Kazanılan ikili
2.864.79
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Super Copa2025 · Uruguay
🏆
US Open Cup2022 · United-States
🏆
Liga AUF2010/2011 · Uruguay
🏆
Liga AUF2008/2009 · Uruguay
🥈
Copa Uruguay2024 · Uruguay · 2nd Place
🥈
Liga AUF2024 · Uruguay · 2nd Place
🥈
Cup2013/2014 · Russia · 2nd Place
🥈
Liga AUF2009/2010 · Uruguay · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 9 G+A
GolAsist
2025/26
6
63
0
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan2%50
Faul12 kazanılan
İlk 1115 yedek
2023/24
34
2.347
0
4
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%33 isabet
Kilit pas63
Drible29%67 başarı
İkili kazanılan125%48
Müdahale39
Faul3545 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11304 yedek
G+A / 900.15
Kart4
Kaptan30maçta
2022/23
33
2.662
1
8
7.28
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%40 isabet
Kilit pas76
Drible16%57 başarı
İkili kazanılan145%50
Müdahale54
Faul4364 kazanılan
İlk 11321 yedek
G+A / 900.3
Kart6
Kaptan32maçta
2021/22
30
2.248
1
8
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%47 isabet
Kilit pas63
Drible18%64 başarı
İkili kazanılan98%43
Müdahale26
Faul4445 kazanılan
İlk 11273 yedek
G+A / 900.36
Kart6
Kaptan10maçta
2020/21
21
1.542
3
5
7.18
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%50 isabet
Kilit pas43
Drible35%78 başarı
İkili kazanılan87%48
Müdahale25
Faul2226 kazanılan
İlk 11201 yedek
G+A / 900.47
Kart71
Kaptan3maçta
TOPLAM GOL0
İLK 1189 yedek girdi
KART3
FORMA10
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-18%50
- 4-3-33%19
- 5-4-12%12
- 3-4-2-11%6
- 4-1-4-11%6
- 4-4-21%6
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.05.2025 | Atletico NacionalH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.05.2025 | InternacionalH | 0-2 | 45 | – | 6.7 | ||
| 07.05.2025 | BahiaA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2025 | InternacionalA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 09.04.2025 | BahiaH | 0-1 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 03.04.2025 | Atletico NacionalA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.11.2023 | Columbus CrewHC | 0-2 | 72 | – | 7.0 | ||
| 08.11.2023 | Nashville SCAC | 0-1 | 68 | 1 | 6.7 | ||
| 30.10.2023 | Nashville SCHC | 1-0 | 79 | – | 7.7 | ||
| 21.10.2023 | Toronto FCA | 0-2 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 07.10.2023 | New England RevolutionHC | 3-2 | 66 | – | 7.7 | ||
| 05.10.2023 | Nashville SCAC | 0-1 | 65 | – | 6.5 | ||
| 30.09.2023 | CF MontrealHC | 3-0 | 64 | – | 7.2 | ||
| 24.09.2023 | Inter MiamiHC | 1-1 | 84 | – | 6.7 | ||
| 20.09.2023 | New York City FCAC | 2-0 | 80 | 2 | 6.6 | ||
| 16.09.2023 | Columbus CrewHC | 4-3 | 79 | – | 6.3 | ||
| 02.09.2023 | FC CincinnatiAC | 0-1 | 67 | – | 7.2 | ||
| 30.08.2023 | CharlotteAC | 1-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 26.08.2023 | St. Louis CityHC | 2-1 | 85 | 1 | 7.3 | ||
| 21.08.2023 | Chicago FireAC | 1-3 | 79 | – | 6.6 | ||
| 15.07.2023 | Atlanta United FCAC | 1-2 | 75 | 2 | 1 | 7.6 | |
| 09.07.2023 | Real Salt LakeAC | 4-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 04.07.2023 | Toronto FCHC | 4-0 | 58 | 2 | 7.2 | ||
| 01.07.2023 | Chicago FireHC | 3-1 | 88 | – | 6.3 | ||
| 25.06.2023 | Seattle SoundersA | 0-0 | 33↑ | 1 | 6.7 | ||
| 21.06.2023 | Philadelphia UnionHC | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.06.2023 | New England RevolutionAC | 3-1 | 78 | – | 7.2 | ||
| 10.06.2023 | Colorado RapidsHC | 2-0 | 84 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 03.06.2023 | New York Red BullsAC | 0-3 | 62 | – | 6.2 | ||
| 27.05.2023 | Atlanta United FCHC | 1-1 | 64 | 1 | 6.9 | ||
| 20.05.2023 | Inter MiamiA | 1-3 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 17.05.2023 | New York City FCH | 1-1 | 31↑ | – | 6.7 | ||
| 22.04.2023 | DC UnitedHC | 1-3 | 68 | – | 6.5 | ||
| 16.04.2023 | Minnesota United FCAC | 1-2 | 87 | – | 7.0 | ||
| 01.04.2023 | Nashville SCHC | 0-2 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 25.03.2023 | Philadelphia UnionAC | 1-2 | 85 | 1 | – | 7.7 | |
| 18.03.2023 | CharlotteHC | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 12.03.2023 | DC UnitedAC | 1-1 | 64 | – | 6.9 | ||
| 05.03.2023 | FC CincinnatiHC | 0-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 26.02.2023 | New York Red BullsHC | 1-0 | 89 | – | 6.9 | ||
| 17.10.2022 | CF MontrealAC | 2-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 09.10.2022 | Columbus CrewHC | 2-1 | 89 | 1 | – | 7.3 | |
| 06.10.2022 | Inter MiamiAC | 4-1 | 63 | – | 7.2 | ||
| 02.10.2022 | New York City FCAC | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 17.09.2022 | Toronto FCHC | 4-0 | 71 | 1 | – | 8.2 | |
| 14.09.2022 | Atlanta United FCHC | 0-1 | 96 | 2 | 8.7 | ||
| 10.09.2022 | Philadelphia UnionAC | 5-1 | 66 | – | 6.7 | ||
| 31.08.2022 | Seattle SoundersHC | 3-2 | 76 | 2 | 6.9 | ||
| 21.08.2022 | CharlotteAC | 1-2 | 86 | 2 | 7.3 | ||
| 13.08.2022 | New York Red BullsAC | 0-1 | 89 | – | 6.7 | ||
| 06.08.2022 | New England RevolutionHC | 0-3 | 76 | 3 | 7.5 | ||
| 31.07.2022 | DC UnitedAC | 2-1 | 55 | 1 | 6.9 | ||
| 23.07.2022 | Philadelphia UnionHC | 0-1 | 75 | 1 | 7.2 | ||
| 17.07.2022 | Atlanta United FCAC | 1-1 | 86 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 14.07.2022 | Colorado RapidsA | 1-1 | 34↑ | – | 6.2 | ||
| 10.07.2022 | Inter MiamiHC | 1-0 | 79 | 1 | 7.0 | ||
| 04.07.2022 | DC UnitedHC | 3-5 | 89 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 18.06.2022 | Houston DynamoHC | 2-1 | 79 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 15.06.2022 | New England RevolutionAC | 1-1 | 79 | 1 | 7.0 | ||
| 28.05.2022 | FC DallasHC | 1-3 | 94 | 1 | 1 | 7.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2025 · 124 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Major League Soccer2020 · Orlando City SC
7sarı · 22 maç
🟥
Major League Soccer2020 · Orlando City SC
1kırmızı · 22 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 63 dk
Veri yetersiz: Yaratıcı orta saha
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU33.6CONMEBOL Libertadores 2025
PERFORMANS39.063 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 373 oyuncu
Scout skoru
%35
Performans
%51
Dakika
%31
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%32
Performans
%56
Dakika
%34
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Gustavo ScarpaAtletico-MG · 31
%95
1gol
3asist
56scout
Serie A
Magnus Wolff EikremMolde · 35
%86
3gol
4asist
60scout
Eliteserien
Andreas PereiraPalmeiras · 29
%83
2gol
0asist
51scout
Serie A
Youssef MazizOH Leuven · 27
%77
3gol
4asist
65scout
Jupiler Pro League
Joachim SoltvedtBrann · 30
%75
2gol
9asist
68scout
Eliteserien
Jérémy GélinNancy · 28
%68
1gol
1asist
61scout
€800K
Ligue 2
Nikola MoroBologna · 27
%64
0gol
0asist
54scout
€6.50M
UEFA Europa League
Yohan DemoncyGuingamp · 30
%60
1gol
3asist
62scout
Ligue 2
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


