LİGChampionship
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut11.96 / 90
Kazanılan ikili47.83 / 90
Rating6.70
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.04
Şut
1.960.37
Kazanılan ikili
7.834.59
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈
EFL TrophyNone · England · 2nd Place
🥈
League OneNone · England · 2nd Place
🥈
League One2023/2024 · England · 2nd Place
🥈
EFL Trophy2016/2017 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 3 G+A
GolAsist
2025/26
8
46
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan4%50
Müdahale2
Faul1
Ofsayt1
2024/25
27
2.430
2
1
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%70 isabet
Kilit pas4
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan124%58
Müdahale38
Faul307 kazanılan
İlk 1127
G+A / 900.11
Kart3
2022/23
35
2.020
1
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%67 isabet
Kilit pas9
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan133%59
Müdahale24
Faul176 kazanılan
Ofsayt5
İlk 112114 yedek
G+A / 900.04
Kart3
Kaptan5maçta
2021/22
33
2.675
0
0
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%23 isabet
Kilit pas6
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan170%63
Müdahale45
Faul329 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11303 yedek
Kart7
Kaptan3maçta
2020/21
44
3.946
1
0
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%47 isabet
Kilit pas9
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan327%67
Müdahale45
Faul4424 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1144
G+A / 900.02
Kart6
TOPLAM GOL2
İLK 11278 yedek girdi
KART4
FORMA35
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %50
- 61-75' 1 %50
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-19%32
- 4-3-39%32
- 3-4-1-23%11
- 5-3-23%11
- 3-4-32%7
- 4-1-4-12%7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.12.2025 | LeicesterA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.12.2025 | BirminghamA | 1-1 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 20.12.2025 | PortsmouthH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.12.2025 | Sheffield WednesdayA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 10.12.2025 | MillwallH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.12.2025 | LeicesterH | 1-3 | 1↑ | 1 | – | ||
| 29.11.2025 | MiddlesbroughA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.11.2025 | SwanseaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2025 | WatfordH | 0-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 04.01.2025 | Bristol CityA | 1-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 01.01.2025 | Sheffield WednesdayA | 4-2 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 29.12.2024 | LeedsH | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 26.12.2024 | West BromH | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 20.12.2024 | LutonA | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 13.12.2024 | PortsmouthH | 4-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 10.12.2024 | BurnleyA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 07.12.2024 | LeedsA | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 01.12.2024 | Sheffield WednesdayH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.11.2024 | SwanseaH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 23.11.2024 | PrestonA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 09.11.2024 | PlymouthH | 1-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 06.11.2024 | CoventryA | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.11.2024 | Stoke CityA | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 26.10.2024 | Hull CityH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.10.2024 | Oxford UnitedA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 19.10.2024 | MillwallA | 1-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 05.10.2024 | QPRH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 01.10.2024 | SunderlandA | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 28.09.2024 | NorwichH | 2-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.09.2024 | Sheffield UtdA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.09.2024 | CardiffH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 31.08.2024 | Bristol CityH | 3-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 24.08.2024 | WatfordA | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 17.08.2024 | MiddlesbroughH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.08.2024 | BlackburnA | 4-2 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 08.05.2023 | NorwichA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.04.2023 | MillwallHC | 2-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 22.04.2023 | BirminghamAC | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 18.04.2023 | West BromHC | 0-2 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 15.04.2023 | WiganHC | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 10.04.2023 | LutonAC | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.04.2023 | CardiffH | 1-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 01.04.2023 | PrestonA | 3-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 18.03.2023 | CoventryH | 1-4 | 90 | – | 5.3 | ||
| 14.03.2023 | QPRH | 6-1 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 11.03.2023 | Bristol CityA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.03.2023 | BurnleyH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.02.2023 | ReadingA | 3-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 21.02.2023 | BlackburnA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 18.02.2023 | Stoke CityH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 15.02.2023 | SwanseaA | 2-1 | 8↑ | – | 6.9 | ||
| 07.02.2023 | HuddersfieldH | 2-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 04.02.2023 | MiddlesbroughA | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.01.2023 | MillwallH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.01.2023 | WiganH | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 01.01.2023 | BlackburnA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.11.2022 | Sheffield UtdH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2022 | Hull CityH | 2-3 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 05.11.2022 | SunderlandA | 0-1 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 02.11.2022 | WatfordH | 1-2 | –↑ | – | – |
ŞUT1
GOL0
xG0.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 147 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 46 dk
Veri yetersiz: Agresif savunma profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU43.9Championship 2025
PERFORMANS59.646 dk
KARARVeri yetersiz46/100
ROL UYUMU2025
Agresif stoper
50.2
Klasik stoper
43.5
Defansif bek
43.1
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 285 oyuncu
Scout skoru
%24
Performans
%62
Dakika
%19
Değer / getiri
%8
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%31
Performans
%62
Dakika
%24
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
3.91
3
100
Ortalama rating
6.7
7.1
94
Performans skoru
59.6
74
80
İkili mücadele kazanma
50
62
81
Blok / 90
7.83
1.2
100
Pas arası / 90
0
2.2
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Sebastian OhlssonDegerfors IF · 32
%95
2gol
1asist
59scout
Allsvenskan
Jalen NealCF Montreal · 22
%74
1gol
0asist
75scout
Major League Soccer
Alfred CaicedoCadiz · 21
%72
0gol
0asist
74scout
€300K
Segunda División
Chidiebube DuruSonderjyske · 26
%71
0gol
0asist
64scout
Superliga
Andrés CuencaSporting Gijon · 18
%67
0gol
1asist
70scout
€500K
Segunda División
Pau NavarroVillarreal · 20
%65
0gol
0asist
78scout
La Liga
Marco MeyerhöferPreußen Münster · 30
%63
0gol
0asist
62scout
€500K
2. Bundesliga
Enzo DíazSao Paulo · 30
%60
0gol
0asist
50scout
CONMEBOL Libertadores
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

