LİGCoppa Italia
BU SEZON0G · 0A
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
4
61
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
İkili kazanılan3%60
Müdahale3
Faul2
İlk 1122 yedek
2025/26
21
772
0
0
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5
Kilit pas1
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan52%57
Müdahale16
Faul1211 kazanılan
İlk 11912 yedek
Kart51
2024/25
38
1.892
1
0
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas1
Drible2%25 başarı
İkili kazanılan129%61
Müdahale53
Faul2122 kazanılan
İlk 112117 yedek
G+A / 900.05
Kart51
TOPLAM GOL1
İLK 113433 yedek girdi
KART12
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %100
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-319%33
- 3-5-213%23
- 4-2-3-112%21
- 4-3-1-28%14
- 4-4-1-13%5
- 3-4-2-12%4
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | MonzaH | 1-1 | 0 | 0 | – | ||
| 29.08.2026 | JuventusA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.08.2026 | CagliariH | 0-1 | 61 | 1 | 6.7 | ||
| 14.08.2026 | CataniaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2026 | SassuoloH | 1-0 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 17.05.2026 | ComoA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | AS RomaH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | InterA | 2-0 | 86 | – | 6.2 | ||
| 25.04.2026 | PisaH | 1-0 | 89 | 1 | 7.3 | ||
| 18.04.2026 | UdineseA | 0-1 | 75 | – | 7.0 | ||
| 12.04.2026 | NapoliH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | LazioA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | CremoneseH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.03.2026 | TorinoA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | FiorentinaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | AC MilanH | 2-2 | 45 | 2 | 5.7 | ||
| 02.11.2025 | BolognaH | 1-3 | 49↑ | – | 6.3 | ||
| 29.10.2025 | AS RomaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | GenoaA | 0-0 | 42 | – | 5.9 | ||
| 04.10.2025 | LecceH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.09.2025 | TorinoH | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 21.09.2025 | CremoneseA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | CagliariA | 2-0 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 30.08.2025 | AtalantaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2025 | PescaraH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2025 | NiceA | 6-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 10.05.2025 | LilleH | 2-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 04.05.2025 | MontpellierH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 20.04.2025 | LensH | 1-3 | 50 | – | 5.9 | ||
| 13.04.2025 | Saint EtienneA | 3-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.04.2025 | MonacoH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.03.2025 | ToulouseA | 2-4 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 16.03.2025 | ReimsH | 0-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 09.03.2025 | AngersH | 2-0 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 02.03.2025 | LyonA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.02.2025 | StrasbourgA | 0-0 | 45↑ | – | 7.2 | ||
| 19.02.2025 | Paris Saint GermainA | 7-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2025 | AuxerreH | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 11.02.2025 | Paris Saint GermainH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2025 | NantesA | 0-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 01.02.2025 | Paris Saint GermainH | 2-5 | 90 | – | 6.2 | ||
| 29.01.2025 | Real MadridH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 26.01.2025 | Le HavreA | 0-1 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 22.01.2025 | Shakhtar DonetskA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.01.2025 | RennesA | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 11.01.2025 | LyonH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.01.2025 | AngersA | 2-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 15.12.2024 | NantesH | 4-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 10.12.2024 | PSV EindhovenH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 06.12.2024 | LilleA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2024 | StrasbourgH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.11.2024 | BarcelonaA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2024 | MonacoA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.11.2024 | MontpellierA | 3-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 06.11.2024 | Sparta PrahaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.10.2024 | Bayer LeverkusenH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2024 | RennesH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 06.10.2024 | Le HavreH | 2-0 | 57 | – | 6.2 | ||
| 01.10.2024 | Red Bull SalzburgA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2024 | AuxerreA | 3-0 | –↑ | – | – |
ŞUT7
GOL0
xG0.7
xG FARKI-0.7under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner4%57
- Asist sonrası1%14
- Taç sonrası1%14
- Duran top1%14
Vücut bölgesine göre
- Kafa4%57
- Sol ayak2%29
- Sağ ayak1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
- 1-15' 2 %29
- 16-30' 1 %14
- 31-45' 2 %29
- 46-60' 1 %14
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %14
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 65 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026
Kasık sakatlığıKadroda yok
13 maç
10.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
08.2024
CezalıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Ligue 12024 · Stade Brestois 29
1kırmızı · 22 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 772 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.0Serie A 2025
PERFORMANS65.7772 dk
KARARİzlemeye değer65/100
ROL UYUMU2025
Defansif bek
68.6
Ayağı iyi stoper
68.4
Klasik stoper
65.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 257 oyuncu
Scout skoru
%76
Performans
%84
Dakika
%48
Değer / getiri
%36
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%79
Performans
%78
Dakika
%67
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
65.7
74
89
Pas hacmi / 90
48.5
42
100
İkili mücadele kazanma
56.52
58
97
Müdahale / 90
1.87
3
62
Dakika güvenliği
42.9
80
54
Pas arası / 90
1.4
1.9
74
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Juan FedorcoPuebla · 25
%95
0gol
0asist
73scout
Liga MX
Gaddi AguirreAtlas · 29
%91
1gol
1asist
64scout
Liga MX
Lasse NielsenVejle · 37
%72
0gol
1asist
68scout
Superliga
Renzo OrihuelaSarmiento Junin · 24
%72
0gol
0asist
69scout
Liga Profesional Argentina
Marc BartraReal Betis · 34
%67
1gol
0asist
73scout
€1.00M
La Liga
Shawn AdewoyeFortuna Sittard · 25
%66
0gol
0asist
80scout
€500K
Eredivisie
Adrien MonfrayEstac Troyes · 35
%65
0gol
0asist
71scout
€200K
Ligue 2
Nahuel TenagliaAlaves · 29
%60
2gol
0asist
68scout
€3.00M
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




