BU SEZON0G · 0A
Gol0
Asist0
Şut0
Kilit pas0
Başarılı dripling0
Kazanılan ikili0
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2024 · 18 kaleciler
- Kurtarış 2.69 %47
- Yenen gol (az iyi) 1.13 %88
- Pas isabeti %67 %76
- Pas hacmi 38.8 %88
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1272 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Baltic CupNone · Europe
🏆
Baltic Cup2022 · Europe
🥈
1. DivisionNone · Denmark · 2nd Place
🥈
1. Division2020/2021 · Denmark · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 1 G+A
GolAsist
2024/25
29
2.195
0
1
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan18%82
Müdahale2
Faul17 kazanılan
İlk 11254 yedek
G+A / 900.04
Kart1
2023/24
30
2.700
0
0
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan11%73
İlk 1130
Kart1
2022/23
29
2.520
0
0
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan9%82
Faul16 kazanılan
İlk 11281 yedek
Kart2
2021/22
11
558
0
0
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan3%75
Faul11 kazanılan
İlk 1174 yedek
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 112510 yedek girdi
KART1
FORMA1
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-312%35
- 3-5-29%26
- 4-4-26%18
- 3-4-1-23%9
- 4-4-1-12%6
- 5-4-12%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | AnderlechtA | 1-0 | 0 | 0 | – | ||
| 26.12.2024 | CharleroiH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2024 | Beerschot WilrijkA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2024 | DenderH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2024 | KV MechelenH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.10.2024 | KV MechelenA | 3-0 | 23 | – | 6.9 | ||
| 05.10.2024 | GenkH | 2-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 29.09.2024 | Union St. GilloiseA | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 22.09.2024 | OH LeuvenA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 14.09.2024 | Club Brugge KVH | 0-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 01.09.2024 | St. TruidenH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 25.08.2024 | CharleroiA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 18.08.2024 | Standard LiegeH | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 10.08.2024 | DenderA | 4-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 04.08.2024 | Cercle BruggeA | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.07.2024 | GentH | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 13.07.2024 | Kristiansund BKH | 2-0 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 07.07.2024 | KFUM OsloA | 1-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 30.06.2024 | RosenborgH | 4-2 | 94 | – | 7.7 | ||
| 02.06.2024 | MoldeA | 2-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 26.05.2024 | Ham-KamH | 3-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 20.05.2024 | SandefjordA | 0-3 | 90 | – | 7.6 | ||
| 16.05.2024 | LillestromH | 1-4 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.05.2024 | StromsgodsetA | 0-1 | 98 | – | 7.2 | ||
| 05.05.2024 | TromsoH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.04.2024 | ODD BallklubbA | 3-3 | 90 | – | 5.9 | ||
| 21.04.2024 | FredrikstadH | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 14.04.2024 | BrannH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.04.2024 | Bodo/GlimtA | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 01.04.2024 | Sarpsborg 08 FFH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.12.2023 | RosenborgH | 1-5 | 90 | – | 5.3 | ||
| 26.11.2023 | AalesundA | 0-4 | 90 | – | 7.3 | ||
| 12.11.2023 | Sarpsborg 08 FFH | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 04.11.2023 | Ham-KamA | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 29.10.2023 | StromsgodsetA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 22.10.2023 | TromsoH | 3-4 | 90 | – | 5.6 | ||
| 07.10.2023 | ODD BallklubbA | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 01.10.2023 | MoldeA | 4-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 24.09.2023 | SandefjordH | 4-3 | 90 | – | 5.9 | ||
| 16.09.2023 | HaugesundA | 0-2 | 90 | – | 8.3 | ||
| 02.09.2023 | ValerengaH | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 20.08.2023 | StabaekH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 13.08.2023 | LillestromA | 1-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 06.08.2023 | Bodo/GlimtH | 3-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.07.2023 | BrannA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.07.2023 | AalesundH | 3-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 16.07.2023 | StabaekA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.07.2023 | HaugesundH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.07.2023 | ValerengaA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.06.2023 | BrannH | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 11.06.2023 | Sarpsborg 08 FFA | 1-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 04.06.2023 | MoldeH | 3-4 | 90 | – | 5.3 | ||
| 29.05.2023 | Bodo/GlimtA | 5-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 16.05.2023 | ODD BallklubbH | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 13.05.2023 | SandefjordA | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 07.05.2023 | StromsgodsetH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 30.04.2023 | Ham-KamH | 7-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 23.04.2023 | TromsoA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 15.04.2023 | LillestromH | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 10.04.2023 | RosenborgA | 1-0 | 90 | – | 6.5 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 100 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Eliteserien2021 · Viking
1kırmızı · 7 maç
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

