António Manuel Fernandes Mendes
Guinea-Bissau · Defender

António Manuel Fernandes Mendes

YAŞ27
BOY184 cm
KİLO77 kg
DOĞUM YERİÉvry
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kazanılan ikili43.56 / 90
Rating6.67
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kazanılan ikili 3.568.18
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Ligue 22019/2020 · France
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 1 G+A
2020 0 2021 1 2022 1 2023 0 2025 0
GolAsist
2025/26 12 101 0 0 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieFortuna Sittard 12 101 0 0 6.67
İkili kazanılan4%44
Müdahale3
Faul21 kazanılan
Ofsayt1
2023/24 13 396 0 0 6.49
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAlmeria 13 396 0 0 6.49
Kilit pas1
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan36%58
Müdahale17
Faul610 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1149 yedek
2022/23 34 887 0 1 6.20
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAlmeria 34 887 0 1 6.20
Şut1
Kilit pas4
Drible9%50 başarı
İkili kazanılan33%41
Müdahale19
Faul134 kazanılan
İlk 111123 yedek
G+A / 900.1
Kart2
2021/22 37 3.223 0 1 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lorient 37 3.223 0 1 6.69
Şut19%26 isabet
Kilit pas13
Drible13%34 başarı
İkili kazanılan117%49
Müdahale58
Faul4018 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11361 yedek
G+A / 900.03
Kart51
2020/21 27 1.306 0 0 6.32
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lorient 27 1.306 0 0 6.32
Şut4
Kilit pas3
Drible10%36 başarı
İkili kazanılan57%41
Müdahale28
Faul236 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111512 yedek
Kart3
TOPLAM GOL1
İLK 115855 yedek girdi
KART13
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 27 5-3-2 — 20 4-2-3-1 — 19 4-1-4-1 — 11 3-5-2 — 9 4-4-2 — 9 95 maç
  • 4-3-327%28
  • 5-3-220%21
  • 4-2-3-119%20
  • 4-1-4-111%12
  • 3-5-29%9
  • 4-4-29%9
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 Léo BaptistãoLéo Baptistão 1 I. KonéI. Koné Mendes 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.11.2025 HeraclesH 1-1
22.11.2025 Sparta RotterdamA 1-1
08.11.2025 HeerenveenH 2-0
31.10.2025 PSV EindhovenA 5-2
19.10.2025 ExcelsiorA 1-0 22 6.7
04.10.2025 FC VolendamH 1-0 9 6.9
26.09.2025 TwenteA 3-2
20.09.2025 UtrechtH 1-0
17.09.2025 FeyenoordA 2-0 22 6.3
14.09.2025 TelstarA 1-3 28 6.9
31.08.2025 NEC NijmegenH 3-2 12 6.9
17.08.2025 NAC BredaA 2-1 8 6.3
20.12.2023 BarcelonaA 3-2 26 6.7
17.12.2023 MallorcaH 0-0
10.12.2023 Atletico MadridA 2-1
03.12.2023 Real BetisH 0-0
25.11.2023 GetafeA 2-1 68 6.2
11.11.2023 Real SociedadH 1-3 90 6.7
05.11.2023 AlavesA 1-0 90 6.9
28.10.2023 Las PalmasH 1-2 45 6.2
06.10.2023 Athletic ClubA 3-0 68 6.5
26.09.2023 SevillaA 5-1 9 6.2
23.09.2023 ValenciaH 2-2
17.09.2023 VillarrealA 2-1
01.09.2023 Celta VigoH 2-3
04.06.2023 EspanyolA 3-3
28.05.2023 ValladolidH 0-0
20.05.2023 MallorcaH 3-0
13.05.2023 OsasunaA 3-1
02.05.2023 ElcheH 2-1
29.04.2023 Real MadridA 4-2 90 5.9
26.04.2023 GetafeA 1-2
16.04.2023 Atletico MadridA 2-1 58 6.9
09.04.2023 ValenciaH 2-1
02.04.2023 Celta VigoA 2-2
18.03.2023 CadizH 1-1
12.03.2023 SevillaA 2-1
04.03.2023 VillarrealH 0-2
26.02.2023 BarcelonaH 1-0
17.02.2023 GironaA 6-2 45 5.2
11.02.2023 Real BetisH 2-3 45 6.2
06.02.2023 Rayo VallecanoA 2-0
27.01.2023 EspanyolH 3-1
23.01.2023 ValenciaA 2-2 66 1 5.9
15.01.2023 Atletico MadridH 1-1 11 6.5
08.01.2023 Real SociedadH 0-2 74 6.3
30.12.2022 CadizA 1-1
09.11.2022 GetafeH 1-0
05.11.2022 BarcelonaA 2-0 90 5.9
29.10.2022 Celta VigoH 3-1 45 6.6
23.10.2022 VillarrealA 2-1
20.10.2022 GironaH 3-2 90 1 6.2
16.10.2022 Real BetisA 3-1 78 6.2
08.10.2022 Rayo VallecanoH 3-1 89 6.9
30.09.2022 Athletic ClubA 4-0 90 5.9
17.09.2022 MallorcaA 1-0
12.09.2022 OsasunaH 0-1
05.09.2022 ValladolidA 1-0
27.08.2022 SevillaH 2-1 16 6.2
21.05.2022 Estac TroyesH 1-1
ŞUT1
GOL0
xG0.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
76' · xG 0.053
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2025 · 123 maç
Fortuna Sittard 12maç 2025
Guinea-Bissau 2023–2025
Almeria 47maç 2022–2023
Lorient 64maç 2020–2021
Laval 2016–2017
Laval II 2014–2015
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-08-08 Almeria Fortuna Sittard
2025-08-07 Almeria Fortuna Sittard
2025-08-06 Almeria Fortuna Sittard
2025-07-01 Estac Troyes Almeria
2024-08-27 Almeria Estac Troyes
2024-07-01 Mirandes Almeria
2024-02-01 Almeria Mirandes
2022-07-06 Lorient Almeria
2018-07-24 Laval Lorient
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026 Kadro dışıKadroda yok 1 maç
01.2024 Milli takımKadroda yok 2 maç
10.2023 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 1 maç
04.2023 SakatlıkŞüpheli 1 maç
08.2021 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 101 dk

Veri yetersiz: Agresif savunma profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU40.6Eredivisie 2025
PERFORMANS40.6101 dk
KARARVeri yetersiz43/100
ROL UYUMU2025
Agresif stoper 39.3
Defansif bek 33.8
Klasik stoper 33.3
Role fit sinyali var ama confidence 62/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 233 oyuncu
Scout skoru %26
Performans %28
Dakika %32
Değer / getiri %18
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %27
Performans %27
Dakika %36
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.67 7.1 94
Müdahale / 90 2.67 3 89
Performans skoru 40.6 74 55
İkili mücadele kazanma 44.44 62 72
Pas arası / 90 0 2.2 0
Blok / 90 0 1.2 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam