LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.37 / 90
Kilit pas93.36 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili155.60 / 90
Rating7.38
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 88 defanslar
- Müdahale 2.61 %94
- Pas arası 0.00 %0
- Blok 1.12 %97
- İkili mücadele %62 %61
- Pas isabeti %85 %62
- Faul (az iyi) 0.75 %45
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 241 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
U18 Professional Development LeagueNone · England · 2nd Place
🥈
U18 Professional Development League2018/2019 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
4
241
0
0
7.38
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas9
İkili kazanılan15%62
Müdahale7
Faul21 kazanılan
İlk 114
2025/26
1
90
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%100 isabet
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan4%57
Müdahale3
İlk 111
2024/25
44
1.623
0
1
6.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%100 isabet
Kilit pas7
Drible8%53 başarı
İkili kazanılan70%50
Müdahale33
Faul2013 kazanılan
İlk 111727 yedek
G+A / 900.06
Kart41
2022/23
4
8
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%100
İlk 1113 yedek
2021/22
35
2.051
3
2
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%47 isabet
Kilit pas21
Drible10%45 başarı
İkili kazanılan102%50
Müdahale54
Faul192 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112213 yedek
G+A / 900.22
Kart5
2020/21
30
463
0
0
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas4
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan28%53
Müdahale13
Faul42 kazanılan
İlk 11525 yedek
TOPLAM GOL0
İLK 112127 yedek girdi
KART6
FORMA23
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-135%76
- 3-4-35%11
- 3-1-4-22%4
- 3-5-22%4
- 4-1-4-11%2
- 4-2-2-21%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | PortsmouthA | 0-0 | 19 | 0 | 6.7 | ||
| 29.08.2026 | Sheffield UtdH | 2-2 | 80 | 1 | 7.0 | ||
| 22.08.2026 | DerbyA | 2-2 | 46 | – | 8.3 | ||
| 17.08.2026 | WrexhamH | 1-1 | 96 | – | 7.5 | ||
| 12.08.2025 | Swindon TownH | 2-1 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 03.05.2025 | NorwichA | 4-2 | 69↑ | – | 6.9 | ||
| 26.04.2025 | West BromH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2025 | Oxford UnitedH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2025 | Sheffield UtdA | 2-0 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 12.04.2025 | Stoke CityH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.04.2025 | PrestonA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | QPRA | 0-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 29.03.2025 | Sheffield WednesdayH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.03.2025 | BlackburnA | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 11.03.2025 | LutonH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2025 | SunderlandA | 2-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 04.03.2025 | BurnleyH | 1-2 | 70 | 1 | – | 6.9 | |
| 25.02.2025 | Hull CityH | 1-0 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 22.02.2025 | PlymouthA | 1-1 | 63 | – | 6.6 | ||
| 15.02.2025 | Bristol CityH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 11.02.2025 | PortsmouthA | 2-1 | 60 | 2 | 6.6 | ||
| 01.02.2025 | LeedsA | 7-0 | 34↑ | – | 6.0 | ||
| 21.01.2025 | MillwallA | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 18.01.2025 | SwanseaH | 3-0 | 66↑ | – | 7.2 | ||
| 14.01.2025 | WatfordH | 1-1 | 8↑ | – | 6.9 | ||
| 04.01.2025 | MiddlesbroughA | 1-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 01.01.2025 | CoventryH | 1-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 29.12.2024 | WatfordA | 1-2 | 16↑ | – | 7.0 | ||
| 26.12.2024 | Oxford UnitedA | 3-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 21.12.2024 | Sheffield UtdH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.12.2024 | Stoke CityA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.12.2024 | PrestonH | 0-2 | 57 | – | 6.2 | ||
| 30.11.2024 | CoventryA | 2-2 | 29↑ | – | 6.5 | ||
| 27.11.2024 | QPRH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.11.2024 | Sheffield WednesdayA | 1-1 | 30↑ | – | 6.6 | ||
| 09.11.2024 | BlackburnH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2024 | LutonA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2024 | NorwichH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2024 | West BromA | 0-0 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 22.10.2024 | PortsmouthH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2024 | PlymouthH | 5-0 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 06.10.2024 | Bristol CityA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.10.2024 | MillwallH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.09.2024 | LeedsH | 0-2 | 23 | – | 4.2 | ||
| 14.09.2024 | DerbyA | 1-0 | 62 | – | 6.6 | ||
| 31.08.2024 | MiddlesbroughH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2024 | SwanseaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2024 | BurnleyA | 5-0 | 24↑ | – | 6.2 | ||
| 10.08.2024 | SunderlandH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.05.2023 | BurnleyA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2022 | Hull CityH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2022 | LutonH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.08.2022 | Bristol CityA | 2-0 | 8 | – | 6.3 | ||
| 07.05.2022 | DerbyA | 0-1 | 90 | – | 8.3 | ||
| 23.04.2022 | Sheffield UtdA | 1-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 18.04.2022 | LutonH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.04.2022 | Hull CityA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 09.04.2022 | ReadingA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.04.2022 | SwanseaH | 0-4 | 90 | – | 5.9 | ||
| 16.03.2022 | Stoke CityH | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.2 |
ŞUT2
GOL0
xG0.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak1%50
- Sağ ayak1%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR2 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %50
SCOUT RAPORUAggregated only · 90 dk
Veri yetersiz: Pas hacmi yüksek savunmacı
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU51.6League Cup 2025
PERFORMANS57.390 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 413 oyuncu
Scout skoru
%72
Performans
%68
Dakika
%53
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%46
Performans
%56
Dakika
%29
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Valentín BarcoStrasbourg · 21
%95
2gol
4asist
66scout
€35.00M
Ligue 1
Nicholas IoannouSampdoria · 30
%82
2gol
1asist
54scout
Serie B
Aurelien PlatretBoulogne · 22
%75
2gol
3asist
76scout
€500K
Ligue 2
Christopher LannertArminia Bielefeld · 27
%74
1gol
2asist
70scout
€400K
2. Bundesliga
Simone BastoniCesena · 29
%70
1gol
1asist
60scout
€700K
Serie B
Norlan GillotRAAL La Louvière · 23
%64
2gol
3asist
66scout
Jupiler Pro League
Eirik WichneSarpsborg 08 FF · 28
%63
0gol
3asist
59scout
Eliteserien
Patrick DorguManchester United · 21
%60
4gol
4asist
74scout
Premier League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum