Kayden Jackson
England · Attacker

Kayden Jackson

YAŞ31
BOY181
KİLO73
KULÜPDerby
DOĞUM YERİBradford
LİGFriendlies Clubs
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut40.84 / 90
Kilit pas51.05 / 90
Başarılı dripling10.21 / 90
Kazanılan ikili214.41 / 90
Rating6.44
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Başarılı dripling 0.213.21
Kazanılan ikili 4.419.64
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 League TwoNone · England
🏆 League Two2017/2018 · England
🥈 League OneNone · England · 2nd Place
🥈 ChampionshipNone · England · 2nd Place
🥈 Championship2023/2024 · England · 2nd Place
🥈 League One2022/2023 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 6 G+A
2023 6 2024 5 2025 0
GolAsist
2025/26 29 457 0 0 6.45
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipDerby 28 429 0 0 6.44
League CupDerby 1 28 0 0 6.60
Şut4%100 isabet
Kilit pas5
Drible2%22 başarı
İkili kazanılan24%39
Müdahale3
Faul712 kazanılan
İlk 11227 yedek
Kart2
2024/25 46 2.578 3 2 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipDerby 46 2.578 3 2 6.78
Şut34%56 isabet
Kilit pas19
Drible17%37 başarı
İkili kazanılan144%44
Müdahale40
Faul3334 kazanılan
Ofsayt13
İlk 112818 yedek
G+A / 900.17
Kart6
2023/24 44 978 3 3 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipIpswich 44 978 3 3 6.73
Şut13%31 isabet
Kilit pas17
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan49%40
Müdahale16
Faul2112 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11935 yedek
G+A / 900.55
Kart2
TOPLAM GOL61 penaltı
İLK 113044 yedek girdi
KART8
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 3 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 46-60'
  • 1-15' 1 %17
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 3 %50
  • 61-75' 1 %17
  • 76-90+' 1 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 18 3-4-2-1 — 10 3-5-2 — 10 4-3-3 — 9 3-4-1-2 — 6 4-4-2 — 6 59 maç
  • 4-2-3-118%31
  • 3-4-2-110%17
  • 3-5-210%17
  • 4-3-39%15
  • 3-4-1-26%10
  • 4-4-26%10
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
2 K. WilsonK. Wilson 1 J. YatesJ. Yates Jackson 3
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 E. AdamsE. Adams 1 M. HarnessM. Harness Jackson 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
23.01.2026 West BromH 1-1
20.01.2026 CharltonA 1-2
04.01.2026 WrexhamH 1-2 14 6.3
01.01.2026 MiddlesbroughH 1-0
29.12.2025 LeicesterA 2-1 9 6.3
26.12.2025 BirminghamA 1-1 15 6.7
20.12.2025 PortsmouthH 1-1
15.12.2025 Sheffield WednesdayA 0-3 10 1 6.5
10.12.2025 MillwallH 1-1 11 6.7
06.12.2025 LeicesterH 1-3 24 1 6.9
29.11.2025 MiddlesbroughA 2-1 10 6.2
25.11.2025 SwanseaA 1-2 19 6.2
22.11.2025 WatfordH 2-3 20 6.3
08.11.2025 BlackburnA 1-2
04.11.2025 Hull CityH 2-1
01.11.2025 Sheffield UtdA 1-3 10 6.2
25.10.2025 QPRH 1-0 18 6.2
21.10.2025 NorwichH 1-0 12 6.5
18.10.2025 Oxford UnitedA 1-0
04.10.2025 SouthamptonH 1-1 11 1 6.7
30.09.2025 CharltonH 1-1 13 6.2
27.09.2025 WrexhamA 1-1 16 6.5
20.09.2025 PrestonH 0-1
13.09.2025 West BromA 0-1
30.08.2025 IpswichA 2-2 26 6.6
22.08.2025 Bristol CityH 1-1 21 6.3
16.08.2025 CoventryH 3-5 81 6.9
12.08.2025 West BromA 1-1 28 6.6
09.08.2025 Stoke CityA 3-1 89 1 6.2
03.05.2025 Stoke CityH 0-0 2
26.04.2025 Hull CityA 0-1 10 6.9
21.04.2025 West BromA 1-3 9 6.3
18.04.2025 LutonH 0-1 75 6.9
12.04.2025 PortsmouthA 2-2 24 6.9
08.04.2025 BurnleyH 0-0 12 6.7
05.04.2025 SwanseaA 1-0 89 2 6.9
02.04.2025 PrestonH 2-0 20 6.7
15.03.2025 PlymouthA 2-3 29 2 6.7
11.03.2025 CoventryH 2-0 2
08.03.2025 BlackburnH 2-1 17 6.6
01.03.2025 MiddlesbroughA 1-0 83 6.3
22.02.2025 MillwallH 0-1 66 6.9
14.02.2025 QPRA 4-0 23 1 7.2
11.02.2025 Oxford UnitedH 0-0 89 6.9
08.02.2025 NorwichA 1-1 14 6.3
01.02.2025 Sheffield UtdH 0-1 74 6.5
25.01.2025 CardiffA 2-1 12 6.2
21.01.2025 SunderlandH 0-1 58 6.7
18.01.2025 WatfordH 0-2 62 2 7.2
04.01.2025 Bristol CityA 1-0 45 6.3
01.01.2025 Sheffield WednesdayA 4-2 45 1 6.7
29.12.2024 LeedsH 0-1 73 6.7
26.12.2024 West BromH 2-1 71 1 7.3
20.12.2024 LutonA 2-1 78 1 2 7.3
13.12.2024 PortsmouthH 4-0 24 2 6.9
10.12.2024 BurnleyA 0-0 21 6.3
07.12.2024 LeedsA 2-0 65 6.2
01.12.2024 Sheffield WednesdayH 1-2 33 6.5
27.11.2024 SwanseaH 1-2 79 5 6.0
23.11.2024 PrestonA 1-1 69 6.7
ŞUT5
GOL0
xG0.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
89' · xG 0.075 90' · xG 0.036 86' · xG 0.051 81' · xG 0.065 48' · xG 0.031
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Kontra atak — 2 (%40) Taç sonrası — 2 (%40) Asist sonrası — 1 (%20) 5 şut
  • Kontra atak2%40
  • Taç sonrası2%40
  • Asist sonrası1%20
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 4 (%80) Sol ayak — 1 (%20) 5 şut
  • Sağ ayak4%80
  • Sol ayak1%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %20
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 4 %80
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2025 · 119 maç
Derby 75maç 2024–2025
Ipswich 44maç 2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-02 Ipswich Derby
2018-08-09 Accrington ST Ipswich
2017-07-21 Barnsley Accrington ST
2017-06-01 Grimsby Barnsley
2016-07-22 Barnsley Grimsby
2016-07-01 Wrexham Barnsley
2015-07-01 Tamworth Wrexham
2014-07-21 Swindon Town Tamworth
2013-11-01 Swindon Town Oxford City
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 429 dk

Veri yetersiz: Dengeli hücum profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU24.2Championship 2025
PERFORMANS20.3429 dk
KARARVeri yetersiz33/100
ROL UYUMU2025
Bitirici 32.7
Bağlantı kuran forvet 32.0
Baskıcı forvet 31.7
Role fit sinyali var ama confidence 67/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 217 oyuncu
Scout skoru %9
Performans %30
Dakika %38
Değer / getiri %12
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %10
Performans %33
Dakika %62
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Şut isabeti 100 48 100
Ortalama rating 6.44 7.15 90
İsabetli şut / 90 0.84 1.8 47
Performans skoru 20.3 78 26
Şut / 90 0.84 3.4 25
Tahmini xG / 90 0.054 0.48 11
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam