BU SEZON0G · 0A
Kazanılan ikili87.50 / 90
Rating7.00
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kazanılan ikili
7.504.64
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 3 G+A
GolAsist
2025/26
1
96
0
0
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan8%53
Müdahale6
Faul22 kazanılan
İlk 111
Kart1
2024/25
27
1.551
1
0
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%42 isabet
Kilit pas11
Drible14%74 başarı
İkili kazanılan80%48
Müdahale41
Faul2316 kazanılan
İlk 11207 yedek
G+A / 900.06
Kart5
2023/24
30
895
0
0
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas10
Drible14%47 başarı
İkili kazanılan49%46
Müdahale20
Faul158 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111218 yedek
Kart4
2022/23
30
1.580
2
1
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%55 isabet
Kilit pas11
Drible10%40 başarı
İkili kazanılan77%45
Müdahale43
Faul2511 kazanılan
İlk 111812 yedek
G+A / 900.17
Kart41
2021/22
29
1.745
1
1
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%29 isabet
Kilit pas20
Drible36%72 başarı
İkili kazanılan126%50
Müdahale57
Faul4520 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111811 yedek
G+A / 900.1
Kart101
2020/21
15
603
0
0
6.53
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas4
Drible8%62 başarı
İkili kazanılan33%45
Müdahale16
Faul155 kazanılan
İlk 1187 yedek
Kart2
TOPLAM GOL1
İLK 11207 yedek girdi
KART6
FORMA16
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %100
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-18%42
- 3-5-25%26
- 4-4-1-12%11
- 5-3-22%11
- 3-4-1-21%5
- 3-4-2-11%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.08.2025 | Salford CityA | 0-0 | 96 | – | 7.0 | ||
| 06.10.2024 | New York City FCA | 3-1 | 19↑ | – | 6.2 | ||
| 03.10.2024 | DC UnitedH | 3-4 | –↑ | – | – | ||
| 19.09.2024 | Chicago FireH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2024 | Atlanta United FCA | 0-2 | 1↑ | – | – | ||
| 18.07.2024 | Orlando City SCH | 0-3 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 13.07.2024 | DC UnitedA | 2-1 | 83 | 1 | 6.9 | ||
| 08.07.2024 | Portland TimbersA | 4-1 | 63 | – | 6.6 | ||
| 03.07.2024 | Columbus CrewA | 2-0 | 78 | – | 6.2 | ||
| 30.06.2024 | Inter MiamiH | 1-2 | 59 | 1 | 6.3 | ||
| 23.06.2024 | New York City FCH | 1-0 | 60 | – | 7.5 | ||
| 19.06.2024 | Toronto FCA | 1-2 | 85 | – | 6.6 | ||
| 15.06.2024 | New York Red BullsA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.06.2024 | New England RevolutionH | 1-2 | 40↑ | – | 6.6 | ||
| 29.05.2024 | FC CincinnatiA | 0-2 | 80 | 1 | 7.0 | ||
| 25.05.2024 | CF MontrealA | 0-0 | 17↑ | 2 | 6.6 | ||
| 16.05.2024 | Toronto FCH | 2-0 | 45 | – | 6.9 | ||
| 11.05.2024 | CharlotteA | 1-0 | 74 | 1 | 6.6 | ||
| 05.05.2024 | CF MontrealH | 4-1 | 68 | – | 6.9 | ||
| 28.04.2024 | San Jose EarthquakesH | 1-1 | 77 | – | 6.9 | ||
| 20.04.2024 | Inter MiamiA | 3-1 | 74 | 1 | 6.9 | ||
| 07.04.2024 | Philadelphia UnionH | 1-2 | 72 | – | 6.9 | ||
| 31.03.2024 | Columbus CrewH | 2-2 | 89 | – | 6.3 | ||
| 24.03.2024 | Los Angeles FCA | 5-0 | 66 | 1 | 7.0 | ||
| 17.03.2024 | CharlotteH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 10.03.2024 | Los Angeles GalaxyH | 2-2 | 90 | 1 | 3 | 8.2 | |
| 03.03.2024 | Colorado RapidsA | 1-1 | 60 | 1 | 6.7 | ||
| 24.02.2024 | New York Red BullsH | 0-0 | 62 | – | 6.7 | ||
| 04.11.2023 | FC CincinnatiH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.10.2023 | FC CincinnatiA | 3-0 | 45 | – | 6.2 | ||
| 25.10.2023 | CharlotteH | 5-2 | 1↑ | – | – | ||
| 22.10.2023 | Nashville SCA | 0-1 | 18↑ | 1 | 6.9 | ||
| 07.10.2023 | Toronto FCH | 3-0 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 04.10.2023 | FC CincinnatiA | 1-2 | 16↑ | – | 6.5 | ||
| 30.09.2023 | Chicago FireH | 0-1 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 23.09.2023 | DC UnitedA | 3-5 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 20.09.2023 | AustinH | 1-1 | 68 | 1 | 6.7 | ||
| 16.09.2023 | New York City FCA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.09.2023 | Philadelphia UnionA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2023 | New England RevolutionA | 1-0 | 64 | 1 | 7.0 | ||
| 26.08.2023 | Inter MiamiH | 0-2 | 45 | – | 6.7 | ||
| 20.08.2023 | DC UnitedH | 1-0 | 67 | 2 | 6.9 | ||
| 01.07.2023 | Columbus CrewA | 2-1 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 24.06.2023 | Atlanta United FCH | 4-0 | 61 | – | 6.3 | ||
| 21.06.2023 | CharlotteH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.06.2023 | Orlando City SCH | 0-3 | 62 | – | 5.9 | ||
| 31.05.2023 | Inter MiamiA | 0-1 | 16↑ | – | 6.6 | ||
| 28.05.2023 | Seattle SoundersA | 1-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 20.05.2023 | CF MontrealH | 2-1 | 78 | 1 | 6.9 | ||
| 17.05.2023 | Toronto FCA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.05.2023 | New York City FCH | 1-0 | 63 | – | 6.5 | ||
| 06.05.2023 | Philadelphia UnionH | 0-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 30.04.2023 | Chicago FireA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.04.2023 | CF MontrealA | 2-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 15.04.2023 | Houston DynamoH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.04.2023 | San Jose EarthquakesH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.04.2023 | Atlanta United FCA | 1-0 | 8↑ | – | 6.9 | ||
| 25.03.2023 | CharlotteA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.10.2022 | FC CincinnatiH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.09.2022 | Philadelphia UnionH | 0-2 | 95 | 1 | 7.0 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 132 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Major League Soccer2021 · New York Red Bulls
9sarı · 30 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 96 dk
Veri yetersiz: İki yönlü orta saha
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU36.2League Cup 2025
PERFORMANS26.596 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 565 oyuncu
Scout skoru
%51
Performans
%50
Dakika
%89
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%36
Performans
%35
Dakika
%42
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Nick FichtingerPEC Zwolle · 21
%95
0gol
1asist
60scout
€1.00M
Eredivisie
Nicolás GarayaldeGimnasia L.P. · 26
%87
1gol
0asist
46scout
Liga Profesional Argentina
Augusto MaxGimnasia L.P. · 33
%77
0gol
0asist
41scout
Liga Profesional Argentina
Patrizio MasiniGenoa · 24
%68
0gol
1asist
59scout
€5.00M
Serie A
João PalhinhaTottenham · 30
%62
5gol
2asist
53scout
Premier League
Francis Mac AllisterInstituto Cordoba · 30
%61
0gol
1asist
52scout
Liga Profesional Argentina
RonaldoInternacional · 29
%60
0gol
0asist
43scout
Serie A
Franco IbarraRosario Central · 24
%60
1gol
1asist
60scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

