LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
OYUNCU PROFİLİChampionship 2025 · 119 defanslar
- Müdahale 0.13 %0
- Pas arası 0.93 %33
- Blok 1.00 %87
- İkili mücadele %57 %44
- Pas isabeti %81 %52
- Faul (az iyi) 0.47 %84
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1350 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
League OneNone · England
🏆
League One2022/2023 · England
🥈
League OneNone · England · 2nd Place
🥈
EFL TrophyNone · England · 2nd Place
🥈
League One2024/2025 · England · 2nd Place
🥈
EFL Trophy2022/2023 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 1 G+A
GolAsist
2025/26
40
1.449
0
1
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas1
İkili kazanılan77%59
Müdahale3
Faul76 kazanılan
İlk 111624 yedek
G+A / 900.06
Kart4
2023/24
36
2.224
1
0
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas3
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan104%67
Müdahale22
Faul1312 kazanılan
İlk 112511 yedek
G+A / 900.04
Kart61
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL0
İLK 111527 yedek girdi
KART2
FORMA24
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-121%50
- 3-5-28%19
- 3-5-1-15%12
- 3-4-1-24%10
- 3-1-4-23%7
- 3-4-31%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | BirminghamH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.08.2026 | WatfordH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2026 | CardiffA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | MiddlesbroughH | 2-2 | 73 | – | 6.3 | ||
| 26.04.2026 | CoventryA | 3-1 | 87 | 1 | 6.9 | ||
| 21.04.2026 | Oxford UnitedA | 0-1 | 84 | – | 6.9 | ||
| 18.04.2026 | Stoke CityH | 2-0 | 92 | – | 7.0 | ||
| 12.04.2026 | BirminghamA | 2-0 | 85 | – | 6.9 | ||
| 07.04.2026 | SouthamptonH | 1-5 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2026 | West BromA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | Sheffield UtdA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.03.2026 | WatfordA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.03.2026 | SwanseaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.03.2026 | Hull CityH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | CharltonA | 0-1 | 0↑ | – | – | ||
| 24.02.2026 | PortsmouthH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | IpswichH | 5-3 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2026 | Bristol CityA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | MillwallH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | Sheffield WednesdayA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | QPRA | 2-3 | 82 | – | 6.2 | ||
| 20.01.2026 | LeicesterH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | NorwichH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.01.2026 | DerbyA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.01.2026 | BlackburnA | 0-2 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 29.12.2025 | PrestonH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.12.2025 | Sheffield UtdH | 5-3 | –↑ | – | – | ||
| 19.12.2025 | SwanseaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2025 | WatfordH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.12.2025 | Hull CityA | 2-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 06.12.2025 | PrestonA | 1-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 29.11.2025 | BlackburnH | 1-1 | 59 | – | 7.0 | ||
| 26.11.2025 | Bristol CityH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 22.11.2025 | IpswichA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 08.11.2025 | CharltonH | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 05.11.2025 | PortsmouthA | 0-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 31.10.2025 | CoventryH | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 25.10.2025 | MiddlesbroughA | 1-1 | 73↑ | – | 6.3 | ||
| 22.10.2025 | Oxford UnitedH | 1-0 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 03.10.2025 | BirminghamH | 1-1 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 27.09.2025 | DerbyH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | MillwallA | 0-2 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 12.08.2025 | Hull CityH | 3-3 | 99 | – | 6.5 | ||
| 04.05.2024 | Hull CityH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 27.04.2024 | MillwallA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 20.04.2024 | Stoke CityA | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 12.04.2024 | LeicesterH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.04.2024 | QPRH | 1-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 05.04.2024 | RotherhamA | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 29.03.2024 | NorwichA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2024 | PrestonH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2024 | LeedsH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2024 | CoventryH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.02.2024 | SunderlandA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.01.2024 | CardiffH | 3-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 13.01.2024 | HuddersfieldA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.01.2024 | WatfordH | 3-3 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 29.12.2023 | SouthamptonA | 2-1 | 19↑ | – | 6.9 | ||
| 13.12.2023 | QPRA | 0-0 | 25 | – | 4.5 | ||
| 09.12.2023 | LeicesterA | 4-0 | –↑ | – | – |
ŞUT4
GOL0
xG0.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner3%75
- Duran top1%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %25
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %25
- 76-90+' 1 %25
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 79 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-08-02
Plymouth
→
Wrexham
€352k
Plymouth
→
Wrexham
€352k
2021-07-01
Walsall
→
Plymouth
free transfer
Walsall
→
Plymouth
free transfer
2018-05-31
Wycombe
→
Birmingham
End of loan
Wycombe
→
Birmingham
End of loan
2015-07-01
Redditch
→
Stourbridge
free transfer
Redditch
→
Stourbridge
free transfer
2014-07-01
Causeway
→
Redditch
free transfer
Causeway
→
Redditch
free transfer
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Championship2023 · Plymouth
1kırmızı · 28 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1350 dk
Veri yetersiz: Dengeli savunmacı
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.4Championship 2025
PERFORMANS50.61350 dk
KARARVeri yetersiz56/100
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
73.4
Ayağı iyi stoper
70.4
Defansif bek
70.2
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 285 oyuncu
Scout skoru
%37
Performans
%35
Dakika
%58
Değer / getiri
%8
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%52
Performans
%40
Dakika
%78
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
85
100
Ortalama rating
6.73
7.2
94
İkili mücadele kazanma
57.26
68
84
Pas hacmi / 90
38.2
45
85
Blok / 90
1
1.8
56
Pas arası / 90
0.93
1.8
52
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Robin KochEintracht Frankfurt · 29
%95
0gol
0asist
48scout
€10.00M
UEFA Champions League
Ali AytemurBodrum FK · 29
%93
1gol
1asist
59scout
1. Lig
Colin RöslerMalmo FF · 25
%88
2gol
1asist
62scout
Allsvenskan
Hlynur Freyr KarlssonIF Brommapojkarna · 21
%73
1gol
0asist
65scout
Allsvenskan
Kim Ji-Soo1. FC Kaiserslautern · 21
%70
0gol
0asist
71scout
2. Bundesliga
Brendan Hines-IkeAustin · 31
%67
0gol
1asist
55scout
Major League Soccer
Gonçalo InácioSporting CP · 24
%61
1gol
0asist
55scout
€40.00M
UEFA Champions League
Ezri KonsaAston Villa · 28
%60
1gol
0asist
46scout
€40.00M
UEFA Europa League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
