Julian Niehues
Germany · Midfielder

Julian Niehues

YAŞ24
BOY195
KİLO89
DOĞUM YERİMünster
LİGDFB Pokal
BU SEZON3G · 0A
Gol30.20 / 90
Asist00.00 / 90
Şut130.85 / 90
Kilit pas70.46 / 90
Başarılı dripling60.39 / 90
Kazanılan ikili543.52 / 90
Rating6.76
OYUNCU PROFİLİBundesliga 2025 · 102 orta sahalar
Kilit pas — %8 (0.46) Asist — %0 (0.00) Drible — %31 (0.39) Pas isabeti — %50 (%82) Top kapma — %53 (2.48) İkili mücadele — %61 (%51) 34 ORT. % 8 0 31 50 53 61
  • Kilit pas 0.46 %8
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.39 %31
  • Pas isabeti %82 %50
  • Top kapma 2.48 %53
  • İkili mücadele %51 %61
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1381 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈 DFB Pokal2023/2024 · Germany · 2nd Place
2025/26 34 1.381 3 0 6.76
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Bundesliga1. FC Heidenheim 34 1.381 3 0 6.76
Şut13%38 isabet
Kilit pas7
Drible6%60 başarı
İkili kazanılan54%51
Müdahale16
Faul108 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111717 yedek
G+A / 900.2
Kart1
2024/25 14 287 0 0 6.58
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Bundesliga1. FC Heidenheim 12 149 0 0 6.70
UEFA Europa Conference League1. FC Heidenheim 2 138 0 0 6.45
Şut2%50 isabet
Kilit pas3
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan21%49
Müdahale8
Faul36 kazanılan
İlk 11212 yedek
Kart1
TOPLAM GOL2
İLK 112130 yedek girdi
KART2
FORMA16
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %50
  • 46-60' 1 %50
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 15 4-2-3-1 — 5 4-3-1-2 — 5 4-3-2-1 — 4 4-4-2 — 4 3-1-4-2 — 3 36 maç
  • 3-4-2-115%42
  • 4-2-3-15%14
  • 4-3-1-25%14
  • 4-3-2-14%11
  • 4-4-24%11
  • 3-1-4-23%8
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ48 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
16.05.2026 FSV Mainz 05H 0-2
10.05.2026 1.FC KölnA 1-3
02.05.2026 Bayern MünchenA 3-3
25.04.2026 FC St. PauliH 2-0 2
19.04.2026 SC FreiburgA 2-1 45 6.6
11.04.2026 Union BerlinH 3-1 85 6.6
04.04.2026 Borussia MönchengladbachA 2-2 91 1 6.7
21.03.2026 Bayer LeverkusenH 3-3 47 1 6.7
14.03.2026 Eintracht FrankfurtA 1-0
07.03.2026 1899 HoffenheimH 2-4
28.02.2026 Werder BremenA 2-0 45 6.7
22.02.2026 VfB StuttgartH 3-3 75 6.7
15.02.2026 FC AugsburgA 1-0 81 1 6.3
07.02.2026 Hamburger SVH 0-2 64 2 6.9
01.02.2026 Borussia DortmundA 3-2 70 2 3 8.5
24.01.2026 RB LeipzigH 0-3 3
17.01.2026 VfL WolfsburgA 1-1
13.01.2026 FSV Mainz 05A 2-1 75 6.3
10.01.2026 1.FC KölnH 2-2 90 1 1 7.3
21.12.2025 Bayern MünchenH 0-4 24 6.5
13.12.2025 FC St. PauliA 2-1 78 1 6.3
06.12.2025 SC FreiburgH 2-1 70 6.6
29.11.2025 Union BerlinA 1-2 90 2 6.9
22.11.2025 Borussia MönchengladbachH 0-3
08.11.2025 Bayer LeverkusenA 6-0 33 6.2
01.11.2025 Eintracht FrankfurtH 1-1 70 1 6.7
25.10.2025 1899 HoffenheimA 3-1 45 6.9
18.10.2025 Werder BremenH 2-2 11 6.9
05.10.2025 VfB StuttgartA 1-0 80 6.5
27.09.2025 FC AugsburgH 2-1 75 7.2
20.09.2025 Hamburger SVA 2-1
13.09.2025 Borussia DortmundH 0-2
30.08.2025 RB LeipzigA 2-0 32 6.7
23.08.2025 VfL WolfsburgH 1-3
26.05.2025 SV ElversbergA 1-2
22.05.2025 SV ElversbergH 2-2
17.05.2025 Werder BremenH 1-4 45 1 6.9
10.05.2025 Union BerlinA 0-3 1
02.05.2025 VfL BochumH 0-0 9 1 7.2
25.04.2025 VfB StuttgartA 0-1
19.04.2025 Bayern MünchenH 0-4 45 6.2
13.04.2025 Eintracht FrankfurtA 3-0
05.04.2025 Bayer LeverkusenH 0-1 1
23.02.2025 RB LeipzigA 2-2 16 6.5
20.02.2025 FC CopenhagenH 1-3 57 6.3
16.02.2025 FSV Mainz 05H 0-2 22 6.9
13.02.2025 FC CopenhagenA 1-2 81 6.6
08.02.2025 SC FreiburgA 1-0 10 6.5
ŞUT19
GOL3
xG1.3
xG FARKI+1.7over performing
DÖNÜŞÜM%15.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
49' · xG 0.073 55' · xG 0.02 14' · xG 0.031 13' · xG 0.04 8' · xG 0.055 56' · xG 0.061 48' · xG 0.047 · GOL 45' · xG 0.227 · GOL 45' · xG 0.172 46' · xG 0.023 5' · xG 0.052 26' · xG 0.224 · GOL 82' · xG 0.028 73' · xG 0.08 45' · xG 0.023 58' · xG 0.063 66' · xG 0.022 88' · xG 0.076 72' · xG 0.021
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 8 (%42) Korner — 5 (%26) Açık oyun — 3 (%16) Duran top — 2 (%11) Taç sonrası — 1 (%5) 19 şut
  • Asist sonrası8%42
  • Korner5%26
  • Açık oyun3%16
  • Duran top2%11
  • Taç sonrası1%5
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 9 (%47) Sol ayak — 7 (%37) Kafa — 3 (%16) 19 şut
  • Sağ ayak9%47
  • Sol ayak7%37
  • Kafa3%16
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
1-15' — 4 16-30' — 1 31-45' — 3 46-60' — 6 61-75' — 3 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 46-60'
  • 1-15' 4 %21
  • 16-30' 1 %5
  • 31-45' 3 %16
  • 46-60' 6 %32
  • 61-75' 3 %16
  • 76-90+' 2 %11
AKSİYON HARİTASI408 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 6 6 6 6 7 7 8 8 9 9 9 12 12
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %43 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 6 6 6 7 7 7 7 10
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %45 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %45 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 4
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %37 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR408
Pas 267 Pas — 267 (%69) Top kaza… 34 Top kazanma — 34 (%9) Uzaklaştırma — 17 (%4) Hava topu — 16 (%4) Top teması — 12 (%3) Pas arası — 12 (%3) Müdahale — 9 (%2) Faul — 8 (%2) Çalım — 7 (%2) Bloke edilen pas — 6 (%2)
  • Pas267%69
  • Top kazanma34%9
  • Uzaklaştırma17%4
  • Hava topu16%4
  • Top teması12%3
  • Pas arası12%3
  • Müdahale9%2
  • Faul8%2
  • Çalım7%2
  • Bloke edilen pas6%2
PİYASA DEĞERİ€1.50M
KAÇIRDIĞI MAÇ20
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2025 · 48 maç
1. FC Heidenheim 48maç 2024–2025
1. FC Kaiserslautern 2021–2022
Borussia M'bach U19 2018–2019
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01 1.FC K'lautern Heidenheim free transfer
2021-07-01 M'gladbach II 1.FC K'lautern free transfer
2020-07-01 M'gladbach U19 M'gladbach II -
2018-07-01 Pr. Münster U17 M'gladbach U19 free transfer
2016-07-01 Münster Yth. Pr. Münster U17 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2025 Kas sakatlığıKadroda yok 3 maç
02.2025 Diz sakatlığıKadroda yok 13 maç
09.2024 Diz sakatlığıŞüpheli 4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1381 dk

Takip listesi: Dengeli orta saha profili

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.0Bundesliga 2025
PERFORMANS26.31381 dk
KARARİzlemeye değer62/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 70.3
Derinden oyun kurucu 63.4
Box-to-box orta saha 62.0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 213 oyuncu
Scout skoru %59
Performans %25
Dakika %61
Değer / getiri %88
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %75
Performans %35
Dakika %83
Değer / getiri %94
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Ortalama rating 6.76 7.1 95
Pas arası / 90 1.43 2.3 62
İkili mücadele kazanma 51.43 58 89
Performans skoru 26.3 75 35
Pas hacmi / 90 39.23 50 78
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam