Charlie Kelman
USA · Attacker

Charlie Kelman

YAŞ24
BOY169
KİLO61
KULÜPCharlton
DOĞUM YERİBrentwood
LİGLeague Cup
BU SEZON7G · 1A
Gol70.41 / 90
Asist10.06 / 90
Şut191.11 / 90
Kilit pas70.41 / 90
Başarılı dripling60.35 / 90
Kazanılan ikili502.93 / 90
Rating6.61
OYUNCU PROFİLİChampionship 2025 · 66 forvetler
Gol — %72 (0.41) Şut — %11 (1.1) Asist — %37 (0.06) Kilit pas — %6 (0.41) Drible — %29 (0.35) İkili mücadele — %0 (%26) 26 ORT. % 72 11 37 6 29 0
  • Gol 0.41 %72
  • Şut 1.1 %11
  • Asist 0.06 %37
  • Kilit pas 0.41 %6
  • Drible 0.35 %29
  • İkili mücadele %26 %0
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1538 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 League TwoNone · England
🏆 League Two2022/2023 · England
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 8 G+A
2020 0 2021 0 2023 0 2025 8
GolAsist
2025/26 40 1.564 7 1 6.61
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipCharlton 39 1.538 7 1 6.61
League CupCharlton 1 26 0 0 6.60
Şut19%95 isabet
Kilit pas7
Drible7%30 başarı
İkili kazanılan52%26
Müdahale7
Faul1911 kazanılan
Ofsayt11
Penaltı2
İlk 111921 yedek
G+A / 900.46
Kart1
2023/24 20 261 0 0 6.36
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipQPR 20 261 0 0 6.36
Şut3%100 isabet
Kilit pas1
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan8%29
Faul22 kazanılan
İlk 11317 yedek
2021/22 2 10 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipQPR 2 10 0 0 6.70
Kilit pas1
Faul1
2020/21 28 169 0 0 6.40
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipQPR 28 169 0 0 6.40
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan4%20
Faul11 kazanılan
İlk 11127 yedek
TOPLAM GOL51 penaltı
İLK 111919 yedek girdi
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
1-15' — 0 16-30' — 2 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 2 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 2 %40
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 2 %40
  • 76-90+' 1 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 9 3-4-2-1 — 7 3-1-4-2 — 6 5-3-2 — 4 3-4-3 — 3 4-2-3-1 — 3 32 maç
  • 3-5-29%28
  • 3-4-2-17%22
  • 3-1-4-26%19
  • 5-3-24%12
  • 3-4-33%9
  • 4-2-3-13%9
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 C. CoadyC. Coady 1 S. PerkinsS. Perkins Kelman 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
02.05.2026 SwanseaA 3-1 9 6.6
25.04.2026 Hull CityH 2-1 83 1 1 7.7
22.04.2026 IpswichH 1-2 59 1 6.5
18.04.2026 Sheffield WednesdayA 1-1
11.04.2026 PrestonH 1-2
06.04.2026 WatfordA 1-1
03.04.2026 Bristol CityH 1-2 65 1 6.9
21.03.2026 NorwichH 0-1 3
14.03.2026 Oxford UnitedA 1-1 35 1 1 6.9
11.03.2026 MiddlesbroughA 0-1 59 1 6.5
07.03.2026 BirminghamH 1-0 18 1 1 7.7
28.02.2026 WrexhamH 0-1 15 6.7
24.02.2026 West BromA 1-1
21.02.2026 SouthamptonA 1-1 10 6.2
17.02.2026 PortsmouthH 1-3 8 6.3
11.02.2026 Stoke CityH 1-0
06.02.2026 QPRH 0-0 70 1 6.5
31.01.2026 LeicesterA 0-2
24.01.2026 MillwallA 4-0 35 6.3
20.01.2026 DerbyH 1-2 11 6.3
17.01.2026 Sheffield UtdH 1-0 45 6.3
04.01.2026 BlackburnA 2-2 90 2 2 7.3
01.01.2026 CoventryH 1-1 88 1 7.3
29.12.2025 PortsmouthA 2-1 90 2 6.2
26.12.2025 NorwichA 1-0 19 6.7
20.12.2025 Oxford UnitedH 1-0 29 1 1 7.2
01.11.2025 SwanseaH 1-1 68 1 2 7.3
25.10.2025 Hull CityA 1-1 20 6.3
21.10.2025 IpswichA 0-3 62 1 6.7
18.10.2025 Sheffield WednesdayH 2-1 61 6.3
04.10.2025 PrestonA 2-0 69 6.2
30.09.2025 DerbyA 1-1 57 2 6.3
27.09.2025 BlackburnH 3-0 60 6.2
20.09.2025 Sheffield UtdA 0-1 61 1 6.2
13.09.2025 MillwallH 1-1 61 5.7
30.08.2025 QPRA 3-1 31 6.7
23.08.2025 LeicesterH 0-1 16 6.3
16.08.2025 Bristol CityA 0-0 60 6.2
12.08.2025 StevenageH 3-1 26 6.6
09.08.2025 WatfordH 1-0 71 1 6.9
01.01.2024 CardiffH 1-2
26.12.2023 MillwallA 2-0
23.12.2023 SouthamptonH 0-1 11 6.5
13.12.2023 PlymouthH 0-0 78 1 6.6
09.12.2023 Hull CityH 2-0 12 6.3
01.12.2023 PrestonA 0-2 1
28.11.2023 Stoke CityH 4-2 17 6.3
25.11.2023 NorwichA 1-0 8 6.3
11.11.2023 Bristol CityH 0-0 1
04.11.2023 RotherhamA 1-1 8 1 6.3
28.10.2023 LeicesterH 1-2 63 1 6.7
24.10.2023 West BromA 2-0
21.10.2023 HuddersfieldA 2-1
07.10.2023 BlackburnH 0-4
04.10.2023 LeedsA 1-0
30.09.2023 CoventryH 1-3
22.09.2023 BirminghamA 0-0
19.09.2023 SwanseaH 1-1 17 6.2
02.09.2023 MiddlesbroughA 0-2
05.08.2023 WatfordA 4-0 45 6.0
ŞUT28
GOL7
xG4.3
xG FARKI+2.7over performing
DÖNÜŞÜM%25.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
20' · xG 0.038 · GOL 28' · xG 0.024 90' · xG 0.788 · GOL 87' · xG 0.062 74' · xG 0.114 · GOL 57' · xG 0.026 27' · xG 0.364 24' · xG 0.094 47' · xG 0.054 34' · xG 0.788 · GOL 28' · xG 0.251 · GOL 90' · xG 0.012 81' · xG 0.042 14' · xG 0.126 13' · xG 0.038 69' · xG 0.24 53' · xG 0.043 36' · xG 0.187 78' · xG 0.032 · GOL 63' · xG 0.027 54' · xG 0.038 46' · xG 0.203 · GOL 6' · xG 0.129 31' · xG 0.157 2' · xG 0.05 49' · xG 0.038 26' · xG 0.03 59' · xG 0.296
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 12 (%43) Kontra atak — 11 (%39) Penaltı — 2 (%7) Açık oyun — 2 (%7) Taç sonrası — 1 (%4) 28 şut
  • Asist sonrası12%43
  • Kontra atak11%39
  • Penaltı2%7
  • Açık oyun2%7
  • Taç sonrası1%4
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 23 (%82) Sol ayak — 3 (%11) Kafa — 1 (%4) Diğer — 1 (%4) 28 şut
  • Sağ ayak23%82
  • Sol ayak3%11
  • Kafa1%4
  • Diğer1%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR28 şut
1-15' — 4 16-30' — 6 31-45' — 3 46-60' — 7 61-75' — 3 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 46-60'
  • 1-15' 4 %14
  • 16-30' 6 %21
  • 31-45' 3 %11
  • 46-60' 7 %25
  • 61-75' 3 %11
  • 76-90+' 5 %18
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 90 maç
Charlton 40maç 2025
QPR 50maç 2020–2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-27 QPR Charlton
2025-07-01 Leyton Orient QPR
2024-07-01 QPR Leyton Orient
2024-01-31 QPR Wigan
2023-07-01 Leyton Orient QPR
2022-07-25 QPR Leyton Orient
2022-06-01 Gillingham QPR
2022-01-14 QPR Gillingham
2021-11-03 Gillingham QPR
2021-08-31 QPR Gillingham
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1538 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.8Championship 2025
PERFORMANS53.81538 dk
KARARİzlemeye değer63/100
ROL UYUMU2025
Bitirici 72.1
Baskıcı forvet 71.3
Pivot forvet 70.0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 217 oyuncu
Scout skoru %78
Performans %75
Dakika %68
Değer / getiri %12
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %86
Performans %70
Dakika %87
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 53.8 78 69
Gol / 90 0.41 0.65 63
Şut isabeti 94.74 48 100
Dakika güvenliği 100 72 100
Ortalama rating 6.61 7.15 92
Tahmini xG / 90 0.251 0.48 52
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam