Dimitri Kévin Cavaré
Guadeloupe · Defender

Dimitri Kévin Cavaré

YAŞ30
BOY185 cm
KİLO93 kg
DOĞUM YERİPointe-à-Pitre
LİG1. Lig
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut10.10 / 90
Kilit pas20.19 / 90
Başarılı dripling40.39 / 90
Kazanılan ikili514.92 / 90
Rating6.78
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2025 · 120 defanslar
Müdahale — %91 (2.15) Pas arası — %3 (0.50) Blok — %76 (0.60) İkili mücadele — %93 (%67) Pas isabeti — %95 (%90) Faul (az iyi) — %83 (0.60) 74 ORT. % 91 3 76 93 95 83
  • Müdahale 2.15 %91
  • Pas arası 0.50 %3
  • Blok 0.60 %76
  • İkili mücadele %67 %93
  • Pas isabeti %90 %95
  • Faul (az iyi) 0.60 %83
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1804 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 2 G+A
2023 2 2024 1 2025 0
GolAsist
2025/26 33 1.804 0 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigErokspor 21 932 0 0 6.78
1. LigEsenler Erokspor 12 872 0 0 7.04
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan88%67
Müdahale43
Faul127 kazanılan
İlk 112112 yedek
Kart31
2024/25 33 2.349 1 0 7.05
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigÜmraniyespor 33 2.349 1 0 7.05
Şut8%25 isabet
Kilit pas17
Drible15%48 başarı
İkili kazanılan148%64
Müdahale54
Faul1720 kazanılan
İlk 11267 yedek
G+A / 900.04
Kart4
2023/24 27 2.353 2 0 7.14
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigÜmraniyespor 27 2.353 2 0 7.14
Şut9%78 isabet
Kilit pas8
Drible32%70 başarı
İkili kazanılan141%63
Müdahale47
Faul1920 kazanılan
İlk 11261 yedek
G+A / 900.08
Kart6
TOPLAM GOL1
İLK 114820 yedek girdi
KART8
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA97
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 61-75'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %100
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-1-4-1 — 22 4-2-3-1 — 16 3-4-3 — 12 3-4-1-2 — 4 3-4-2-1 — 4 3-2-4-1 — 2 60 maç
  • 4-1-4-122%37
  • 4-2-3-116%27
  • 3-4-312%20
  • 3-4-1-24%7
  • 3-4-2-14%7
  • 3-2-4-12%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
24.05.2026 Çorum FKH 0-2 84 6.9
02.05.2026 PendiksporH 1-1 86 6.7
26.04.2026 SarıyerA 1-0 90 7.2
19.04.2026 KeçiörengücüH 1-0 94 7.0
13.04.2026 SakaryasporA 1-2 88 1 7.2
09.04.2026 AmedH 1-1 94 7.2
05.04.2026 SivassporA 1-3 97 6.7
22.03.2026 Erzurum BBH 0-2 97 7.7
16.03.2026 Yeni ÇorumsporA 2-1 71 6.9
12.03.2026 BandırmasporH 1-1 71 6.9
08.03.2026 BB BodrumsporA 3-4
27.02.2026 BolusporH 2-0 0
21.02.2026 76 Iğdır BelediyesporA 0-3
17.02.2026 İstanbulsporA 1-4
13.02.2026 Manisa BBSKH 3-1
07.02.2026 HataysporA 0-5 27 7.2
02.02.2026 ÜmraniyesporH 1-0
24.01.2026 Serik BelediyesporA 0-3 2
17.01.2026 Van BBH 0-0
10.01.2026 Adana DemirsporA 0-5
19.12.2025 SarıyerH 1-1 3 3.0
14.12.2025 KeçiörengücüA 1-1 90 6.5
06.12.2025 SakaryasporH 4-1 90 6.9
28.11.2025 AmedA 2-1 90 7.9
23.11.2025 SivassporH 2-1 90 7.3
09.11.2025 Erzurum BBA 1-1 90 6.9
03.11.2025 Yeni ÇorumsporH 3-1 90 7.7
26.10.2025 BandırmasporA 0-0
19.10.2025 BB BodrumsporH 1-1
30.08.2025 ÜmraniyesporA 0-2 90 7.2
23.08.2025 Serik BelediyesporH 5-0 90 7.5
17.08.2025 Van BBA 1-0 90 1 6.2
11.08.2025 Adana DemirsporH 2-2 90 7.0
10.05.2025 Manisa BBSKH 0-1 90 2 7.3
04.05.2025 Erzurum BBA 2-0 90 6.6
27.04.2025 AmedH 3-0 90 7.3
20.04.2025 KeçiörengücüA 0-1 90 1 1 8.3
14.04.2025 EroksporH 1-1 90 6.6
10.04.2025 GenclerbirligiA 2-1 90 1 6.9
06.04.2025 PendiksporH 0-0 90 7.2
15.03.2025 BolusporH 1-0 90 7.5
06.03.2025 KocaelisporH 1-1 90 6.9
02.03.2025 BandırmasporA 2-0 90 6.7
23.02.2025 SakaryasporH 0-0 90 7.5
17.02.2025 AdanasporA 1-1 90 7.3
13.02.2025 İstanbulsporH 2-1 90 1 6.9
09.02.2025 Fatih KaragümrükA 1-0 90 1 6.3
02.02.2025 AnkaragucuH 2-1 90 7.5
24.01.2025 ŞanlıurfasporH 1-0 90 7.5
18.01.2025 Yeni ÇorumsporA 3-1 90 6.6
13.01.2025 Manisa BBSKA 0-3 90 7.0
05.01.2025 Erzurum BBH 0-0 90 7.3
23.12.2024 AmedA 2-0 90 6.9
15.12.2024 KeçiörengücüH 1-2 84 6.9
09.12.2024 EroksporA 0-1 18 6.6
08.11.2024 76 Iğdır BelediyesporH 0-1
01.11.2024 BolusporA 3-0 12 1 7.0
19.10.2024 KocaelisporA 1-0 18 6.6
05.10.2024 BandırmasporH 1-1 28 6.9
29.09.2024 SakaryasporA 1-3
ŞUT4
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%25.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
73' · xG 0.0 90' · xG 0.0 66' · xG 0.0 · GOL 50' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 3 (%75) Açık oyun — 1 (%25) 4 şut
  • Korner3%75
  • Açık oyun1%25
Vücut bölgesine göre
Kafa — 3 (%75) Sol ayak — 1 (%25) 4 şut
  • Kafa3%75
  • Sol ayak1%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 2 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 61-75'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %25
  • 61-75' 2 %50
  • 76-90+' 1 %25
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2025 · 93 maç
Esenler Erokspor 33maç 2025
Ümraniyespor 60maç 2023–2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-29 Esenler Erokspor Bnei Sakhnin
2025-07-13 Ümraniyespor Erokspor
2023-09-14 FC Sion Ümraniyespor free transfer
2020-02-17 Barnsley FC Sion ?
2017-08-17 Rennes Barnsley
2017-08-17 Stade Rennais Barnsley ?
2015-06-30 Lens Stade Rennais End of loan
2015-02-03 Stade Rennais Lens loan transfer
2015-02-02 Lens Stade Rennais €3.00m
2014-07-01 RC Lens B Lens -
2013-07-01 RC Lens U19 RC Lens B -
2012-07-01 RC Lens U17 RC Lens U19 -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1804 dk

İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.51. Lig 2025
PERFORMANS65.21804 dk
KARARİzlemeye değer65/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 86.2
Defansif bek 82.3
Klasik stoper 82.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 240 oyuncu
Scout skoru %75
Performans %84
Dakika %77
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %78
Performans %76
Dakika %84
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 60.91 62 98
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 65.2 76 86
İkili mücadele kazanma 66.67 64 100
Müdahale / 90 2.15 2.2 98
Ortalama rating 6.9 7.2 96
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam